Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

bonsai, e tam zawal , to w Twojej glowie bylo tylko ;) Przejdzie Ci , oswoisz sie z nowym stanem , z e swiadomoscia ze lekarstw nie bierzesz a i jak uboki mina to tez bedziesz sie czul lepiej;) wiem ze dasz rade! I mocno Ci kibicuje :yeah::yeah::yeah::great:

 

Wiesz ile ja razy mdleje? tak dziennie w gorszym stanie umyslu to z kilkanascie ;):lol: Postoje , pooddycham , pogadam ze soba w swojej glowie no i dalej ide bo co zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, ja sie zawsze boje ze jak zemdleje to mi nikt nie pomoze albo ze gruchne glowa np o beton :shock: kiedys jak lezalam w szpitalu na neurologii przywiezli taka pania ktora zemdlala w lazience i uderzyla glowa o kafelki , miala zaniki pamieci i do tego opowiadala ze mamy rok 2002 a nie 2013 ktory wtedy byl :shock: tak mi to w glowie utkwilo i tkwi do dzis :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, :lol::lol::lol::lol::lol: boski ten kociak :D :D

 

DarkMaster, ciesze sie ze dobrze sie czujesz :great::great:

U mnie to taka nijakosc ostatnio , raczej dolinuje niz jestem na wyzynach ...

 

Bylam na spacerku , dusznosc okropna ale przynajmniej slonce nie pali . Poszlam takze do Lidla po mleko a tam tlumy , chyba dopiero teraz ludzie na zakupy jada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam prognozę pogody na najbliższe dni. Nie spodobała mi się... :? Dobrze, że u mnie robi się już chłodno na wieczór, to jakoś przetrwam.

A jutro rano terapia i wcale nie chce mi się iśc. Mam jednak po niej przyjemny plan pójścia obok na ryneczek po owoce i warzywa. I o tym będę myślała rano jadąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, my to się ugotujemy na twardo jak jajeczka we wrzątku... u mnie w regionalnej tv podali, że 38 ma być,

w tvn i tv1 prognozuje 35 i czyste niebo, bez kropli deszczu... tfu, tfu, żeby się nie sprawdziło! :hide:

Wyszłam przed chwilą spod prysznica i poleciałam na balkon wieszać ręczniki i dopiero poczułam fajne orzeźwienie, ale na chwilę, bo w domu sauna. :why:

A kocio superaśny :lol::lol::lol: cudo!

 

kosmostrada, Kosmuniu, u Ciebie to pestka, w porównaniu z nami. Nad otwartym morzem sporo poniżej 30, da się żyć.

Fajnie tam mają urlopowicze. :yeah:

Mało co jadłam dzisiaj, tylko piję wszystko co mokre, ale idę coś przekąsić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Nooo, ja i tak mam nieźle, już nie chciałam tu mówic jakie temperatury zobaczyłam u Was, co by nie krakac... :silence:

Na plaży będzie fajnie, zwłaszcza z wiaterkiem, w mieście troszkę gorzej. Podobno sinica znów jest w wodzie. Urlopowicze muszą wybierac plaże, bo nici z kąpieli.

 

high, Hej! Miałeś w poniedziałek popisac. Ale żeś zaszalał, kilka słów... ;) No ale grunt, że pozytywnie. :D

 

Znalazłam prosty przepis na jagodzianki. Jeśli jutro dostanę jeszcze jagody na rynku, to chyba się skuszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, wybacz, właśnie miałem być w domu, ale okazało się, że miałem wypad. Cały weekend w robocie, przydało mi się kilka chwil ze znajomą :)

ale przynajmniej dziś nie jestem zmęczony i mogę jeszcze popisać :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahoj wieczorne, nie mam chwili żeby Was przeczytać, ale widziałam zdjęcie kota w sedesie i piękne swetry z lumpa, super fotki ;)

 

Wróciłam od terapeutki, dzisiaj w programie rozkładanie mózgu na czynniki pierwsze, wesołe jest życie nerwuska, nie ma co. haha, ale mi do śmiechu (nad własną głupotą), nic to, lecę do chłopaka, który jest moim filarem ;) Bawcie się grzecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, gorset-kamizelka underbust ze zwykłej tkaniny sztucznej, taniocha, nie żadne la-di-da.

Będę miała już lwią część do kostiumu Jaretha:

david-bowie-labyrinth.jpg?w=610

 

Na steampunk miałam fazę 2 lata temu, ale jakoś mi przeszło :( W sumie kosztowne hobby jeśli chodzi o stroje i wyposażenie wnętrz.

 

Pograłbym raczej w grę, jak cyklopka, ale nie wiem co jest teraz jezzi.

Jak mi smutno, to gram w gry z głębokich lat 90-tych, nie trzeba być na czasie 8)

 

Nie wiem jak z tymi antydepresantami, mnie po odstawieniu mirty było nawet weselej niż na. W ogóle ciekawochę zaważyłam, że w ostatnim czasie mi się mimika poprawiła, w sensie twarz mi reaguje na ludzi, na sytuacje, to się uśmiechnę, to brwią podrzucę. Zanim się zaczęłam leczyć to tego za bardzo nie było, w sensie emocji na twarzy. Nawet mam na dowód zdjęcie, co się ktoś pyta, czemu się nie uśmiecham na zdjęciu, a ja mu na to, że się przecież uśmiechałam jak robiłam :hide:

 

Dzisiaj na terapii było spoko, chociaż tak nocami to trochę lękowo. W ogóle wkurzyłam się, bo nam wlepili dzień praktyk, który miał być POD KONIEC SIERPNIA, na pierwszego września :roll: A jak ta praca w szkole wypali, to muszę być na rozpoczęciu, sorry Gregory :bezradny:

Ale musi być jakieś wyjście, zawsze jest :mhm: Zadzwonię do opiekunki roku i jej zrobię borutę.

 

Sąsiadka z klatki obok wylała kilka wiader wody na balkon i zalała balkony wszystkim poniżej, a jednej sąsiadce pranie. Mówię wam, żyła wodna, wariatów nie sieją. A jak starsi ludzie sobie coś umyślą, to nie ma przebacz.

 

A matka tylko ogląda wiadomości i buczy, że będzie wojna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

high, Gratuluję! To znaczy, że jest jeszcze sporo czasu na wakacyjne miłe chwile. :great:

 

cyklopka, Ale po co ona tą wodę wylała? Wymiana systemu chłodniczego? ;)

Gorset będziesz miała, bluzkę gdzieś wyhaczysz, za spodnie legginsy, długiego kozaka pewnie też z szafy wygrzebiesz. Ale co z włosami? Peruka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Ale po co ona tą wodę wylała? Wymiana systemu chłodniczego? ;)

Bóg jeden raczy wiedzieć. Ona jest pod 90-tkę i czasem widzi robaczki, których nie ma.

 

Gorset będziesz miała, bluzkę gdzieś wyhaczysz, za spodnie legginsy, długiego kozaka pewnie też z szafy wygrzebiesz. Ale co z włosami? Peruka?

Zapuszczam :mrgreen: A potem tapiren.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×