Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wszystkim!

 

Z okazji "pierwszego dnia wakacji" odespałam, teraz siedzę z 30% kawy 70% cykorii.

Jutro mam rozmowę o pracę.

W sobotę i niedzielę robimy zlot.

W poniedziałek koleżanka ma gościa zza granicy i robimy kolejną rundkę po mieście.

A jeszcze za tydzień w góry z kuzynką na 4-5 dni.

 

Terminarz wypełniony :shock:

 

Ale dzisiaj się z domu nie ruszam, bo gra się sama nie zagra, trzeba się zaopiekować postaciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj jak się ciepło zrobiło, z ulgą zdjęłam adidasy... Znów japonki na stópki wskakują.

Byłam w przychodni, sezon urlopowy, nawet rejestracja dziś zamknięta... :evil:

Polazłam kawał szukać arbuza. No wróciłam, sama nie wiem jak, z psem, bluzą pod pachą i cholernym arbuzem. Jestem mokra. Wykąpię się, przebiorę i pójdę do pobliskiego sklepiku po warzywa na obiad. A potem zabieram się za zupę wiśniową (przytachałam też wiśnie) kolejny must have sezonu. A następnie słynna konfitura z arbuza naszego takie tam, trochę roboty będzie.

 

high, A Ty cały czas sprzątasz... :shock: Nie wpadłbyś do mnie przy okazji ze szmatą? ;)

 

Dulcynea, Taka pogoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wrocilam , bylam jeszcze w bibliotece po zamowiona ksiazke i na malych zakupach . Teraz sobie zjem pierogi z zsoczewica , takie male odstepstwo ;)

Za to pyszne :)

 

I serce jak mi nie skakalo u T i na meiscie tak w domu mi zas skacze. Zapisalam sie na pon do lekarki .

 

JERZY1962, a ja dawno w nic nie gralam :o:o:o

 

kosmostrada moja T stwierdzila ze mi wychodza stresy poprzez takie serduchowe czy zoladkowe rzeczy . No a ze ich ostatnio mialam troche to coz. Oby to nic gorszego nie bylo ale raczej mysle ze nie ;)

 

Jak robisz zupe wisniowa????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, No serducho lubi poszaleć przy stresach to fakt... Żebyś się czuła bezpiecznie, zrób sobie faktycznie EKG.

Zupa wiśniowa już się studzi. Otóż dryluję wiśnie, zalewam wodą ( ale nie za dużo, żeby esencjonalna była), dodaję cukru ( nie za mało, żeby kwas przytłumić, nie za dużo żeby smaku nie zabić), gotuję, potem robię lane kluseczki ( ok 2,5 łyżki mąki na 1 jajko ewentualnie ciut wody) i wylewam na gotującą się zupę. Czekam aż ostygnie, dodaję słodkiej śmietanki i do lodówki, żeby się dobrze przegryzło, dobrze schłodziło. Et voila, zrobione. Cukier, wodę dodaję na oko, bo to przepis z mojego domu. Pychota okrutna. :smile:

 

Kolejną kawkę siorbię, bo nie da rady inaczej. :bezradny: Arbuz też już przygotowany, moczy się, jutro zgodnie z przepisem będę dokańczać konfiturę.

Zostało mi w tym roku z sezonowych potraw, które muszą się pojawić - pierogi z jagodami, makaron z sosem kurkowym, makaron z sosem z mega dojrzałych pomidorów malinowych, grzybki leśne smażone z cebulką i coroczny plan zostanie zrealizowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, a to musze kiedys taka sobie zupke upichcic :) nie jadlam nigdy zupy owocowej , raz jeden w s zpitalu dostalam jako dziecko ale tylko skosztowalam i wyplulam bo ta szpitalna byla taka niedobra.

 

Makaron z kurkami :105: tez robie jak tylko sie kurki pojawiaja , kurki to moje ulubione grzyby.

 

Zjadlam obiadek i mam kawke , moze na to serducho to nie jest super mysl. Mierzylam cisnienie ale mam 110/70 a puls 85 to chyba kawa nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Owocowa ze stołówki, czy szpitala... rozwodniony na maksa kompot z makaronem. fuj.

Kurki już są, widziałam dziś w warzywniaku. Ja kcę do lasu nazbierać kurek! :why:

 

Dulcynea, Oj ja od niedawna znów szaleję w kuchni i na dziale spożywczym, ale jeść trzeba, bo wygłodniałe, zaniedbane ciało gorzej radzi sobie z głową. Podawali mi i wciskałam na siłę, ale jadłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×