Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

emilk, do czego, przepraszam? To nie jest żaden wasz wątek. Zepsuliście go swoimi prostackimi tekstami, z tym się zgodzę, ale jesteś ostatnią osobą, która będzie decydować o tym, kto i gdzie może się wypowiadać. A offtopy to uprawiajcie sobie na pw.

 

Nie piszę na temat, ale chciałbym poczytać coś na temat wenlafaksyny, a skutecznie do tego zniechęcacie.

 

Sluchaj kolego,gdyby caly czas sie pisalo o lekach to czlowiek moze jeszcze bardziej zbzikowac,od czasu do czasu mozna sie posmiac,bo same leki jeszcze nikogo nie uzdrowily,90% tego forum to same gbury nadete...

 

-- 13 lip 2015, 00:12 --

 

bonsai, Jestes nadety mam racje ? czy poprostu udajesz takiego powazniaka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, do czego, przepraszam? To nie jest żaden wasz wątek. Zepsuliście go swoimi prostackimi tekstami, z tym się zgodzę, ale jesteś ostatnią osobą, która będzie decydować o tym, kto i gdzie może się wypowiadać. A offtopy to uprawiajcie sobie na pw.

 

Nie piszę na temat, ale chciałbym poczytać coś na temat wenlafaksyny, a skutecznie do tego zniechęcacie.

To czytaj od poczatku a nie konca watku przed toba 1200 stron, milej lektury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, do czego, przepraszam? To nie jest żaden wasz wątek. Zepsuliście go swoimi prostackimi tekstami, z tym się zgodzę, ale jesteś ostatnią osobą, która będzie decydować o tym, kto i gdzie może się wypowiadać. A offtopy to uprawiajcie sobie na pw.

 

Nie piszę na temat, ale chciałbym poczytać coś na temat wenlafaksyny, a skutecznie do tego zniechęcacie.

To czytaj od poczatku a nie konca watku przed toba 1200 stron, milej lektury.

 

Novy trzymaj mnie,bo mnie szlag trafia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli wy naprawdę nie rozumiecie, że jest coś niestosownego w urządzaniu sobie w wątku o leku prywaty, to podejmowanie z wami dyskusji właściwie mija się celem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga wiecie czym jest "Mocarz"?

Syntetyczny kannabinoid o nazwie MDMB-CHMICA.

Zabrania sie trawy to pozniej mlodziez takie rzeczy wciaga

Zgadzam sie, ale to wina wlasnie takich sluzbistow jak niektorzy tutaj na forum. Ma byc tak jak chca i kropka. Zreszta 800x mocniejszy o ziola, primo jakiego ziola bo ich wiele odmian, po drugie jak oni to zmierzyli hehe. 150 osbo to malo, powinno byc 1500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga wiecie czym jest "Mocarz"?

Syntetyczny kannabinoid o nazwie MDMB-CHMICA.

Zabrania sie trawy to pozniej mlodziez takie rzeczy wciaga

 

Ja bralem,kosiarza,Konkret,AS,Ivory :P ladnie dawalo powera,wtedy czulem sie jak Bog,mialem taka sile i speeda ze moglem biec i biec :D ale pozniej dostalem takich skurczy w nogach ze nie moglem sie podniesc z kolan :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, do czego, przepraszam? To nie jest żaden wasz wątek. Zepsuliście go swoimi prostackimi tekstami, z tym się zgodzę, ale jesteś ostatnią osobą, która będzie decydować o tym, kto i gdzie może się wypowiadać. A offtopy to uprawiajcie sobie na pw.

 

Nie piszę na temat, ale chciałbym poczytać coś na temat wenlafaksyny, a skutecznie do tego zniechęcacie.

To czytaj od poczatku a nie konca watku przed toba 1200 stron, milej lektury.

 

Novy trzymaj mnie,bo mnie szlag trafia :P

emilk posmiejmy sie z tego, co nam innego pozostalo. Nie ukrywam ze sa tu ciekawe osobliwosci na tym forum. Wszystkim wszystko przeszkadza, a ja sie pytam, kim ty czlowieku wogole jestes... Na samym koncu i tak silniejszy wygrywa co nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Novy trzymaj mnie,bo mnie szlag trafia :P

emilk posmiejmy sie z tego, co nam innego pozostalo. Nie ukrywam ze sa tu ciekawe osobliwosci na tym forum. Wszystkim wszystko przeszkadza, a ja sie pytam, kim ty czlowieku wogole jestes... Na samym koncu i tak silniejszy wygrywa co nie.

 

Oczywiscie bedziemy sie smiac,bo co plakac mamy,to wtedy by sie cieszyli nie ? :P Niektore osobliwosci tutaj sa mega :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos Ci wszyscy ktorzy maja pretensje ze watek ma ofttopic to sami sie dokładaja. Jak zwykle najlepiej to innym napisac a w swoim oku belki nie zobaczyc. :mrgreen::mrgreen: Zabawne :Demilk, olej i tyle, po prostu osoby przyszły z histeria bo sie czują zaniedbywane-tak to wyglada :) juz pisałam ze na forum w innym temacie trzeba smecic, jeczec i przytakiwac innym bo wielce obrazeni sa. A pozniej ludzie sie dziwia ze choruja, a to na wlasne zyczenie, bo mysla, ze real to jak forum jak komus cos nakaza to ma skakac jak małpa na sznurku :) A niestety zycie to nie bajka i nie wystarczy byc chamem czy pstryknac palcami :mrgreen: Smety ze jest sie biednym chorym czlowiekiem tez na nikim w realu nie zrobia wrazenia :) bo ludzie nie sa matkami Teresami ;)

 

A tak w ogole,to widac na kogo wenla działa a na kogo nie ;) Grunt ze na mnie działała bardzo dobrze i ze ja zadnych odpałow ani agresji ani głupoty nie przejawiałam :mrgreen::mrgreen: W ogole jak ktos ma postawe roszczeniowa i został wychowany ze jemu sie nalezy to zaden lek nie pomoze ;) chociazby byl i cudownym lekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co juz z ciebie sie żółć wylewa ??? Tak od rana ??? Uwazaj zeby ta żółć sie nie odbila na twoim dziecku bo będzie mu sie rzygało...

szukasz zaczepki, u mnie juz dawno jej nie znajdujesz bo mam cię gdzieś, probowalas na stronie 1283 niby o kotkach ale ja nie zareagowalam. No wiec Malo ci bylo juz Ale dalej szukałaś zaczepki...no to teraz dalej strona 1284 ledwo patryk29 napisal, ze ktoś kto ma depre nie ma sil wstać itd itp to ty juz zaczepki szukasz, ze tak naprawdę chorzy są w szpitalach a nie na forach.. CZYTAJCIE str 1284 wiec EMILK NOVY co tu kurwa robicie ???? Bo przecież chorzy nie jesteście :):):):):) co do tego, ze jak ktoś nie ma co jesc to NIKT TU NIE PISAL ze nie wstaje tymbardziej PATRYK 29 bo on pracuje !!!! Tyle ze obecnie jest na L4. Tak trudno to manipulantce zrozumieć ??? No i od tego sie zaczelo strona 1284. I to juz nie raz. Ona nakręca ludzi. Jak PATRYK29 cokolwiek napisze o zlym samopoczuciu to ona go podkręca, ze ludzie to są lenie, ze są zdrowi, ze chorzy to w szpitalach a nie na forum. Wiec EMILK i NOVY jestescie zdrowi :):):) na chuj wam leki ??? Wiec co tu kurwa robicie ??? EMILK zdrów ??? NOVY zdrów ??? To spierdalajcie z tego forum bo wedlug AgusiWw jestescie zdrowi bo zdrowy nie siedzi na forum także po co tu siedzicie ??? Ona tu na forum podjudza juz nie pierwszy raz. Albo uwierzycie albo nie. PATRYK29 ja Ci pisze olej ją. Niech sobie dalej tu bzdzi a faceci niech dalej będą pod jej urokiem, widocznie są tak niedojrzali i dalej dają sobą manipulować hehe ich strata.

 

to nie jest pierwsza taka akcja w wykonaniu AgusiWw podkręci podkręci a potem są mega klotnie :(:(:(:(:(

 

EMILK, NOVY chcecie to ok, nawet sobie z nią seks linie zróbcie. Bardziej to emilk. Zanim Was tu nie bylo to z niej byla inna osoba. Z tego co widzę to ona faktycznie zrobila sie milutka, przestala soe czepiać aż to dziwne bylo hehe ale wiem teraz czemu...zobaczyla jak tu nam milo na forum dzięki Wam :) no to wiec ona tez tak chciala. Tez chciala mieć milutko. Byla milutka aż za dlugo. Hmnnm aż sie dziwilam co ta AgusiaWw taka nagle nie klotliwa ??? Ale dlugo nie wytrzymala hehe

 

wejdźcie jeszcze raz str 1284 PATRYK tylko pisze jak to jest jak sie nic nie chce....wejdzcie na poprzednie strony. Wg AgusiWW wszyscy jesteśmy zdrowi :):):):):) bo chorzy to w szpitalu a na forum to nie no i moze okład no bo wg niej na choroby oklad ?? PATRYK29 zrobić Ci oklad ??? najlepiej z mlodych piersi hehe ale ja mam przestarzałe bo mają 33 :( ale Aguś ma mlodsze ::)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

naprawdę ona jednym postem tak nakręca PATRYKA29 no kurwa faceci czy wy tego nie widzicie ??? Albo z was cioty albo nie wiem kto...znacie ją na żywo ??? Ona tak podkręci a potem tak odwróci kota ogonem ze to ona jest

 

 

 

Best a ktoś inny gownem a potem zacznie

 

 

 

inteligentnie jiz pisać, no zeby nie bylo. Ale mnie nie zagnie :) ona tam niby sobie szkoly zkonczyla i

 

 

 

 

 

z dziećmi pracuje....a nie wie tak naprawdę i nikt tu nie wie co ja mam pokonczone i skończone :):):) ja sie na forum nie zwierzam ale moja praca i mój kierunek potrafią czlowieka rozgryźć, Ją rozgryzlam juz dawno. Ale nie o to chodzi w tym wszystkim. A tak na koniec to fakt dostałam BANA

 

 

BANANANA NA BANA :):):) NO I CO Z TEGO ???

 

 

 

Jestem bananowiec hehe

 

na forum jest zajebiscie ale to Wy faceci jestescie jak niedojrzale bananki wcale wam sie nie dziwie hehe jak wierzycie pierwszej lepszej a potem placzecie ale róbcie sobie tak dalej, moze jak bedziecie starsi dojrzalsi to sie zmienicie :) a jakco zapraszam do poprzednich stron jak was jeszcze nie bylo o manipulantce :) mam z Was bekę ze tak sie dajecie widocznie taki Wasz los hehe tak z Wami będzie zawsze. Pozdro :) no i jeszcze na koniec jej odpisze , ze kolezanka PATRYKA żadnego upomnienia tu jeszcze nie miala...a tak na koniec tez ci napisze, ze moje dziecko jest chore. Ma autyzm ale nigdy w życiu bym nie oddala mojego synka w twoje ręce na terapie. Do tego trzeba mieć serce a ty masz lód wyrafinowanie i zero zrozumienia a facetami potrafisz sie poobcierac nawet na odległość...

 

-- 13 lip 2015, 09:58 --

 

I faktycznie nie zażywasz juz wenli ? To po co tu piszesz ? Tak naprawdę mącisz kobieto juz tu od dawna. Manipulujesz. Podjudzasz. Podkrecasz. A wszystko po to, zeby na koniec wyszlo jaka ty biedna jestes a inni źli. Skonczylas studia ??? Pewnie jakieś psychologiczne terapeutyczne, pracujesz z dziećmi...potrafisz zagiąć ludzi to fakt, potrafisz osiągnąć co chcesz, potrafisz zrobić z siebie ofiare, potrafisz zbesztać i dojebac, dowalic, wyprowadzić z równowagi. Ja tez skonczylam....pewmie w miare podobny kierunek...ale nigdy tego nie wykorzystuje wobec innych ludzi... Mam dobre serce. Nie jestem zawistna, nie jestem wredna, dla każdego mam dobre slowo, jestem bardzo wrażliwą, mam łezki na krzywdę innych, płacze na krzywdę, nie potrafie ot tak dopierdalac innym, nie jestem wyrachowana, nie liżę dupska innym. Mozna by tak wymieniac i wymieniac...to wszystko co mam ci do powiedzenia. Moze jak ci sie dziecko urodzi to sie zmienisz, nie bądź juz tak perfidnie wredna. A wiesz sama, ze jestes...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja222, o widze zmiana nicka bo moderator dał bana :mrgreen: To nie zołc tylko prawda, a jak wiadomo prawda, boli :) Crazy od razu widac ze to Ty :) tylko wspolczuc tej zazdrosci i nienawisci ktora nosisz w sobie i zaden lek nie pomoze Ci na to, tylko terapia :) Wrazliwa osoba nie wyzywa innych i nie jest agresywna bo komus sie układa w zyciu mimo choroby. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie nosze w sobie żadnej nienawisci ani zazdrości. A niby czego mam ci kobieto zazdrościć ??? Glupoty ? Wrednego charakteru ? piszesz o zazdrości non stop hehehehe Glodnemu chleb na myśli hehe wez idz sie napij meliski wyluzuj trochę pomiaucz sobie miau miau a ode mnie sie odpier....i uwazaj na tą swoją żółć. Narazie. Nie mam zamiaru wiecej z tobą dyskutowac bo jestes dla mnie nikim, wcześniej tez mialam cie gdzieś i dalej tak będzie. Skonczylam z tobą dyskutowac juz dawno...idz wyluzuj kobieto a wspolczuc to mozesz ale sobie. I twojemu dziecku. Narazie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O lol, masakra :hide:

 

W każdym razie ja po wenli czuję się bez zmian. Dzisiaj jeszcze jestem potwornie zmęczona po pracowitym weekendzie, więc skutki uboczne odczuwam kilka razy mocniej. No i bardzo mocno się zastanawiam nad wejściem na 150mg :?

 

Powiem Ci ze jak zwiekszylem do 180mg to poczulem kopa,wiec moze sproboj zwiekszyc do 150 mg ;)

 

-- 13 lip 2015, 11:21 --

 

Czesc wszystkim tak pozatym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, moi rodzice robią remont w łazience i w ramach pomocy kładłam tynk dekoracyjny. Boli mnie każdy cm ciała, ale w sumie ja bardzo lubię taką dłubaninę :) Można dużo pomyśleć, w samotności, no lubię to. Tyle, że nie odpoczęłam sobie przez weekend, nie wyspałam się, zwyczajnie się nie poobijałam.

 

150mg zalecił mi lekarz, ale nie chciałam zwiększać, żeby nie być bardziej senną, ale teraz już sama nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, to teraz masz 180 mg wenli? I czesc :papa:

 

-- 13 lip 2015, 10:27 --

 

Nie, moi rodzice robią remont w łazience i w ramach pomocy kładłam tynk dekoracyjny. Boli mnie każdy cm ciała, ale w sumie ja bardzo lubię taką dłubaninę :) Można dużo pomyśleć, w samotności, no lubię to. Tyle, że nie odpoczęłam sobie przez weekend, nie wyspałam się, zwyczajnie się nie poobijałam.

 

150mg zalecił mi lekarz, ale nie chciałam zwiększać, żeby nie być bardziej senną, ale teraz już sama nie wiem.

 

tez kładłam tynk dekoracyjny, mnie to rece bolały ale dobra praca, pomyslec faktycznie mozna ale i trzeba uwazac jak sie kładzie. U mnie był w takie skosy wiec jak sie machneło w rozna strone to wychodzil lewo-prawo i srednio na scianie wychodzilo, a jak szło w jedna strone to juz lepiej, ale to zalezy jaki tynk itd.

 

Z wenla sama bylam na niej senna, po pracy drzemka musiała byc ale nie wiem czy w moim przypadku zwiekszenie by pomoglo. Mi sie wydaje ze wenla albo pobudza albo działa nasennie w sensie uspokajajaco. Ale z kolei emilk zwiekszył i podziałało, zalezy jak na kazdego zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, moi rodzice robią remont w łazience i w ramach pomocy kładłam tynk dekoracyjny. Boli mnie każdy cm ciała, ale w sumie ja bardzo lubię taką dłubaninę :) Można dużo pomyśleć, w samotności, no lubię to. Tyle, że nie odpoczęłam sobie przez weekend, nie wyspałam się, zwyczajnie się nie poobijałam.

 

150mg zalecił mi lekarz, ale nie chciałam zwiększać, żeby nie być bardziej senną, ale teraz już sama nie wiem.

 

Nie bedziesz bardziej senna,bo zwieksza sie wt6edy tez dopamina i noradrenalina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumcie. To jest wątek o wenlafaksynie i nie każdy musi mieć ochotę wysłuchiwać Waszych czułości na kilka stron. Przecież jest dział offtop, tam możecie założyć swoj temat, urzadzac prywaty i pisać co Wam sie tylko podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×