Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

a najgorzej sie potem z takimi pracuje, bo co bys nie zrobił to i tak bedzie źle i beda sie czepiać o byle co bo mają zły humor

 

sa tacy co codziennie maja zły humor i sa zdrowi, kwestia charakteru, jedni widza szklanke do połowy pełna a inni do połowy pusta :) Jakis raper spiewa: Polacy sa wiecznie wkurzeni bo slonce maja tylko 2 miesiace w roku :shock::mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej wywalić swoje frustracje na forum niz dręczyć nimi innych ludzi w rzeczywistości, znam takie co za jakieś niepowodzenia próbują sobie poprawić humor będąc złośliwymi dla innych

 

no wlasnie, masz racje, najlepiej to wywalic swoje frustracje na innych zamiast sie wziac za siebie ;)

nie da sie brać wszystkiego na siebie, gdyby tak było każdy tuta musialby obwiniac samego siebie ze jest chory

 

-- 12 lip 2015, 20:11 --

 

Polacy są wkurzeni bo mieszkają we wkurzającym kraju i społeczeństwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej wywalić swoje frustracje na forum niz dręczyć nimi innych ludzi w rzeczywistości, znam takie co za jakieś niepowodzenia próbują sobie poprawić humor będąc złośliwymi dla innych

 

no wlasnie, masz racje, najlepiej to wywalic swoje frustracje na innych zamiast sie wziac za siebie ;)

nie da sie brać wszystkiego na siebie, gdyby tak było każdy tuta musialby obwiniac samego siebie ze jest chory

 

ale sie szuka "Zdrowego" ujscia, jak mam zły humor to mam isc kogos pobic ;) Czlowiek albo jest dojrzały, albo trzeba sie cofnac do podstawowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, zazdroscisz? Widze ze nerwy puszczaja niezle, a fakt pouzalam sie nad Toba niech Ci lepiej bedzie: jestes taki biedny, niedopieszczony i ciagle smutny haha. Lepiej Ci teraz? :D A poza tym moje posty czytasz? Jeju jaka jestem zadowolona ze sie na mnie koncentrujesz :105:

 

Nie na tobie, tylko czytalem na temat wenli i ty sie tam wypowiadasz i to co tam nieraz piszesz, jest wrecz zalosne, poza tym ja nie pisalem o sobie tylko pisalem ogolnie, ja sobie jakos radze, pomimo tego ze leki mi huja daja tak na prawde i nikt a ty juz w sczegolnosci nie masz prawa komus mowic jak sie czuje, badz drwic z kogos innego, takich ludzi tutaj na forum jest mnostwo, cfaniaczkow co przeczytaja na stronie jak dziala dany neuroprzekaznik i juz mysla, ze sa kurwa lekarzami i bede uczyc innych, badz beda mowic jaki inni maja sie zachowywac, juz od dawno mam zamiar pojsc w pizdu z tego forum, bo sa tutaj same niedojabance a nie chorzy ludzie, chory czlowiek ma emapatie i wykazuje zrozumienie do drugiej osoby a cfaniaczki i pajace, zeruja na tych ktorzy znajduja sie w zlej sytuacji i licza ze ktos im napisze na forum, ze sa zajebisci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy są wkurzeni bo mieszkają we wkurzającym kraju i społeczeństwie

a patrz Grecy mieli 14, 15 pensje i jak skonczyli?

 

Zalezy jak ktos sobie układa priorytety, jednemu wystarczy 2 tys zł pensji, a drugi bedzie miał 6 tys i nadal mało.

 

-- 12 lip 2015, 20:15 --

 

ale sie szuka "Zdrowego" ujscia, jak mam zły humor to mam isc kogos pobic ;) Czlowiek albo jest dojrzały, albo trzeba sie cofnac do podstawowki.

osoby z nerwicą tego nie umieją dlatego mają nerwice

 

zaburzenie.choroba nie jest wytłumaczniem. Jak masz problem to trzeba isc na terapie.

 

-- 12 lip 2015, 20:16 --

 

Patryk29, zazdroscisz? Widze ze nerwy puszczaja niezle, a fakt pouzalam sie nad Toba niech Ci lepiej bedzie: jestes taki biedny, niedopieszczony i ciagle smutny haha. Lepiej Ci teraz? :D A poza tym moje posty czytasz? Jeju jaka jestem zadowolona ze sie na mnie koncentrujesz :105:

 

Nie na tobie, tylko czytalem na temat wenli i ty sie tam wypowiadasz i to co tam nieraz piszesz, jest wrecz zalosne, poza tym ja nie pisalem o sobie tylko pisalem ogolnie, ja sobie jakos radze, pomimo tego ze leki mi huja daja tak na prawde i nikt a ty juz w sczegolnosci nie masz prawa komus mowic jak sie czuje, badz drwic z kogos innego, takich ludzi tutaj na forum jest mnostwo, cfaniaczkow co przeczytaja na stronie jak dziala dany neuroprzekaznik i juz mysla, ze sa /cenzura/ lekarzami i bede uczyc innych, badz beda mowic jaki inni maja sie zachowywac, juz od dawno mam zamiar pojsc w pizdu z tego forum, bo sa tutaj same niedojabance a nie chorzy ludzie, chory czlowiek ma emapatie i wykazuje zrozumienie do drugiej osoby a cfaniaczki i pajace, zeruja na tych ktorzy znajduja sie w zlej sytuacji i licza ze ktos im napisze na forum, ze sa zajebisci.

 

to jak Ci tutaj tak zle i wszyscy sa tacy jak opisujesz, to po co tu siedzisz? :) Czekasz az ktos Ci napisze ze jestes zajebisty byle sie przypodobac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sie szuka "Zdrowego" ujscia, jak mam zły humor to mam isc kogos pobic ;) Czlowiek albo jest dojrzały, albo trzeba sie cofnac do podstawowki.

osoby z nerwicą tego nie umieją dlatego mają nerwice

 

 

dziwne ze w sprawach sadowych ci co maja nerwice/depresje w 90% przypadków sa poczytalni w momencie popełnienia przestepstwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy są wkurzeni bo mieszkają we wkurzającym kraju i społeczeństwie

a patrz Grecy mieli 14, 15 pensje i jak skonczyli?

 

Zalezy jak ktos sobie układa priorytety, jednemu wystarczy 2 tys zł pensji, a drugi bedzie miał 6 tys i nadal mało.

 

-- 12 lip 2015, 20:15 --

 

ale sie szuka "Zdrowego" ujscia, jak mam zły humor to mam isc kogos pobic ;) Czlowiek albo jest dojrzały, albo trzeba sie cofnac do podstawowki.

osoby z nerwicą tego nie umieją dlatego mają nerwice

 

zaburzenie.choroba nie jest wytłumaczniem. Jak masz problem to trzeba isc na terapie.

 

-- 12 lip 2015, 20:16 --

 

Patryk29, zazdroscisz? Widze ze nerwy puszczaja niezle, a fakt pouzalam sie nad Toba niech Ci lepiej bedzie: jestes taki biedny, niedopieszczony i ciagle smutny haha. Lepiej Ci teraz? :D A poza tym moje posty czytasz? Jeju jaka jestem zadowolona ze sie na mnie koncentrujesz :105:

 

Nie na tobie, tylko czytalem na temat wenli i ty sie tam wypowiadasz i to co tam nieraz piszesz, jest wrecz zalosne, poza tym ja nie pisalem o sobie tylko pisalem ogolnie, ja sobie jakos radze, pomimo tego ze leki mi huja daja tak na prawde i nikt a ty juz w sczegolnosci nie masz prawa komus mowic jak sie czuje, badz drwic z kogos innego, takich ludzi tutaj na forum jest mnostwo, cfaniaczkow co przeczytaja na stronie jak dziala dany neuroprzekaznik i juz mysla, ze sa /cenzura/ lekarzami i bede uczyc innych, badz beda mowic jaki inni maja sie zachowywac, juz od dawno mam zamiar pojsc w pizdu z tego forum, bo sa tutaj same niedojabance a nie chorzy ludzie, chory czlowiek ma emapatie i wykazuje zrozumienie do drugiej osoby a cfaniaczki i pajace, zeruja na tych ktorzy znajduja sie w zlej sytuacji i licza ze ktos im napisze na forum, ze sa zajebisci.

 

to jak Ci tutaj tak zle i wszyscy sa tacy jak opisujesz, to po co tu siedzisz? :) Czekasz az ktos Ci napisze ze jestes zajebisty byle sie przypodobac?

 

Znowu piszesz pierdoly pisalem o innych, czemu ty kazdy moj post odbierasz jak by mi chodzilo o mnie??

Napisalem co sadze i takie mam zdanie, a twoje mnie nie interesuje, bo ty zyjesz w innym swiecie, sadzisz ze jestes zajebista, a tak na prawde jestes plytka i nie wykazujesz choc odrobiny zrozumienia, jestes po prostu zla kobieta i tyle, ja z toba nie gadam ciao, babe astalavista. :pirate:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jak ktos sobie układa priorytety, jednemu wystarczy 2 tys zł pensji, a drugi bedzie miał 6 tys i nadal mało.

duzo ma 1300 na reke i z takim czyms to za duzo priorytetow sie nie wykona

 

ja mialam mniej na reke i zyłam :) takze do mnie takie argumenty nie przemawiaja. Poza tym jak komus cos nie pasuje to ma prawo zmiany, wyjechac za granice, isc do innej pracy, szukac bogatego jelenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, Ameryki nie odkryles, wszystkie kobiety sa złe, a nawet puchem marnym :mrgreen: ciao, amigos.

 

-- 12 lip 2015, 20:21 --

 

dziwne ze w sprawach sadowych ci co maja nerwice/depresje w 90% przypadków sa poczytalni w momencie popełnienia przestepstwa ;)

a co to ma wspolnego z niepoczytalnością? nie trzeba byc niepoczytalnym zeby nabyc mechanizmy funkcjonowania ktore sa nieprawidłowe

 

takie ze tłumaczysz rozne negatywne zachowanie nerwica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najgorzej sie potem z takimi pracuje, bo co bys nie zrobił to i tak bedzie źle i beda sie czepiać o byle co bo mają zły humor

akurat ze mna bys chcial pracowac bo ja pracuje zajebiscie i nie jestem kapo jak wiekszosc i nie wchodze w dupe i nie wyzywam sie na ludziach,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sie szuka "Zdrowego" ujscia, jak mam zły humor to mam isc kogos pobic ;) Czlowiek albo jest dojrzały, albo trzeba sie cofnac do podstawowki.

osoby z nerwicą tego nie umieją dlatego mają nerwice

 

 

dziwne ze w sprawach sadowych ci co maja nerwice/depresje w 90% przypadków sa poczytalni w momencie popełnienia przestepstwa ;)

 

A jacy maja byc, przeciez wedlug ciebie ci ludzie nie sa chorzy i wmawiaja sobie chorobe i sa leniwi, tak jak ty zawsze piszesz, ze ktos jest leniwy bo nie ma sily wstac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, :great:

 

-- 12 lip 2015, 20:24 --

 

Patryk29, nie napisałam ze sa leniwi, tylko jak ktos nie ma za cos zyc to pojdzie do pracy z nerwica/derpresja. Jakby mial stan ostry to byłby w szpitalu. Na pewno siedzac w domu i nic nie robiac z choroba nic nie zmienisz. Terapia, zmiana swojego spostrzegania, samomotywacja, techniki np. relaksacyjne itd to tez praca nad soba, ku lepszemu :) I nigdy nie bedzie cudownie, zapytaj sie np. zdrowego kolegi czy codziennie ma "happy"dzien.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najgorzej sie potem z takimi pracuje, bo co bys nie zrobił to i tak bedzie źle i beda sie czepiać o byle co bo mają zły humor

akurat ze mna bys chcial pracowac bo ja pracuje zajebiscie i nie jestem kapo jak wiekszosc i nie wchodze w dupe i nie wyzywam sie na ludziach,

niestety takich za duzo nie ma, pracuje głównie z kobietami i to jest dramat na jakim one są poziomie, to jest właśnie podstawowka, dosłownie czuje się jak z dziecmi w podstawowce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najgorzej sie potem z takimi pracuje, bo co bys nie zrobił to i tak bedzie źle i beda sie czepiać o byle co bo mają zły humor

akurat ze mna bys chcial pracowac bo ja pracuje zajebiscie i nie jestem kapo jak wiekszosc i nie wchodze w dupe i nie wyzywam sie na ludziach,

niestety takich za duzo nie ma, pracuje głównie z kobietami i to jest dramat na jakim one są poziomie, to jest właśnie podstawowka, dosłownie czuje się jak z dziecmi w podstawowce

No i jak cos jebnie to i tak bedziesz na przegranej pozycji, wspolczuje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PATRYK29 wez JĄ zlej. tak po prostu nie zwracaj na nią uwagi IGNORUJ !!! ona tak specjalnie robi, podkręci żeby potem nawypisywac Ci dziesiątki postow, zeby wszyscy czytali jaka to ona jest wspaniała a inni to dno. Ja na nią nie zwracam uwagi nawet jej nie odpisuje choć mam ochote jej pojechac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, :great:

 

-- 12 lip 2015, 20:24 --

 

Patryk29, nie napisałam ze sa leniwi, tylko jak ktos nie ma za cos zyc to pojdzie do pracy z nerwica/derpresja. Jakby mial stan ostry to byłby w szpitalu. Na pewno siedzac w domu i nic nie robiac z choroba, terapia, zmiana swojego spostrzegania, samomotywacja, techniki np. relaksacyjne itd to tez praca nad soba, ku lepszemu :)

 

Kiedys pisalas, ze sa leniwi i maja sie wziasc do roboty, zobacz swoje posty, babe i wtedy pisz prawde.

techniki relaksacyjne sa dobre jak chcesz sie kurwa poopalac na ogrodku albo ten twoj pomysl z melisa zeby sie uspokoic, nie no przeciez to jest tragikomiczne, gdzie to przeczytalas w czterech katach na koncu magazynu?.

Takie rady sa dobre na obozie harcerskim co najwyzej. :pirate:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, :great:

 

-- 12 lip 2015, 20:24 --

 

Patryk29, nie napisałam ze sa leniwi, tylko jak ktos nie ma za cos zyc to pojdzie do pracy z nerwica/derpresja. Jakby mial stan ostry to byłby w szpitalu. Na pewno siedzac w domu i nic nie robiac z choroba, terapia, zmiana swojego spostrzegania, samomotywacja, techniki np. relaksacyjne itd to tez praca nad soba, ku lepszemu :)

 

Kiedys pisalas, ze sa leniwi i maja sie wziasc do roboty, zobacz swoje posty, babe i wtedy pisz prawde.

techniki relaksacyjne sa dobre jak chcesz sie /cenzura/ poopalac na ogrodku albo ten twoj pomysl z melisa zeby sie uspkoic, nie no przeciez to jest tragikomiczne, w czterech katach na koncu magazynu.

Takie rady sa dobre na obozie harcerskim co najwyzej.

 

 

Patryk a w ogole chodziles na terapie? Bo ciagle tylko piszesz o lekach, w ogole byles na jakims spotkaniu? Skoro to dla Ciebie zabawne, to dlaczego sie nie ruszysz i tego nie zrobisz? Skoro to takie proste ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn jak sie czujesz na tianeptynie ? opisz to prosze Patryk

 

Ja nie biore tianeptyny, wenle biore, ale zaluje ze nie zaczalem wczesniej brac tianeptyny, tylko skusilem, sie na duze dawki wenli, to byl blad, teraz albo poczekam i zobacze jak bedzie na wenli albo zejde z tego leku i zaczne albo brac tienptyne, albo nic nie bede bral, ale przeciez ty sie dobrze czules na wenli??, troche mnie zmartwiles, bo liczylem, ze dziala na ciebie dobrze, dlatego ja nadal to bralem. :pirate:

Ja ogolnie jestem zadowolony ale zdaje sobie sprawe ze lek mnie nie popchnie w zyciu do przodu . To takie przedluzanie nieuniknionego , czyli kleski ??

Patryk wiem ze nie bierzesz, ale jak ten lek dziala tzn jak sie na nim mozna czuc ?

Emilk- powodzenia w takim razie , z dziewczyna sie widziales ? Wszystko oki ?

 

No dzieki dzieki ;) nie widzialem sie ;) jestem wolny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×