Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

EMILK ja zawsze podnosilam dawki o 37,5 potem do pełnej. 75 zadzialala zajebiscie pieknie bylo, bylam krolowa życia. Potem 112,5 i 150 tez mnie po jakims czasie dobrze zrobilo ale sie skonczylo. 225 dzialalo chyba najdluzej, zaskoczylo w kwietniu a na koniec czerwca zaczelo sie jebac....a dzis masakra :( no przecież ile to mozna podnosić dawki ?????

 

No masz racje nie mozna w nieskonczonosc ich podnosic,wydaje mi se ze max to takie 300 mg dla czlowieka ktory nie chce latac po suficie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EMILK ja zawsze podnosilam dawki o 37,5 potem do pełnej. 75 zadzialala zajebiscie pieknie bylo, bylam krolowa życia. Potem 112,5 i 150 tez mnie po jakims czasie dobrze zrobilo ale sie skonczylo. 225 dzialalo chyba najdluzej, zaskoczylo w kwietniu a na koniec czerwca zaczelo sie jebac....a dzis masakra :( no przecież ile to mozna podnosić dawki ?????

 

No masz racje nie mozna w nieskonczonosc ich podnosic,wydaje mi se ze max to takie 300 mg dla czlowieka ktory nie chce latac po suficie :P

 

A pozniej jak bedziesz schodzic z tego gowna to zobaczysz ile Szatan wzial prowizji za te mile chwile :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam jak juz wiesz ze to tylko lęk to mozna sie uspokoic, nie jest to przyjemne ale jak przeczekasz te kilkanascie minut to pozniej mija.

Ka na szczescie ataki paniki tylko od lekow albo przy schodzeniu z lekow,samych z siebie nie miewam alkoholu i narkotykow juz od dawna nie biore.

Po kawie czesto tez nieprzyjemny somatyczny lęk ale nad wszystkim mozna zapanowac

 

Ja mialem ataki bez niczego wystarczy ze cosw sobie wkrecilem i bomba zaczela tykac,niby wiedzialem ze nic mi sie nie stanie ale podswiadomosc mi mowila co innego.Wiem ze moze przejsc po parunastu minutach czasem nawet do godziny czasu,ale przewaznie nie udawalo mi sie wytrzymac i sie dodatkowo nakrecalem.Ja po kawe tez mam taki somatyczny lek.

 

-- 11 lip 2015, 23:16 --

 

EMILK ja zawsze podnosilam dawki o 37,5 potem do pełnej. 75 zadzialala zajebiscie pieknie bylo, bylam krolowa życia. Potem 112,5 i 150 tez mnie po jakims czasie dobrze zrobilo ale sie skonczylo. 225 dzialalo chyba najdluzej, zaskoczylo w kwietniu a na koniec czerwca zaczelo sie jebac....a dzis masakra :( no przecież ile to mozna podnosić dawki ?????

 

No masz racje nie mozna w nieskonczonosc ich podnosic,wydaje mi se ze max to takie 300 mg dla czlowieka ktory nie chce latac po suficie :P

 

A pozniej jak bedziesz schodzic z tego gowna to zobaczysz ile Szatan wzial prowizji za te mile chwile :D

 

Nie koniecznie,kazdy organizm inaczej to znosi :P Ja z paroksetyny zlalzlem jak po cukierkach :D A tyle wyczytalem w necie ze tak tragicznie sie schodzi :P

 

-- 11 lip 2015, 23:18 --

 

Zawsze mozna sie asekurowac benzo albo pramolanem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wenla dosc mocno dziala na receptory opioidowe wiec schodzenei z tego nie jest sympatyczne ale i tak tianeptyna po kilkunastu miesiacach byla gorsza.

Wiadomo ze kazdy jest inny, mi wystarczy jedna tabletka sudafedu zebym latal jak messerschmit a kolesie z hyperreala mowia ze po 20 brali i nie dziala chociaz cpuny maja tendencje do przesady i mitomanii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wenla dosc mocno dziala na receptory opioidowe wiec schodzenei z tego nie jest sympatyczne ale i tak tianeptyna po kilkunastu miesiacach byla gorsza.

Wiadomo ze kazdy jest inny, mi wystarczy jedna tabletka sudafedu zebym latal jak messerschmit a kolesie z hyperreala mowia ze po 20 brali i nie dziala chociaz cpuny maja tendencje do przesady i mitomanii.

 

Wez wogole jak czytam co tam sie dzieje na tym hyperrealu to sie zastanawiam jak oni to robia :P

 

-- 11 lip 2015, 23:52 --

 

Oni cpaja wszystko co idzie

 

-- 11 lip 2015, 23:54 --

 

Tylko nie zdaja sobie sprawy,jakie to konsekwencje pozniej niesie za soba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wenla dosc mocno dziala na receptory opioidowe wiec schodzenei z tego nie jest sympatyczne ale i tak tianeptyna po kilkunastu miesiacach byla gorsza.

Wiadomo ze kazdy jest inny, mi wystarczy jedna tabletka sudafedu zebym latal jak messerschmit a kolesie z hyperreala mowia ze po 20 brali i nie dziala chociaz cpuny maja tendencje do przesady i mitomanii.

 

Wez wogole jak czytam co tam sie dzieje na tym hyperrealu to sie zastanawiam jak oni to robia :P

 

-- 11 lip 2015, 23:52 --

 

Oni cpaja wszystko co idzie

Widzisz bo to sa tez chorzy ludzie ktorzy pozbyli sie zludzen :lol:

Osoby tutaj (w sensie na tym forum) maja wiele roznych hamulcow psychologicznych, ktore nie pozwalaja im siegac po substancje zabronione.

Tam wiekszosc skonczy w debowej trumnie albo jako wraki na dworcu, coz kazdy sobie sam wybiera swoj los.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wenla dosc mocno dziala na receptory opioidowe wiec schodzenei z tego nie jest sympatyczne ale i tak tianeptyna po kilkunastu miesiacach byla gorsza.

Wiadomo ze kazdy jest inny, mi wystarczy jedna tabletka sudafedu zebym latal jak messerschmit a kolesie z hyperreala mowia ze po 20 brali i nie dziala chociaz cpuny maja tendencje do przesady i mitomanii.

 

Wez wogole jak czytam co tam sie dzieje na tym hyperrealu to sie zastanawiam jak oni to robia :P

 

-- 11 lip 2015, 23:52 --

 

Oni cpaja wszystko co idzie

Widzisz bo to sa tez chorzy ludzie ktorzy pozbyli sie zludzen :lol:

Osoby tutaj (w sensie na tym forum) maja wiele roznych hamulcow psychologicznych, ktore nie pozwalaja im siegac po substancje zabronione.

Tam wiekszosc skonczy w debowej trumnie albo jako wraki na dworcu, coz kazdy sobie sam wybiera swoj los.

 

Dokladnie,zobacz teraz co sie dzieje ztymi dopalaczami,to jest jakas masakra...Jak ja bralem kiedys to nie byly az tak nie bezpieczne.

 

-- 12 lip 2015, 00:11 --

 

A tu zobacz jak latwo o to w necie http://dopalacze.sklep.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przez to ze panstwo sie do wszystkiego wpierdala, sa sprawdzone drugi jak ziolo i amfa ktore maja swoje wady ale nie zabijaja, ale panstwo woli wydawac miliony na zakazy,wiezienia etc i pozwalac zarabiac na tym mafii.

Zreszta najwiecej ludzi umiera od petow i alkoholu, ktore sa legalne;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przez to ze panstwo sie do wszystkiego wpierdala, sa sprawdzone drugi jak ziolo i amfa ktore maja swoje wady ale nie zabijaja, ale panstwo woli wydawac miliony na zakazy,wiezienia etc i pozwalac zarabiac na tym mafii.

Zreszta najwiecej ludzi umiera od petow i alkoholu, ktore sa legalne;)

 

Tak mogli by zalegalizowac THC i byl by spokoj,przeciez to nikogo jeszcze nie zabilo a tym bardziej nie powoduje agresjii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EMILK do 300 to ja nie chce. Z resztą na ch....jak i znów oslabnie. 225 to i tak dużo jak na kobietke :)

 

co do schodzenia to na razie o tym nie myślę. Co będzie to będzie. Jak zaczynalam brać wenle to wierzylam w to, ze ubokow nie będzie i ze nie mam sie czego bac :) no i na żadnej dawce ubokow nie mialam :)

 

a co Ty znów po nocy grasujesz ? Ja zaraz odpadam bo Trittico juz fajnie mi robi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EMILK do 300 to ja nie chce. Z resztą na ch....jak i znów oslabnie. 225 to i tak dużo jak na kobietke :)

 

co do schodzenia to na razie o tym nie myślę. Co będzie to będzie. Jak zaczynalam brać wenle to wierzylam w to, ze ubokow nie będzie i ze nie mam sie czego bac :) no i na żadnej dawce ubokow nie mialam :)

 

a co Ty znów po nocy grasujesz ? Ja zaraz odpadam bo Trittico juz fajnie mi robi :)

 

No to jest zdecydowanie duza dawka ;) Bedzie dobrze zobaczysz ;) Grasuje po nocy bo na Ciebie czekam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A juz w lozeczku :) odpływam. Dobrejnocki i nie grasuj za długo :) dla mnie w tym stanie sen łóżko to moja miłość

 

Dobranoc ;) slodkich snow ;) bede myslal o Tobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobudka nie ma spania !!!!!!!!!!!!!!!! JA nie spie wy tez nie bedziecie.

Artur pisales ze wenla dziala na receptory opoidowe tzn ze co ? , bo ja kratom biore i on tez dziala jak opoid tzn ze dzialanie leku bedzie slabsze, kratomu slabsze, czy co bo nie rozumiem. Zreszta tolerka na kratom mi wzrasta, na 8 g mialem blogostan i lekkie ujebanie, a teraz bardziej mnie pobudza (czyli tak jak bylo w malych dawkach).

Nosi mnie, oj nosi i wku... wszystko . Mam ochote sie mscic , odplacic tym wszystkich chamom.

ps- emilk dzisiaj poslucham wieczorem tych twoich hitow o ile sie wogole da tego sluchac ;)

 

-- 12 lip 2015, 07:28 --

 

Tylko w jakiejs nieegositycznej niewiascie moje ocalenie, ja pierdole, tak mnie wszystko wkurwia, wszystko jest nie tak jak powinno, chuje maja dobrze, ludzie oki maja przejebane, kurwa co sie dzieje. Musi to wszystko sie rozjebac bo nie wyrobie. Dzis mam sile 3 ludzi niech mnie lepiej nikt nie zaczepia bo zajebie i takiego chuja, wkoncu pojde na dlugoletnie leczenie, mam nadzieje ze w zakladach zamknietych maja internet :D

 

-- 12 lip 2015, 07:30 --

 

Juz wiem jakie bedzie moje pierwsze pytanie do brytyjskiego znachora w zakladzie :

Hello novymivo, do you have any questions ?

Yes only one. Wifi password please :D

hahahahahahahahh chuje !!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Novy ale Ci sie porobilo sie,na zamknietym oddziale nie bedziesz pamietal jak sie nazywasz,Bo Cie tak naszpikuja chemia :P

 

-- 12 lip 2015, 10:31 --

 

Aga witam Cie w naszych skromnych progach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Od dzisiaj ja też zaczynam być z Wami. 37,5 mg rano przez 7 dni. Potem 75 mg do 17 sierpnia. Zobaczymy co z tego będzie.

Hej Aga, powodzenia z tym lekiem. Na co chorujesz ? Jak na rozterki egzystencjalne to nie pomoze :bezradny:

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Aga, powodzenia z tym lekiem. Na co chorujesz ? Jak na rozterki egzystencjalne to nie pomoze :bezradny:

Na to samo co emilk F41. Mam podejrzenie F31. Jestem po nieudanej próbie na Seronilu. Nie zaskoczył.

Pierwsza lekarka stwierdziła zaburzenia depresyjno-nerwicowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Seronil nie zadziałał to raczej też nie sądzę ,żeby wenla pomogła. Kiedyś jednak u mnie zadziałała na samym początku. Ostatnio nic. Jednak jest to jedyny antydepresant , który chwalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Aga, powodzenia z tym lekiem. Na co chorujesz ? Jak na rozterki egzystencjalne to nie pomoze :bezradny:

Na to samo co emilk F41. Mam podejrzenie F31. Jestem po nieudanej próbie na Seronilu. Nie zaskoczył.

Pierwsza lekarka stwierdziła zaburzenia depresyjno-nerwicowe.

To nie lepiej sie z emilkiem nooo ten tego no wiesz , najlepiej rozumiecie swoje potrzeby, nie potrzebne wam leki.

 

-- 12 lip 2015, 11:32 --

 

Moze faktycznie swiat to matrix ? Nie wierze ze ludzie sa takimi egoistycznymi chu....ami !!!!! Zygac mi sie chce przy niektorych osobach. Smiecie nic wiecej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Fluoksetyna jest srednio skuteczna w leczeniu lekow ze wzgledu na mocne dzialanei aktywizujace.Ja pierwsze w zyciu ataki paniki mialem wlasnie na fluo.

Za to wenla jako pierwszy lek z grupy SSRI,SNRI byla dopuszczona do leczenia GAD. Reszta ssri dopiero pozniej dostala aprobate

 

A tak w ogole dla mnie najlepszym przeciwlekowym lekiem (procz oczywiscie benzo i agonistow Gaba B) jest tianeptyna, ale tutaj rozne sa reakcje. GAD mi wyleczyla w 100% calkowcie i skutecznie, ponad 18 meisiecy po odstawieniu zero lęku

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Fluoksetyna jest srednio skuteczna w leczeniu lekow ze wzgledu na mocne dzialanei aktywizujace.Ja pierwsze w zyciu ataki paniki mialem wlasnie na fluo.

Za to wenla jako pierwszy lek z grupy SSRI,SNRI byla dopuszczona do leczenia GAD. Reszta ssri dopiero pozniej dostala aprobate

Hej Artur, pisales ze wenla dziala na rec. opoidowe , serio ? tzn ze co, ze jak biore jakies opoidy to one dzialaja gorzej lepiej czy co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Fluoksetyna jest srednio skuteczna w leczeniu lekow ze wzgledu na mocne dzialanei aktywizujace.Ja pierwsze w zyciu ataki paniki mialem wlasnie na fluo.

Za to wenla jako pierwszy lek z grupy SSRI,SNRI byla dopuszczona do leczenia GAD. Reszta ssri dopiero pozniej dostala aprobate

Hej Artur, pisales ze wenla dziala na rec. opoidowe , serio ? tzn ze co, ze jak biore jakies opoidy to one dzialaja gorzej lepiej czy co ?

Hej, nie wiem jaka bedzie interakcja bo receptorow opioidowych jest kilka i kazdy ma kilka podtypow wiec trudno powiedziec.Poza tym nei wiem czy kratom jest agonista,czy czesciowym agonista jakiego receptora. Musialbys sam sprawdzic jak dziala kratom na wenli i jak bez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×