Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

lunatic, a ja z wiekszoscia facetow i jak dzieci w piaskownicy. Tematy samochody i kobiety :shock:

źle sie wyraziełem, nie pisałem o kobietach jako ogół, bo znałem ze studiów normalne i w pracy tez sie raz na jakis czas takie trafią

 

to nie jest zle, ludzie jak ludzie wszedzie sa tacy i owacy...ja tez znam fajnych facetow i to w pracy i poza, a wady kazdy ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PATRYK29 wez JĄ zlej. tak po prostu nie zwracaj na nią uwagi IGNORUJ !!! ona tak specjalnie robi, podkręci żeby potem nawypisywac Ci dziesiątki postow, zeby wszyscy czytali jaka to ona jest wspaniała a inni to dno. Ja na nią nie zwracam uwagi nawet jej nie odpisuje choć mam ochote jej pojechac...

 

Masz racje, ale ona mnie tak wkurwia, bo wiem, ze ona jest falszywa na maxa, a ja nie znosze takich ludzi, moge ja pojechac i niech mnie wypierdola z tego forum, jebac to. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Novy póki co jest w trakcie analizy i dobierania taktyki na nerwice,ale juz polaczyl sie ze mną duchowo ;)

 

a pozniej jak sie polaczy :shock:

 

No energetycznie jakos,nie znam sie na tym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PATRYK29 wez JĄ zlej. tak po prostu nie zwracaj na nią uwagi IGNORUJ !!! ona tak specjalnie robi, podkręci żeby potem nawypisywac Ci dziesiątki postow, zeby wszyscy czytali jaka to ona jest wspaniała a inni to dno. Ja na nią nie zwracam uwagi nawet jej nie odpisuje choć mam ochote jej pojechac...

 

Masz racje, ale ona mnie tak wkurwia, bo wiem, ze ona jest falszywa na maxa, a ja nie znosze takich ludzi, moge ja pojechac i niech mnie wypierdola z tego forum, jebac to. :mrgreen:

 

zazdrocha, zazdrocha :) Rozbawiliscie mnie :mrgreen:

 

-- 12 lip 2015, 20:32 --

 

emilk, jak rece ktore lecza tylko przez monitor a pozniej bedzie juz wenla niepotrzebna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PATRYK29 wez JĄ zlej. tak po prostu nie zwracaj na nią uwagi IGNORUJ !!! ona tak specjalnie robi, podkręci żeby potem nawypisywac Ci dziesiątki postow, zeby wszyscy czytali jaka to ona jest wspaniała a inni to dno. Ja na nią nie zwracam uwagi nawet jej nie odpisuje choć mam ochote jej pojechac...

 

Masz racje, ale ona mnie tak wkurwia, bo wiem, ze ona jest falszywa na maxa, a ja nie znosze takich ludzi, moge ja pojechac i niech mnie wypierdola z tego forum, jebac to. :mrgreen:

 

zazdrocha, zazdrocha :) Rozbawiliscie mnie :mrgreen:

 

Zazdrocha co to ma byc, sformulowanie kurwa dziecka z podstawowki, ale ty jestes oczytana. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po co Wam te przytyki jeden na drugiego. Kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie na jakis temat, natomiast ja osobiscie nie oceniam innych bo szanuje odmiennosc . Czy nawet tutaj nie mozemy byc dla siebie milsi wszyscy razem ?

 

Patryk ma odwieczny problem, kiedys mnie wyzywał bo mnie zniesc nie moze ze mu nie przytakuje. Widzisz on lubi tylko tych co mu słodza ;) Ja sie go nie czepiam, w sumie to mi zal człowieka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaak brawo dopierdalajcie sobie dalej, /cenzura/ ludzie musicie sie duzo wodki razem napic to moze bylo by inaczej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

mnie ani wyzwiska crazy ani Patryka nie wkurzaja, widac kto z siebie robi tego kogo robi :D tylko sie cieszyc ze ja taka nie jestem :angel:

 

 

Poza tym ja jestem za dorosła zeby wolac kumpli do pomocy przeciwko kobiecie, hahaha. :mrgreen:8)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo tez pamietam rece ktore lecza, to powaznie komus pomagalo, ten czlowiek jeszcze zyje ?

 

wiesz ze nie wiem ale chyba juz nie.

Ja pamietam ten myk z butelkami energetycznymi, moze emilk cos podobnego bedzie robil ? Oby pomoglo heheheh.

 

przez skype :D nalej kranowki i wrzuc wenle i ją energetyzujcie :D

 

-- 12 lip 2015, 20:38 --

 

emilk, :shock: oj tam gadanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po co Wam te przytyki jeden na drugiego. Kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie na jakis temat, natomiast ja osobiscie nie oceniam innych bo szanuje odmiennosc . Czy nawet tutaj nie mozemy byc dla siebie milsi wszyscy razem ?

 

Patryk ma odwieczny problem, kiedys mnie wyzywał bo mnie zniesc nie moze ze mu nie przytakuje. Widzisz on lubi tylko tych co mu słodza ;) Ja sie go nie czepiam, w sumie to mi zal człowieka :)

 

Ja mam zal do pana boga, ze takie cos jak ty sie uchowalo na ziemi, skaranie boskie, za jakie grzechy tacy ludzie sie rodza. :mrgreen:

zwyzywalem cie bo ci sie nalezalo za twoje pojebane wypowiedzi i udawanie, ze nie isnieje depresja i nerwica a wszyscy sa slabi za wyjatkiem ciebie, nie lubie pochlebstw ani glaskania, wychowalem sie w takim srodowisku, ze ty bys tym tam tygodnia nie przezyla, wiec odpusc sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ze nie wiem ale chyba juz nie.

Ja pamietam ten myk z butelkami energetycznymi, moze emilk cos podobnego bedzie robil ? Oby pomoglo heheheh.

 

przez skype :D nalej kranowki i wrzuc wenle i ją energetyzujcie :D

 

-- 12 lip 2015, 20:38 --

 

emilk, :shock: oj tam gadanie ;)

 

Tak Tak musialem wkoncu z wiedzma skonczyc :D

 

-- 12 lip 2015, 21:41 --

 

Nie ludzie nie wierze w to,jak wy mozecie siebie na wzajem tak traktowac ? przeciez wszyscy tutak na tym forum jedziemy na tym samym wozku,mamy siebie wspierac a nie wyzywac i to w dodatku wenlowicze....masakra.

 

-- 12 lip 2015, 21:42 --

 

Nie denerwujcie kobiety w ciazy,na prawde,ten stres tez ma wplyw na dziecko.

 

-- 12 lip 2015, 21:42 --

 

Agus moja biedna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, nie wiesz w jakim srodowisku zylam a tłumaczyc Ci sie nie musze ;) Nie zamierzam jak Ty zwalac wszystkiego na srodowisko i na moje biedne dziecinstwo, jakkolwiek one było ;) ide do przodu a nie sie cofam ;) A poza tym Ty widzisz to co chcesz widziec, bo nie pisałam ze nie istnieje nerwica ani depresja ;)

 

 

 

emilk, jak zenergetyzujecie wenle to podwoji swoje dzialanie, bedziecie smigac jak na speedzie :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, Moge wspierac kazdego, za wyjatkiem osoby, ktora sie kryja pod nickiem agusiaww.

 

Patryk ale ona nic Ci nie zrobila....

 

-- 12 lip 2015, 21:44 --

 

Widze ze jestes dzisiaj mocno nakrecony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×