Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

i może nie do mnie ?? :D hehehe i Twoja pamieć nie najlepsza hehehe :-)

a czemu ten neuroleptyk moze byc nie tak ?? to tylko na spanko, mała dawka, pytalem w temacie o nim to wszyscy go tam zachwalali, ze wreszcie wstawali wypoczęci ;P, moja rodzinna najbardziej Clona sie przerazila... ze niby z grubej rury dostałem....

choc nie wie mczy lepsze bylo by Relanium ?? bo najpierw mialem dostac relanium... co lepsze Clon czy Rela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

feniksx, Te wszystkie clony, neuroleptyki chlory relanium to najgorsze scierwa, jak najmniej tego, juz bym wolal zolpidem brac codziennie niz te zjebane neuroleptyki, ta sa kurwa leki dla schizolców z psychozami a nie dla kogos kto ma nerwice lekowa na huj dopierdalac sobie mózg takim gównem, juz lepiej sobie sete wódki przed snem pierdolnac niz to gówno jebane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

feniksx, polecam triticco znasz ...? naprawde ponad to niewluje lęki związane z zażywaniem paro a i zaleta reguluje sen nie tylko pomaga zasnąc jak inne zolpiki ;D zapytaj psychiatry tylko kumatego dziwie sie ze neuroleptyki przepisuja na sen naprawde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie pierwszy miesiac na paro sen byl do dupy dlatego bralem xanax... potrafilem sie budzic 4-5 razy spocony z tachykardia itp... teraz jak juz paro dziala sen jest leszy ale plytki.... obojetni jaki halas mnie budzi... i niestety rano czuje sie nie wyspany.... potrafie 5-6 razy zrobic wdusic w komorce drzemke....

dlatego niby dostalem chlor... by nie brac xanaxu na noc i nie potrzebnie sie od niego uzalezniac.....

 

ogolnie zauwazylem tendencje ze lekarze sie bardzo boja benzo... mimo ze powiedzialem mu ze bez problemu z niego schodze bo juz 2 razy to czynilem...

twierdzil ze ten chlor to najnizsza dawka i tylko dla polepszenia spania....

a clona dal mi doraznie.... jakby mial skutki uboczne podniesienia dawki parogenu i jakies ataki paniki.....

wlasnie sie zastanawiam czy faktycznie np w czwartek nei wziasc chlor zamiast xanaxu na noc....

w piatek... kolejny raz.... i w sobote podniesc parogen na 30.....

 

najlepszy byl tekst rodzinnej ze mam sprobowac clona jak sie po nim czuje ??

ale co mam sobie wywolac atak paniki by go sprobowac ?? heheheheh przeciez nie bede go bral przy delikatnym stresie...

a z ciekawosci jak bedzie za mocny dla mnie to jak moge zareagowac ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wam wszystkim ;)

 

Feniksx , u mnie przedawkowanie benzo objawia sie poprostu sennoscia, ktorej nie moge opanowac ;) Przedawkowanie benzo zdarza mi sie raz do roku, gdy zona kaze mi leciec na urlop samolotem :D Biore zamiast jednej, trzy tabletki lorazepam i nie mozna mnie z samolotu wyciagnac po ladowaniu :D

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhm.... czyli jak Clon bedzie za mocny to ewentualnie walne sie spać w miejscu w ktorym bede i beda musieli mnie zatachać do chaty ?? :D

 

-- 01 lip 2015, 12:55 --

 

Od piątku zaczynam dam wam znać jak sie czuję... patryk29 o chlor dobrze się wypowiadają....

więc może uzasadniać to swoje źle zdanie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szav wytrzymaj do 2 miesiąca A potem dopiero pierdolnij....

A ja jutro muszę jechać do Wrocka na delegację... makabra 4h w jedną stronęi 4h w ddrugą...

 

-- 01 lip 2015, 22:27 --

 

Szav wytrzymaj do 2 miesiąca A potem dopiero pierdolnij....

A ja jutro muszę jechać do Wrocka na delegację... makabra 4h w jedną stronęi 4h w ddrugą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalam znow paroxinor 20 mg, dodatkowo doraznie jakis odpowiednik xanaxu (na litere A, 0,25 mg do brania jednorazowo 1/2 lub cala tabletka). Poki jestem troche spokojniejsza odwlekam branie paro, poczekam, jeszcze sie ludze ze moze jakos sama dam rade i sie ogarne. Wziac zawsze moge, a jednak wolalabym obejsc sie bez lekow. Choc swiadomosc posiadania tego doraznego juz mnie jakos uspokaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhm.... czyli jak Clon bedzie za mocny to ewentualnie walne sie spać w miejscu w ktorym bede i beda musieli mnie zatachać do chaty ?? :D

 

-- 01 lip 2015, 12:55 --

 

Od piątku zaczynam dam wam znać jak sie czuję... patryk29 o chlor dobrze się wypowiadają....

więc może uzasadniać to swoje źle zdanie???

 

Tutaj nie ma za bardzo co uzasadniac, neuroleptyki to syf i tyle, o ile ssri jeszcze do czegos sie nadaja, tak neuroleptyki sie daje jak chce sie kogos upierdolic do snu i zeby rano nawet nie mial sily myslec o lękach albo o samobójstwie, choc terapeutycznie ma to tez swoje plusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×