Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

PannaNatalia, Jak się trzymasz?

 

mirunia, o widzę pucujesz też dzisiaj! Tylko spokojnie, żebyś w weekend nie cierpiała i miała siłę na rozrywki. Ja musiałam się oderwac, pojechałam do Lidla po zakupy, ale nie był to dobry pomysł, bo coś mi w policzku zaczęło drgac i złapałam lęka, że zaraz mi twarz wykrzywi... :hide:

Brzuch nie boli, bo nic dzisiaj przełknąc nie mogę oprócz jednego banana, a i tak na kiblu swoje rano wysiedziałam...

 

platek rozy, Plateczkowa :lol: .

To co, dziś znów do tego Mopsu nie zdążysz?

 

No nic wracam do mycia kuchni i tym podobnych klimatów, bo telepawka coś mi zejśc nie chce. Wzięłam połowkę afobamu, zobaczymy czy coś zadziała... :bezradny: Muszę to przeczekac, bo zgodnie z planem odstawiłam w poniedziałek Sulpiryd i może mnie miotac odstawiennie. Dzięki Bogu w czwartek wizyta u doktora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy,

jetodik, a to chetnie cos poczytam poleconego :) Jak masz jakies ulubione ksiazki to daj liste

a właściwie jak tak sobie podsumowałem to się okazało, że mało tych książek, które mogę polecić, właściwie jedną tylko: "Samurajskie Chorągwie", bo reszta to książki światopoglądowe i akademickie raczej a tu chyba bardziej o beletrystykę chodzi? :bezradny:

To znaczy czytałem trochę z literatury faktu, ale to raczej pesymistyczne pozycje i nie chciałbym ich polecać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się wam bo lubię czytać

 

Jetodik a z beletrystyki co czytasz, jakie gatunki?

Zauważyłam ze ludzie z forum lubią smutne, brutalne książki (o wojnie, gwaltach i innych przykrych rzeczach). Nie rozumiem tego, po co się pograzac w takich nastrojach. Taka ogólna obserwacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cognac, Coś w tym jest... Moje upodobanie do mrocznych kryminałów... Ale lubię też Pratchetta, a on mroczny nie jest. Lubię Remarque'a, no tak ale bywa smutnawy... Hmm, racja , nie lubię lukrowanych opowiastek.

 

mirunia, też staram się powolutku, teraz znów miałam przerwę bo koleżanka wpadła na papierosa. Najwyżej dokończę jutro, bo i tak jestem od rana na nogach. Zaraz może uda mi się drzemkę zrobic, bo mnie zmulił ten afobam. Zaraz pogrzebię w moim pudle z lekami, powinnam miec węgiel. Zjadłam kawałek babki, może uda mi się potem zjeśc obiad. Dziękuję Kochana!

 

PannaNatalia, :great: Trzymaj się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, to na te badania skierowanie dostaniesz od rodzinnego, nie musisz iść do endokrynologa.

Dopiero jak coś wyjdzie nie tak z TSH wskazane jest pokazać się u endo.

Z resztą w Por. Leczenia Otyłości lekarz Cię pokieruje co dalej masz robić.

 

 

Okey dzieki, zapisałam sie do rodzinnego na czwartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmostrada, dla mnie lukrowane opowiadania też odpadają. Lubię fantastykę, np te zlowrogie wizje przyszłości, ale bardziej jak np. u Lema (mój ukochany pisarz niż w jakimś glupawym uniwersum metro itp. Nie lubię odwolan do Rosji, z tego powodu spora część literatury polskiej odpada. Nie lubię brutalności, opisów tortur, masakra:) ostatnio dla relaksu czytam Fantasy, urzekła mnie jedna amatorska książka, o magii i demonach, takie coś się fajnie czyta bo wiadomo ze to 100% fikcja, a działa na wyobraźnię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak dobrze mieszkać na wsi :) Mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło żeby rodzinny mnie nie przyjął.

 

Co do książek też wybieram raczej te smutne.Moje ulubione:1 Milion małych kawałków 2 Nostalgia anioła 3 Oskar i Pani Róża 4 Bezdomna 5 Jesienna miłość 6 Poczwarka 7 Gwiazd naszych wina 8 Niekochani 9 Norwegian Wood 10 Poradnik pozytywnego myślenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cognac, czytałem obydwie książki wybitnego pisarza Jean Amery'ego są one błyskotliwe, jednak bardzo ponure.

obecnie z beletrystyki czytam tylko to co poleciła mi Płatek Róży, czyli czarną kompanię i malezjańską księgę...

i wczoraj zacząłem czytać tą wspaniałą książkę - http://lubimyczytac.pl/ksiazka/74810/bog-istnieje - tak mnie wciągnęło, że 1/3 mam już za sobą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana oj to obie mialysmy dzis wkrety :lol::lol: minelo Ci ? jak sie czujesz???

 

jetodik, a wiesz to popatrze za tym tytulem ktory poleciles :) aktualnie jestem na beletrystyce bo mnie odpreza ale czytac lubie z naukowej i psychologie i historie i biografie , ogolnie nie ograniczam sie do kilku gatunkow .

 

mirunia, widzisz jaka ja zdolna jestem :D:D sama mialam z siebie smiechawice jak juz sie uspokoilam .

 

Ugotowalam zupke szczawiowa i zjadlam klopsa z wczoraj z odrobina makaronu i gotowana marchewka.

 

Wczoraj tez mialam sensacje zoladkowe , o 23 mnie chwycilo i zem 3 razy zaliczyla kibelek a na koniec wzielam smecte bo nic innego nie mialam.

I nie wiem po czym to bylo , zrzucam wine na opokan.

 

AAA zajrzalam dzis do ciuszkolandu bo byla wyprzedaz minus 70 procent i kupilam firanke do kuchni za 4 zl. to w ramach pocieszania sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, No lepiej jest Kochana, albo ten afobam, albo po prostu zeszło. Szału nie ma, bo napięta jestem, ale nie łapię schiz z kosmosu... :roll: Ojej jak dawno nie jadłam szczawiowej... :105:

 

A ja czekam na piątkowych gości, właśnie mam już wszystko przygotowane do robienia obiadu, zaraz wstawiam - młode ziemniaczki, polędwiczki w czerwonej cebuli i papryce, mizeria. Mam nadzieję, że uda mi się zjeśc, bo w brzuchu burczy.

Ech znów mam etap, że nic nie cieszy. Czasami to potrafi mnie byle co uradowac. Próbuję , próbuję, a tu nic. Zobaczymy w weekend, może się odblokuje ten strumyczek odczuwania przyjemności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Dobrze ze juz samopoczucie lepsze:********* a szczawiowa zrobilam bo takze dawno nie jadlam wiec pomyslalam ze akurat to taka lekka zupka na lato.

 

Mniami poledwiczki :105: bardzo lubie ten rodzaj mieska .

U mnie tez ciezko z jakas radoscia , mala schiza z rana i juz dzien bylejaki :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :papa:

uff… popadało, aniołki w kręgle pograły (znaczy się burza była) i w końcu jest czym oddychać ;)

byłam dziś u ciotki na kawie i przy okazji zaopatrzyłam się w 2 nowe bluzeczki na lato :yeah:

dopijam kawę, zapalę papieroska i lecę kończyć exploding box na jutro dla koleżanki i pouczyć się :P

 

mirunia, widzę w szale sprzątania, a u mnie pełno kurzu :hide: ktoś chętny ogarnąć u mnie?

 

kosmostrada, tulam. u mnie też z radością ciężko ostatnio. trzeba mieć nadzieję, że minie ten stan jak najszybciej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy skopany co prawda, ale własnorcznie robiony exploding box z okazji ślubu na który nie dotarłam. Krzywy i na przyszłość muszę zmienić klej, ale się pochwalę :P

 

Pudełko:https://drive.google.com/file/d/0B5BA-LxWAXZeUjYzU01JQ1ZfUHRlOW5aX2lHY0IwRHVsbF9J/view?usp=sharing

 

 

Po zdjęciu pokrywki:

 

https://drive.google.com/file/d/0B5BA-LxWAXZeRUJnRERhaGZtSVFTMll6dHdlcVhtTTAzWktV/view?usp=sharing

 

:oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, jaka akcja charytatywna?:) ja bym podziałała w jakimś wolontatiacie, ale się nie umiem wkręcić coś nigdzie. Tzn nie wiem co trzeba zrobić, żeby znaleźć coś dla siebie:) Dotychczaas to jedynie strony internetowe robię różnym fundacjom/stowarzyszeniom za free itp. Jak to informatyk. Ale to niefajne bo z pracy przy kompie wracam do domu przy kompie. Be.

Małopolskie Hospicjum dla Dzieci.

Na razie chodzę na kiermasze i inne zbiórki, ale chciałabym też montować filmiki i pomóc rodzeństwu chorych dzieci w lekcjach.

 

cyklopka, wypożyczyłam pierwszą pozycję z Twojej top listy. :yeah:

Ale lojalnie ostrzegam od tej lektury wierzę w rachmany :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam ze ludzie z forum lubią smutne, brutalne książki (o wojnie, gwaltach i innych przykrych rzeczach). Nie rozumiem tego, po co się pograzac w takich nastrojach. Taka ogólna obserwacja :)

Ja lubię biografie, filozoficzne, popularno-naukowe, obyczajowe osadzone w historycznych realiach i Gwiezdne Wojny :mrgreen:

 

Kosmo, ja już ci kiedyś pisałam, że moim zdaniem Pratchett za swoim humorem kryje niewesołą filozofię :mhm:

 

Pierwszy raz chciałam iść do endokrynologa :/

 

Zapisałam sie do Poradni Leczenia Otyłości, mam zrobić najpierw komplet badań : tsh, alast, lipidogram,glukoza

A to oni cię nie skierują do jakiegoś "swojego" lekarza?

 

acherontia-styx, całkiem dobrze ci wyszło :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro mamy ostatni dzień w szkole i wystawienie ocen z farmakologii, ale chyba już wymiękam i nie będę walczyć o piąteczkę, bo i tak mi nie da.

Chyba lepiej pograć w grę, bo i tak się już nic nie nauczę :hide:

 

No już się nie mogę doczekać zakończenia roku szkolnego, żeby się zająć innymi rzeczami, których się sporo nazbierało.

 

Stan mojego umysłu na dzisiaj (przed wzięciem leku):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×