Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Wszystkim!

 

Pogoda nas nadal rozpieszcza, dziś cieplej, nawet w cieniu bezkurtkowo. Niestety bedę znów musiała podlewac wieczorem ogródek, coby mi roślinki nie uschły.

Rano koleżanka poszła ze mną na spacer z psem, to pogadałyśmy, ale trochę mnie też umęczyła, nie wiem, co ja taka aspołeczna się zrobiłam ostatnio, nie podoba mi się to.

W pracy czułam się bardzo nieciekawie, dobrze, że mam dużo papierkowej roboty, to czas jakoś minął.

Poszłam po robocie na długi spacer z piesełem, trochę się otrząsnęłam i nareszcie coś zjadłam.

Moja refleksja na dziś - zła jestem, bo biorę leki, katuję wątrobę, chodzę na terapię, a kurde efekt czasami na pograniczu wegetacji. Ciągle mam te spadki formy, wahania nastroju i poziomu lęków, gdzie ta ewidentna poprawa, gdzie?

 

platek rozy, Plateczkowa jak się czujesz, jak Twój biedny kręgosłup?

 

Zebrec, Dobrze przeczytac, że u kogoś idzie wszystko w dobrą stronę. :great:

 

cyklopka, co mama na prezent?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana :********** a to taka sinusoida z tym chorobskiem bo ja mam tak samo , gora , dol , gora , dol .... No nie wiem co poradzic? Jak Twoj brzusio? Mnie zaczal bolec pewnie od tych wszytskich tabletek ktore bralam przez 4 dni na bol glowy a wczoraj dowalilam jeszcze opokanem.

Kregoslup bez zmian ale i tak ogarnelam dzis pranie tyle ze nie reczne a pralkowe a ja je tylko wywiesilam, obiad zrobilam , zakupy i apteke zmywanie garow i w nagrode ciuszkoland gdzie nabylam kiecke sliczna na ramiaczka taka w kolrze brudnego niebieskiego za jedyne 7 zl.

Nagroda byc musi za to polamanstwo moje.

 

 

detektywmonk, truskawy zajadam co dzien :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz na dodatek moja T twierdzi ze jest u mnie duzo lepiej i mam terapie co dwa tygodnie .... Ciekawe jak dlugo :mrgreen: i znow wroce do trybu jednotygodniowego ;)

 

mirunia, :********* Hey Kochana , u mnie te z dzis pogoda fajna.

 

[videoyoutube=HFoZyXsHu4k]

[/videoyoutube] jak mi sie to spodobalo! :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×