Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!!!

 

U mnie kolejny dzień słoneczny, dobrze, że wczoraj podlałam ogródek, bo sucho okropnie. Mogłoby w nocy popadac.

Piszę tam wcześnie, bo jakoś od wczorajszego wieczory trzyma mnie smutasik okrutny, czuję się jakaś taka... bezużyteczna. Obudziłam się jak zwykle przed budzikiem z gulem w gardle. Oby ten dzień jakoś się rozkręcił, nie wiem tylko, co dziś mogłoby mnie spotkac przyjemnego, będę musiała bardzo mocno się postarac, żeby coś znaleźc.

Ech posmutałam od rana, ale Wam życzę miłego dzionka i dobrej energii na całą środę!

 

PannaNatalia, Badania zrobic trzeba, aczkolwiek wiesz, że mogą to byc objawy somatyczne... :bezradny: Czytałam w innym wątku, że trudny masz teraz okres. Trzymaj się!!!

 

Maggda92, No to piąteczka... Ale taki dzień jakoś też trzeba przetrwac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heyyyy Kochani :********

Ja dzis tez kiepsko. Wstalam z jakims lękiem , pewnie odchorowywuje rozmowe z wczoraj.

A praca kiepska 1/ 8 etatu za cale 140 zl miesiecznie :shock::shock::shock: no dramat :hide::hide::hide: Toz mam wiecej zasilku z Mops.

 

Nie mam sil na taki rynek pracy.Rece i cycki opadaja .

Milego dzionka!

 

W sobote jade na grilla :105::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, platek rozy, PannaNatalia, witajcie :********

 

PannaNatalia, rób szybciutko badania zeby wyjaśnic czy rzeczywiście coś jest na rzeczy czy objawy somatyczne. Ja tez z tarczycą walczę,ale odkąd biorę Eutyrox jest lepiej.

 

platek rozy, ciężkie czasy :( też długo szukałam pracy i łapala w sumie w końcu byle co. Teraz nie narzekam, ale to kwestia sporego szcześcia.

 

Ja od kilku dni walczę z somatykami, wynikiem bardzo przyjemnego wypadu weekendowego, ale jak widać z ukrytymi lękami.

 

Od wczoraj jestem posiadaczką ogródka działkowego ( musiałam sie pochwalić :P ). Zawsze o takim kawałku ziemi marzyłam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :hide: Jak czytam, co ludziom proponują, to aż wierzyc mi się nie chce... Ale rozmowa za Tobą, dobrze, że poszłaś, człowiek oswaja się z takimi stresami.

 

PannaNatalia, Badanka zrób, żeby zobaczyc na czym stoisz. A Tobie też cudną ofertę przedstawiono... Biorąc pod uwagę, że powiedzmy drugie tyle wyciągnęłoby się z napiwków ( tak mniej więcej jest, pracowałam w kawiarni w czasie studiów), to i tak marnie biorąc pod uwagę te dojazdy.

 

Megi_, Chociaż jakaś miła wiadomośc dzisiaj - gratuluję swojego kawałka kraju! :D To sobie pogadamy o podlewaniu, sianiu i pieleniu. ;) Choc mój ogródek malutki.

 

Czas zabrac się za robotę, a nastrój nie sprzyja produktywności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmostrada gdyby było 1000zł to pewnie bym się zgodziła bo lepsze to niż nic ale w takiej małej mieścinie raczej napiwków nie dają.Szukam jakiejś w miarę stabilnej pracy,złożyłam już kolejne CV(w sklepie,w mojej wiosce) ale miałam wrażenie,że już kogoś znaleźli a ogłoszenie dali tak dla picu.Doświadczenia ..też nie mam wielkiego bo tylko 1,5roku pracy w sklepie,pół roku jako sprzątaczka i dorywczo niania.

 

Ostatnio mam dziwne dni...mimo,że się wysypiam jestem cały dzień senna,bez energii.Nie mogę się w żaden sposób rozbudzić ani orzeźwić.Ćwiczyłam codziennie przez 2 miesiące ale teraz nie mam nawet na to siły.Muszę się jakoś ogarnąć,otrząsnąć wreszcie i wziąć za siebie.

 

Dobrze,że mogłam wrócić tu na forum.Przynajmniej wiem,że nie jestem sama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem bez energii ale u mnie to juz chyba normalne, ja nie wiem....

 

Fajnie się macie, ogrodkowe dziewczyny;)

 

A z tymi propozycjami zawodowymi to aż przykro czytać. No ale niestety tak się w Polsce zrobiło ze te prace bez jakieś specjalnych kwalifikacji stały się bardzo mało płatne:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PannaNatalia, no tak , masz rację z tymi napiwkami, zależy od miejsca, ja pracowałam w Gdańsku na Starówce, to napiwki były rzetelne...

Ja jestem wiecznie zmęczona przez ubok leku, więc w pracy piję witaminowe napoje. Takie niby energetyczne, ale bez tauryny, same witaminy i minerały. Trochę pomaga, przynajmniej nie zasypiam w robocie.

 

Megi_, a może i dobrze, to dużo roboty nie będziesz miała. Ja lubię dłubać w ziemi, ale nie miałabym czasu, ani siły obrabiać czegoś większego niż mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, licze ze to sie w koncu zmieni, wgl to w przyszłości mam nadzieje, ze za ludzi beda pracowały maszyny i beda dla nich produkowaly dobra o różnych cenach w zależności od nakładu produkcji i każdy człowiek będzie dostawał miesięcznie tyle samo pieniędzy a jakie dobra za tą kasę kupi to już jego sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, fajnie by było, ale nierealne. Przynajmniej nie w bliskiej przyszłości ;)

Chociaż akurat za tym, żeby wszyscy dostawali takie same stawki nie jestem, bo nie po to kończę ciężkie i pochłaniające dużo czasu studia i rozważam pójście na studia doktoranckie, żeby dostawać tyle samo kasy co jakiś żul spod sklepu, który ledwie podstawówkę skończył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×