Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, Uśmiech na chwilę przed zaduszeniem... :D Świetna fota!!!

 

Też bym sobie jakąś nagrodę strzeliła, ale nie mam za co sobie jej dac... Mogę się tylko porozpuszczac. :D

 

Właśnie przylazłam z ogródka, po grillu, późno się zabraliśmy za jedzenie, ale w ciągu dnia się nie chciało. Teraz poprawiam jeszcze ciastem, a co tam...

 

Ferdynand k, Hej Ferdziu! Kot zwiedził całe mieszkanie, łącznie z obchodem za kanapami. Bałam się, że tam utknie, ale myślę - pozwolę mu tam łazic, przynajmniej kurze wytrze... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Jest może jakiś czat, gdzie można pogadać z ludźmi z problemami bardziej "na żywo", bo czasem chciałbym coś zrobić z czasem, z kimś pogadać jak mi odbija od samotności, a forum to jednak forum nie zawsze ktoś odpisze albo trzeba czekać. Od razu wykluczam te wszystkie interie czy onety, gdzie pełno trolli i zboczenców, i gdzie jest ponad 100 osób i nie sposób z kimś pogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Z rańca przyjemny chłodek mnie przywitał na spacerze z psem, ale już się robi lampa, mam nadzieję, że nie będzie tak gorąco, jak wczoraj. Jeden plus, że pogoda na klapki i moja biedna obtarta pięta może się goic. Rano w adidasach cierpiałam. :bezradny:

Co porabiacie, bo ja nie mam pomysłu na dzisiejszy dzień, energia ze mnie uleciała, jak z balona. Może dlatego, że jestem niewyspana, a może organizm tak sobie dawkuje wrażenia.

Idę z kawą, fajką i książką na ogródek, póki jeszcze trochę cienia jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heyyyy :)))) kosmostrada, :*********Kochana z niewyspania to i brak energii , poza tym jak to moja T mowi ze zdrowi tez maja takie dni wiec coz , ma je kazdy i trzeba to uznac za cos normalnego. daweniej tez je mialam ale sie nimi nie przejmowalam a teraz to odbieram jaby to bylo Bog wie co.Masz super z tym ogrodkiem :105::105::105: co teraz czytasz?

 

 

Ja dzis sie zbieram z siostra do Ikei , ona jedzie po jakies bzdurki do kuchni to ja zamiast siedziec tez pojade , chociaz laze jak polamana . Kregoslup w nocy bolal , boli teraz ... kalectwo normalnie :silence::silence: i to jest pomysl na moj dzien . Pozniej to tylko ksiazka i muzyka ewentualnie filmik.

 

Nasmarowalam sie gruuuba warstwa zelu przeciwbolowego ,moze jeszcze plaster dokupie gdzies po drodze i bede poobklejana jak 80 latka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jol :)

 

U nas cieplutko ale na szczescie upalu nie ma. Pranko juz na balkonie a ja za chwile zabieram sie za mycie okien :)

 

A... i pierwszy kwiatuszek z moich zasadzonych kwiatuchow dzisiaj zakwitł :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, hej :) ja myslalam ze u nas bedzie burza wczoraj w nocy bo si pochmuralo i zaczelo wiac... ale nawet kropelka deszczu nie spadla ;) a przydaloby sie bo sucho jak cholera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, skończyłam właśnie Lee Child z serii o Jacku Reacherze "Bez litości" - dobra lektura na długi weekend, wciąga i odmóżdża. :D Potrzebowałam takiego czegoś na odprężenie, a nie tylko książki o zawiłościach naszych mózgów...

 

acherontia-styx, u mnie wczoraj zbierało się na burzę, ale poszła do Ciebie. ;)

 

Aranjani, Jak tak się rozpędzasz, to u mnie też jest parę okien do machnięcia... :mrgreen:

Co Ci zakwitło?

 

Przyjemna pogoda, szkoda że nie chce mi się nic w związku z tym zrobic... Ale jak powiedziała Plateczkowa, w końcu taki dzień też można miec. Ostatnio byłam w końcu wyjątkowo aktywna. Chociaż pranie poskładam, bo góra mi urosła piętrowa.

 

Aaaa kark mnie boli od tej pozycji do czytania, trzeba nasmarowac. Częściej pachnę żelem przeciwbólowym niż perfumami... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana*****, tulam więc! Może front burzowy idzie do Ciebie i ciśnienie skacze. A ekstremalne klimaty też nie są dla nas. Nienawidzę upału, też źle się od razu czuję, jak nie mam czym oddychac.

Słońce jutro pewnie będzie lepiej, a może już na wieczór, jak upał zelżeje.

 

Ja właśnie wróciłam z lodów - to najprostszy sposób, żeby sobie sprawic latem przyjemnośc i miec cel spaceru. Teraz kawka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denial, Dziekuje :)))) mam nadzieje ze bedzie lepiej juz za kilka dni.

 

mirunia, :********* hey , powiem Ciz ed zis taka aura migrenowa , moja siostra z migrena , dwie kolezankki spotkane tez z migrena. To pewnie dlatego sie tak zle czujesz.

 

kosmostrada, a to kryminal jest ta ksiazka? :mrgreen: bo wiesz ze ja kryminalna laska :D

 

Aranjani, acherontia-styx, JERZY1962, witajcie :*********

 

Wrocilam z tej Ikei , upal taki ze w cieniu 37 stopni , w samochodzie spocily mi sie nawet oczy :shock::shock::shock::shock: dobrze ze nie robilam jakiegos extra makijazu bo pewnie by mi splynal ;) I jak dobrze ze mam tusz ktory z byle powodu nie splywa z oczu bo przynajmniej nie zrobila mi sie panda pod oczami ;)

Patelnie sobie nabylam , taka za 20 zl teflonke , na jakis czas bedzie , wprawdzie teraz smazyc raczej nie smaze ale czasami robie nalesniki ;) no i omlety lubie na kolacje. Mialam wczesniej ceramiczna i nigdy wiecej nie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, to zaraz wpadam i umyje :)

A to chyba nasturcja... juz nie pamietam jakie tam ziarenka sadziłam ;)

 

Miałam nic na forumie nie pisać... nie chwalic się... ale są tu dla mnie ludzie bardzo bliscy więc nie mogę się powstrzymać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×