Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, jak to jest możliwe, ale części postów w pracy nie widziałam... :?

 

mirunia, Kochana jakoś Twój post mi zginął rano...Mam nadzieję, że na wieczór troszkę "byle jakoś" Ci minęła. Udało Ci się coś wymyślic na poprawienie humoru?

 

acherontia-styx, Gratuluję!!! Blisko będziesz miała chociaż?

 

A ja nadal w dołku nie wiadomo dlaczego. Monsz wyciągnął mnie na po pracy na lunch na mieście, posiedzieliśmy na słoneczku jak jacyś wczasowicze, ale niestety nadal nie drgnęło. Chciałam podrzemac, to zadzwonił telefon. Nie chce mi się nawet na ogródek iśc, ale chyba pójdę, żeby się ogarnąc, bo przecież tak nie można... :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, tylko weź pod uwagę, że są różne zawody i różny zakres odpowiedzialności. żeby sprzedawać w sklepie nie trzeba mieć magistra, jak się pomylisz to najwyżej musisz pokryć stratę z własnej kieszeni, a jak lekarz się pomyli może stać się tragedia.

widzisz różnicę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, super ! bardzo sie ciesze ze ksiazka Cie wciagnela :great::great:

Niestety jakos stalej pracy znaklezc nie moge juz od dluzszego czas , teraz kazdy by chcial zatrudniac na bylejaka umowe i najlepiej za grosze.

 

acherontia-styx, gratuluje Ci serdecznie!!!!!! :yeah::yeah::yeah: Ciesze sie ze znalazlas cos co Ci odpowiada i mam nadziejez e bedziesz z pracy zadowolona.

 

kosmostrada, szkoda ze nastroj nic w gore nie poszedl . Masz o de mnie cieplego tulanca :**********

 

A ja popralam troche bluzeczek i as kregoslup mnie boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, o domowy dzemik to super sprawa . czasami dostawalam od tesciowej jak ja jeszcze mialam .

A juz popatrze za zelem .

 

Kebab pyszny mowie Ci i chudy :D

A w sobote jade na grilla i juz mam w planie duzo warzyw grillowac oraz filety w marynacie z limonka :D

 

Ale i tak nie chudne , wrecz to ja puchne na hormonkach :bezradny::bezradny: mimo ze tyle cwicze , nie jem slodkiego wcale no chyba ze pichce sobie fit ciacha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, :D:D:D czesc ! jak sie masz? co porabiasz?

 

Yvaine, to juz daje przepis.

 

Na patelni z lyzeczka oleju rzepakowego podsmazylam miesko z kurczaka ktore obtoczylam w przyprawie do gyrosa ( przyprawe mam z kamisa bo w miare najlepsza z tych dostepnych w sklepach , moja eco arabska mi sie skonczyla a na targach ostatnio nie bylam) robie sobie sos na bazie jogurtu greckiego , dodaje zabek czosnku , szczypior , startego zielonego ogorka, a tortille mialam akurat kupna --- z Biedry( ma w miare ok sklad) . I tak podgrzewam tortille na suchej patelni jak juz jest ciepla smaruje ja sosem czosnkowym na to nakladam plastry ogorka ziloenego , pomidora , rzodkiewy , sypie mix salat i dodaje miesko . Zawijam i jeszcze polewam odrobina sosu. I tyle.

i Przepis na tortille domowe bo ja robilam z tego przepisu , jak mamw iecej czasu i nastroj ku temu ;)

Dietetyczna tortilla pełnoziarnista – 3 placki po około 140 kcal

 

Składniki:

 

szklanka mąki pełnoziarnistej – 130 g

niecałe pół szklanki wody

sól i odrobina świeżo mielonego pieprzu

 

Przygotowanie:

 

Mąkę wysyp na stolnicę i zrób w niej zagłębienie. Wlej trochę wody i ugniataj, dolewaj wodę stopniowo, aby powstało ciasto, które będzie miękkie, ale nie będzie się przyklejało do rąk. Dodaj trochę soli i pieprzu. Podziel ciasto na 3 części, uformuj z nich kule i rozwałkuj na jak najcieńsze placki. Mi powstały tortille o średnicy około 22 cm i właśnie takie najlepiej nadają się do wypełnienia pysznymi dodatkami:) Smaż na nieprzywierającej patelni bez dodatku tłuszczu, aż placek lekko nabierze kolorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żeście w myślach mi poczytały, chciałam pisac gdzie Jasaw... :?

 

mirunia, No to żeśmy się zgrały, ja tez truskawy cukrem zasypałam i jak puszczą sok konfiturę będę robic.

 

platek rozy, Plateczkowa też robię taki kebab w tortilli! Pychota!

 

Yvaine, Fit czekoladę to w sumie masz - gorzka 80% kakao. Ale znajdź mi fit ptysia z bitą śmietaną... ;)

 

Davin, Heloł !!!

 

Wsadziłam pomidorki do skrzynki, segregację wyrzuciłam, pralkę nastawiłam, truskawy obrałam i zasypałam i ciut mi lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×