Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

emilk, kobieta nawet bez padaczki a poprostu ze zlosci moze ci to i owo przygryzc, takze uwazaj ;)

 

kto zrozumie kobiety? 8)

 

Nikt nie zrozumie kobiet, to dziwne istoty :P Trzeba uwazac przy wkladaniu,zalezy jeszcze jaka srednica gwintu xD :P

 

-- 05 cze 2015, 23:07 --

 

emilk, kobieta nawet bez padaczki a poprostu ze zlosci moze ci to i owo przygryzc, takze uwazaj ;)

 

kto zrozumie kobiety? 8)

Tylko druga kobieta ;) hehe

Udanego wieczoru !! :D :D :D

 

Dzięki Ty też baw sie dobrze ;):D

 

-- 05 cze 2015, 23:09 --

 

Boże jaki ja po tej wenli zboczony hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże jaki ja po tej wenli zboczony hehe :D

emilk, W szpitalu miales tak samo przeciez ;)

 

hehe oj Alu musisz,zdradzac nasze tajemnice ? :P

 

-- 05 cze 2015, 23:41 --

 

Alu mogła byś odwiedzic dobrego kolege ze szpitala :D

 

-- 05 cze 2015, 23:41 --

 

Piękne czasy były wtedy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jol Jol Jol :tel:

Cudownie sie dzis wyspalem a to dlatego bo spalem w lozku a nie jak zazwyczaj na sofie przed telewizorem :D. W nocy podjadlem jeszcze czekoladki kawowe i z orzechami , a jakby inaczej ;), niestety batoniki kokosowe sie skonczyly, a zapasy uzupelnie w poniedzialek. Teraz gnije w robocie i obmyslam plan zemsty na paru ****synach hahahahahahaha. Milego i do uslyszenia . Im dalej w las tym wiecej grzyboooof !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jol Jol Jol :tel:

Cudownie sie dzis wyspalem a to dlatego bo spalem w lozku a nie jak zazwyczaj na sofie przed telewizorem :D. W nocy podjadlem jeszcze czekoladki kawowe i z orzechami , a jakby inaczej ;), niestety batoniki kokosowe sie skonczyly, a zapasy uzupelnie w poniedzialek. Teraz gnije w robocie i obmyslam plan zemsty na paru ****synach hahahahahahaha. Milego i do uslyszenia . Im dalej w las tym wiecej grzyboooof !

 

yoooll no to super :D az taki msciwy jestes ? :P

 

-- 06 cze 2015, 09:09 --

 

ueehehehehe nie poprostu dxm zarzucilem na wenli i dziwne rzeczy mi sie wbily do glowy 8)

 

heh co to jest ten dxm ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jol Jol Jol :tel:

Cudownie sie dzis wyspalem a to dlatego bo spalem w lozku a nie jak zazwyczaj na sofie przed telewizorem :D. W nocy podjadlem jeszcze czekoladki kawowe i z orzechami , a jakby inaczej ;), niestety batoniki kokosowe sie skonczyly, a zapasy uzupelnie w poniedzialek. Teraz gnije w robocie i obmyslam plan zemsty na paru ****synach hahahahahahaha. Milego i do uslyszenia . Im dalej w las tym wiecej grzyboooof !

 

yoooll no to super :D az taki msciwy jestes ? :P

 

-- 06 cze 2015, 09:09 --

 

ueehehehehe nie poprostu dxm zarzucilem na wenli i dziwne rzeczy mi sie wbily do glowy 8)

 

heh co to jest ten dxm ? :P

No wlasnie nie jestem a chcialbym i zawsze na planach sie konczy :yeah:

DXM to substancja w tabletach na kaszel , w wiekszych ilosciach powoduje jazdy psychodeliczne , w mniejszych nie wiem. W polaczeniu z ssri grozi zespolem serotoninowym, trzeba uwazac. Ogolnie substancja do zabawy, ja osobicie nie polecam, nie milo to wspominam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jol Jol Jol :tel:

Cudownie sie dzis wyspalem a to dlatego bo spalem w lozku a nie jak zazwyczaj na sofie przed telewizorem :D. W nocy podjadlem jeszcze czekoladki kawowe i z orzechami , a jakby inaczej ;), niestety batoniki kokosowe sie skonczyly, a zapasy uzupelnie w poniedzialek. Teraz gnije w robocie i obmyslam plan zemsty na paru ****synach hahahahahahaha. Milego i do uslyszenia . Im dalej w las tym wiecej grzyboooof !

 

yoooll no to super :D az taki msciwy jestes ? :P

 

-- 06 cze 2015, 09:09 --

 

ueehehehehe nie poprostu dxm zarzucilem na wenli i dziwne rzeczy mi sie wbily do glowy 8)

 

heh co to jest ten dxm ? :P

No wlasnie nie jestem a chcialbym i zawsze na planach sie konczy :yeah:

DXM to substancja w tabletach na kaszel , w wiekszych ilosciach powoduje jazdy psychodeliczne , w mniejszych nie wiem. W polaczeniu z ssri grozi zespolem serotoninowym, trzeba uwazac. Ogolnie substancja do zabawy, ja osobicie nie polecam, nie milo to wspominam ;)

 

AAA to lepiej nie probowac,no ja tez tak mam ze chcialbym czasem sie zemscic ale jakos brakuje mi odwagi hmmm,moze za jakis czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie naszla mnie mysl zebym zjadl sobie karkowke z grila mniam mniam. Jak sie uda to w poniedzialek spelnie moje marzenie haha.

 

-- 06 cze 2015, 11:00 --

 

Najlepsza forma zemsty jest pokazanie tym ludziom jak bardzo MY jestesmy szczesliwi, wiec smieje sie od ucha do ucha a iz az kurwica strzela :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, a ja wam powiem, że czuje się duzo spokojniejsza. Rano tylko mnie nosi, takie uczucie poddenerwowania i podekscytowania,jakiś taki dziwny mix. Teraz jest niemal normalnie.

 

Hej ;) super czyli lek zaczyna poprawnie działać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim. Jak Wam mija dzien ? Wszystko oki ? Robiliscie dzis cos ciekawego, leki dzialaja jak trzeba ?

Pzdr serdecznie !

ps- u mnie fajnie, jeszcze widze ze ktos wyrzucil taka mala szafke i chyba sobie ja wezme :)

 

-- 06 cze 2015, 20:24 --

 

U mnie znów dziś mega zjazd,kur... :?

Trzymaj Nam sie , bedzie dobrze tylko trzeba cierpliwosci.

 

-- 06 cze 2015, 20:25 --

 

Hej, a ja wam powiem, że czuje się duzo spokojniejsza. Rano tylko mnie nosi, takie uczucie poddenerwowania i podekscytowania,jakiś taki dziwny mix. Teraz jest niemal normalnie.

Hej inez, ciesze sie, teraz bedzie juz tylko lepiej :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Novymivo dzisiaj calkiem super,milo spędzony dzień z moja kobieta ;)

 

-- 06 cze 2015, 22:46 --

 

Wenla fajnie działa,nie ma lekow i fobi żadnych ,podoba mi się to ;)

 

-- 06 cze 2015, 22:47 --

 

Nie chowam Glowy w piasek jak kiedys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza wizja powrotu do domu spowodowała u mnie strach i to, że nie moge normalnie zjeść śniadania...

 

-- N cze 07, 2015 9:05 am --

 

11 dzień z wenlą

 

-- N cze 07, 2015 11:03 am --

 

No i już jestem w domu. Mix poddenerwowania, lęku etc jest., ale właśnie jem ciasto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza wizja powrotu do domu spowodowała u mnie strach i to, że nie moge normalnie zjeść śniadania...

 

-- N cze 07, 2015 9:05 am --

 

11 dzień z wenlą

 

-- N cze 07, 2015 11:03 am --

 

No i już jestem w domu. Mix poddenerwowania, lęku etc jest., ale właśnie jem ciasto.

Hej inez. Ja powiem ze Ty i tak jestes dzielna, bo ja przez pierwsze 2-3 tygodnie prawie nic nie jadlem, spalem i lykalem po 2 mg klonow albo 1 mg alproxu przed wyjsciem z domu, do tego mieszalem z alkoholem , bo jak wstawalem z lozka to juz mna telepalo. Trzymaj sie goraco, ten lek potrzebuje duzo czasu na rozkrecenie. Tak jak pisalem u mnie dopiero w 3 miesiacu poprawilo sie zauwazalnie. A fobia nasilona byla pierwsze 3 tygodnie.

U mnie dzisiaj wszystko dobrze, usmiechniety od ucha do ucha az ludzie sa wkur.... bo jestem szczesliwszy od nich. Do tego pytam sie dlaczego sa tacy smutni i tak zle wygladaja, czy cos sie stalo hahahahahah. Ich mina bezcenna.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×