Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

To nie mania albo hipomania. Tutaj jest bardzo stabilnie, tak naturalnie wszystko idzie, gladko. Sam kratom takiego stanu nie daje, a wiem bo nie od dzisiaj, a od roku mam z nim doczynienia czesciej lub rzadziej . To jest jakas synergia mi sie wydaje. Zmiejszylem dawke do 2-3 g na dobe aby nie uzaleznic sie , nie zwiekszac tolerancji i wykorzystac max jego wlasciwosci ( a ma wiele zalet duzo wiecej niz np kurkuma).

Kratomu uzywam glownie jako srodek przedtreningowy i swietnie sie spisuje. Manie to mialem po sterydach , zupelnie co innego, a najgorszy byl zjazd po skonczonym cyklu, naprawde strasznie ch...samopoczucie przez kolejne 2 miechy.

 

 

 

Edit :

Urojenia i psychoza od wenli ??

Prawdziwa hipomanai tez jest stabilna i cudowna :D

 

Jakbsy spojrzal na kryteria diagnostyczne to spelniasz na bank co najmniej dla hipomanii:

 

Formalne DSM-IV kryteria diagnostyczne hipomanii wymaga co najmniej trzech z następujących objawów przez okres co najmniej czterech dniach: zawyżona samoocena lub wielkościowe; zmniejszone zapotrzebowanie na sen, zwiększono gadatliwość; gonitwa mysli lub pomysły, zwiekszone rozkojarzenie; pobudzenia lub zwiększoną aktywność; nadmierny udział w działaniach, które są przyjemne, ale zapraszają szkód osobowych lub fiskalnej (zakupy, niedyskrecji seksualna, impulsywne inwestycje biznesowe i tym podobne). Dla manii, objawy są w większości takie same, z tym, że DSM-IV określa, żetrwa co najmniej na tydzień, prowadzi do hospitalizacji lub obejmują objawy psychotyczne (zerwanie z rzeczywistością).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychopharm, a korzystając z okazjimam problemy ze snem po pirbedilu i memantynie. Z czego one mogą wynikąć, to przezagonizm recetora d2 czy tez d3, a może coś z receptorami nikotynowymi, bo stymulowanie ich chocby donezepilem powodowało bezsenność, podobnie działały plastry nikotynowe tez bezsenność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wenla będzie u mnie śmigać z Alvesco i Ventolin nie stety na astme.

Hej, nie mam pojecia ale zawsze mowili ze Justynie Kowalczyk leki na astme daja kopa ;), moze cos w tym jest.

Tez metabolizm Wam troche sie spowolnil na Wenli, tyjecie ?

Z tego co ja widze ciezko mi zrzucic kg a robie dosc ostre kardio na silce, ciekawe ...,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wenla będzie u mnie śmigać z Alvesco i Ventolin nie stety na astme.

Hej, nie mam pojecia ale zawsze mowili ze Justynie Kowalczyk leki na astme daja kopa ;), moze cos w tym jest.

Tez metabolizm Wam troche sie spowolnil na Wenli, tyjecie ?

Z tego co ja widze ciezko mi zrzucic kg a robie dosc ostre kardio na silce, ciekawe ...,

 

No ponoć dają kopa,zobaczymy ;) ciężko mi powiedzieć czy metabolizm się spowolnił ale chyba nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, ale sie jarasz tym kratomem

idz walnij 2 paczki thiocodinu z apteki bedziesz mial to samo tylko kilka razy mocniej

nie rob z porzadnych ludzi narkomanow!

 

ostatnio w nocy mialem padaczke po tramalu i wenli, glupio zrobilem oba mieszajac.obudzilem sie na lozku z przycietym mocno jezykiem i obitymi lokciami.najwidoczniej musialem jakos sie wczolgac w nocy na lozko.

wiec uwaga z lekami obnizajacymi prog drgawkowy bo wenla sama w sobie (zreszta jak wszystkie ssri) mocno go obniza

 

od dzisiaj zaczynam kombinowac z dekstrometorfanem w terapeutycznych dawkach dodajac go do mojego zestawu 8) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, ale sie jarasz tym kratomem

idz walnij 2 paczki thiocodinu z apteki bedziesz mial to samo tylko kilka razy mocniej

nie rob z porzadnych ludzi narkomanow!

 

ostatnio w nocy mialem padaczke po tramalu i wenli, glupio zrobilem oba mieszajac.obudzilem sie na lozku z przycietym mocno jezykiem i obitymi lokciami.najwidoczniej musialem jakos sie wczolgac w nocy na lozko.

wiec uwaga z lekami obnizajacymi prog drgawkowy bo wenla sama w sobie (zreszta jak wszystkie ssri) mocno go obniza

 

od dzisiaj zaczynam kombinowac z dekstrometorfanem w terapeutycznych dawkach dodajac go do mojego zestawu 8) .

 

Kurcze to nie przyjemnie,padaczka sama przeszła czy jakieś leki rozkurczowe brałeś ?

 

-- 05 cze 2015, 21:54 --

 

Zostałam póki co na moim zestawie.Lekarz jest otwarty,jakby co zawsze można zmienić. Dziś lepiej od rana o dziwo.

A nie wiadomo czy esci lub paro by odpaliły i to czekanie az nowy lek zaskoczy.

 

Bardzo mądra decyzja Cytrynko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, to nie moja pierwsza padaczka, samo przeszlo, nawet nic nie pamietam i tak jak juz wspomnialem budzac sie lezalem na lozku.zeby nie obicia i jezyk nawet o niczym bym nie wiedzial :pirate:

drgawki same przechodza, jak kogos zobaczysz podczas ataku to poprostu daj mu sie wytelepac i niczego mu nie wsadzaj do buzi

tak w ramach przypomnienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, ale sie jarasz tym kratomem

idz walnij 2 paczki thiocodinu z apteki bedziesz mial to samo tylko kilka razy mocniej

nie rob z porzadnych ludzi narkomanow!

 

ostatnio w nocy mialem padaczke po tramalu i wenli, glupio zrobilem oba mieszajac.obudzilem sie na lozku z przycietym mocno jezykiem i obitymi lokciami.najwidoczniej musialem jakos sie wczolgac w nocy na lozko.

wiec uwaga z lekami obnizajacymi prog drgawkowy bo wenla sama w sobie (zreszta jak wszystkie ssri) mocno go obniza

 

od dzisiaj zaczynam kombinowac z dekstrometorfanem w terapeutycznych dawkach dodajac go do mojego zestawu 8) .

 

LOL,mam dobry humor dzisiaj heh :). Poczytaj sobie o wlasciowsciach kratomu i nie pisze tu o dawkach kilkunastogramowych ale 2-4 gr dziennie , z narkotykiem to nie ma nic wspolnego. Zreszta czym sie rozni lekoman od narkomana. A odnosnie padaczki, gdy raz ja dostales od lekow to bedziesz juz ja miec niestety.

 

 

Zapozyczone (sorki ze po ang)

PAIN KILLING:

I've been using kratom for a little over 4 months now.

I have chronic knee pain due to a rare injury where my quadricep tendon was severed directly off my patella. This type of quad tear only constitutes 1% of quad tears. I also have a detached ACL, and multiple meniscus tears. Kratom is a miracle leaf in that it kills pain more effectively than morphine but is no more addictive than caffeine.

If used responsibly, meaning a few days a week, there is no down side to kratom.

ENERGY:

Kratom is unique in that when used in low doses it gives one loads of sustained energy. My favorite kratom strain for energy is MAENG DA. A little Maeng Da upon waking and I'm energized all day making my work day incredibly productive! A little Maeng Da mixed with some Red Thai or Bali preworkout and I'm energized and pain free.

Kratom is the best preworkout I've ever used!!!

ANXIETY:

I was diagnosed with social anxiety disorder. I have always suffered with anxiety which has made it difficult for me to feel comfortable in social settings.

Kratom completely removes anxiety all together. Within the first few days of using kratom at the gym I met several incredibly hot women, 2 of them models. I would have never had the confidence to do this before kratom, it blows my mind how much kratom has improved the quality of my life.

DIETING:

Kratom has made my precontest diet the easiest of my bodybuilding career. I started my dieting just before learning about kratom. It makes it so much easier. I'm always in a great mood, and I don't get the cravings I used to get precontest. My body fat is down to 5% and I feel amazing!

 

KRATOM's BENEFITS:

 

Pain relief (analgesic)

Reduced anxiety

Increased metabolism

Increased sexual performance and desire

Calming of opiate withdrawal

Control of blood sugar levels

Lowered blood pressure

Anti-oxidant cell protection

Anti-viral protection

Anti-bacterial protection

Overall immunity boost

 

Kratom contains over 20 times the number of antioxidants of green tea.

Long term kratom users often boast that they haven't had a cold/ flu in years.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra wiem co to kratom, bylem politoksymanem i od lat studiuje hyperreal

dysocjanty to bedzie przyszlosc psychiatrii

 

A odnosnie padaczki, gdy raz ja dostales od lekow to bedziesz juz ja miec niestety.

niestety jestes w bledzie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra wiem co to kratom, bylem politoksymanem i od lat studiuje hyperreal

dysocjanty to bedzie przyszlosc psychiatrii

 

A odnosnie padaczki, gdy raz ja dostales od lekow to bedziesz juz ja miec niestety.

niestety jestes w bledzie

Przeciez sam piszesz ze juz nie raz miales atak, a jak sie zaczelo ?

A jezeli chodzi o dxm to o jakich dawkach mowa i jakich efektow sie spodziewasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz wziasc nie powinienes miec jeszcze ubokow a napewno nie BZ

 

novymivo, efektow sie spodziewam takich ze ma mi podbic snri i dodatkowo jeszcze dzialac na sigme a dxm w ciagach to robi.

no a jakie efekty daje grzebanie przy sigmie wszyscy wiemy bo nawet ktorys z wymienionych na forum lekow na te receptory oddzialywuje

zapomnialem ktory to byl :mrgreen:

 

chvj ale w Boga nie zamierzam sie bawic takze spijcie spokojnie :twisted:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, to nie moja pierwsza padaczka, samo przeszlo, nawet nic nie pamietam i tak jak juz wspomnialem budzac sie lezalem na lozku.zeby nie obicia i jezyk nawet o niczym bym nie wiedzial :pirate:

drgawki same przechodza, jak kogos zobaczysz podczas ataku to poprostu daj mu sie wytelepac i niczego mu nie wsadzaj do buzi

tak w ramach przypomnienia ;)

 

Oki nie będę nikomu nic wkładał do buzi,chyba ze bedzie to kobieta xD :P

 

-- 05 cze 2015, 22:35 --

 

emilk, się dopiero okaże czy dobra...No nic,czas pokaże.

 

Będzie dobrze,spokojna Twoja rozczochrana ;)

 

-- 05 cze 2015, 22:37 --

 

Panowie kombinujecie z tymi lekami,może zgłoście sie na eksperymenty medyczne,jako testerzy leków :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×