Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety nie mogłam sobie pozwolić na zwolnienie w czasie swojej najgorszego epizodu. Byłam wtedy na stażu, początek pracy w ogóle w moim życiu więc zakładałam codziennie maskę, zaciskałam zęby i lazłam do tej roboty. Jak sobie to dzisiaj przypomnę to aż mnie rzuca. W sumie będąc 3 dni w psychuszce zrezygnowałam ze zwolnienia i wzięłam szybko urlop. Zawsze chodziłam do pracy. Nawet jak było bardzo źle. Bałam się, że albo ktoś się dowie albo za długie zwolnienie spowoduje, że mnie wywalą. Zawsze wszystko inne było ważniejsze niż moje zdrowie i samopoczucie. W sumie teraz też tak jest, czuję się potwornie zmęczona i wyczerpana, ale łażę do tej roboty bo za coś trzeba jeść. Takie zamknięte koło. Szkoda, że nie ma leku specjalnie dla osób czujących ogólnożyciową demotywację i chroniczne zmęczenie. Dzisiaj powinnam np. iść na pocztę po pracy ale tak mi się nie chce, że aż mnie trafia szlag, nie chce mi się w ogóle pokazywać ludziom na oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inez3 mozesz spokojnie nawet 25 mg albo 50 mg,jeszcze lepiej działa z wenla Alprazolam 0,25 mg,sam sprawdzałem ;)

 

-- 02 cze 2015, 14:36 --

 

Hydro praktycznie nie odczułem z wenla.

 

-- 02 cze 2015, 14:37 --

 

Maniek odstawiasz wenle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli sadzisz ze 75 mg wystarczy w zupełności ?

 

-- 02 cze 2015, 14:45 --

 

Ja mam za 2 tygodnie wizytę u mojej kochanej Pani doktor i pewnie wejdziemy na 150 mg ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relanium moim zdaniem jest silniejsze,to mnie kiedys uzaleznilo,po podawaniu dożylnie.

 

-- 02 cze 2015, 15:53 --

 

Jesli weźmiesz Alp 2 razy w tyg to nic się nie stanie,owszem po pewnym czasie organizm bedzie domagal sie większych dawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy Esci brałam Afobam 0.25 2 tygodnie i jakoś nic mi nie było. Tym razem nie chce, ewentualnie hydro.

 

Przed chwilą byłam sama przejechać się samochodem i dałam radę :). Zrobiłam sobie dziś sama kanapkę i ja zjadłam w miarę normalnie :). Chciałabym iść jutro do pracy, ale nie wiem czy dam radę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alprazolam najsilniejszy? Jeszcze silniejsze jest relanium? O ludzie... :P

 

Na mnie 1mg alpry nie działa w ogóle, ale juz najmniejsza dawka clona tak.

 

To sobie zapodaj dożylnie 15 mg Relanium zobaczysz jak bedziesz plywal :P

 

-- 02 cze 2015, 20:13 --

 

Przy Esci brałam Afobam 0.25 2 tygodnie i jakoś nic mi nie było. Tym razem nie chce, ewentualnie hydro.

 

Przed chwilą byłam sama przejechać się samochodem i dałam radę :). Zrobiłam sobie dziś sama kanapkę i ja zjadłam w miarę normalnie :). Chciałabym iść jutro do pracy, ale nie wiem czy dam radę...

 

Dałaś radę jechać samochodem to nie jest zle z Toba ;) Ja przy lękach na rower nie wsiadałem ;) Mozesz spokojnie jutro pójść do pracy jak będziesz sie czuc na silach,siedzenie w domu jeszce bardziej dobija czlowieka ehh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce porownywac sile dzialania benzo to bierze sie do tego ekwiwalentne dawki lekow i ta sama droge podania,a nie porownuje 15 mg relnium dozylnie z jakas mala dawka alprazolamu doustnie

 

Zacznijmy od tego ze nie na kazdego dany lek zadziala tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym na każdego inaczej zadziała lek... inny będzie tolerował bez problemu benzo i sie nie uzalezni, drugi po 2-3 tabletkach zacznie domagac sie wiecej... to kwestia indywidualna naszych organizmów... ja brałem Alprazolam 6 miesięcy dzień w dzień ale w postaci SR, czyli tej mniej uzależniającej i zszedłem tego bez problemu bez objawów i skutków ubocznych odstawienia... ktoś inny mógłbym już smiało cierpieć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak lepiej Relanium 5 mg na mnie dziala niz np Alp 0,25 mg,chodzi o siłe.

 

-- 02 cze 2015, 21:34 --

 

poza tym na każdego inaczej zadziała lek... inny będzie tolerował bez problemu benzo i sie nie uzalezni, drugi po 2-3 tabletkach zacznie domagac sie wiecej... to kwestia indywidualna naszych organizmów... ja brałem Alprazolam 6 miesięcy dzień w dzień ale w postaci SR, czyli tej mniej uzależniającej i zszedłem tego bez problemu bez objawów i skutków ubocznych odstawienia... ktoś inny mógłbym już smiało cierpieć..

 

Dokładnie tak jak mówisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trittico rządzi :). Idealnie mnie usypia, czuje blogostan, nie czuje bijacego serca ani nic... Szkoda tylko, że póki co i tak budzilam się po 3, usypialam lub nie i pobudka po 4... Dziś próbuje z wyższą dawką, może pospie w końcu, marzę o tym, bo może łatwiej by mi było zmagać się z lękiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze przy depresji tzreba benzo unikac jak ognia o ile nie ma jakichs lekow nie do zniesienia.

Wszystkie depresanty pogarszaja nastroj na dluzsza mete, dlugotrwale branie benzo (a wiekszosc uzytkownikow benzo staje sie :"dlugotrwalymi uzytkowanikami") zwieksza tez ryzyko demencji.

Oczywiscie benzo jest fajne i przytulasne, podobnie jak pigulka Szatana zolpidem( mniej przytulasne bardziej "wyjeb mnei w kosmos prosze") i do rekreacji sa zajebiste ale nie przy depresji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak lepiej Relanium 5 mg na mnie dziala niz np Alp 0,25 mg,chodzi o siłe.

odpowiednikiem 5 mg relanium jest 0,5 alprazolamu, więc nic w tym dziwnego ze działało lepiej relanium w takim porównaniu

 

Jak to obliczyłeś ?

 

-- 02 cze 2015, 22:57 --

 

Ja uwazam ze przy depresji tzreba benzo unikac jak ognia o ile nie ma jakichs lekow nie do zniesienia.

Wszystkie depresanty pogarszaja nastroj na dluzsza mete, dlugotrwale branie benzo (a wiekszosc uzytkownikow benzo staje sie :"dlugotrwalymi uzytkowanikami") zwieksza tez ryzyko demencji.

Oczywiscie benzo jest fajne i przytulasne, podobnie jak pigulka Szatana zolpidem( mniej przytulasne bardziej "wyjeb mnei w kosmos prosze") i do rekreacji sa zajebiste ale nie przy depresji.

 

No tak przy depresji benzo lipa,ale przy mojej nerwicy lękowej to było benzo na pożądku dziennym.

 

-- 02 cze 2015, 22:58 --

 

Trittico rządzi :). Idealnie mnie usypia, czuje blogostan, nie czuje bijacego serca ani nic... Szkoda tylko, że póki co i tak budzilam się po 3, usypialam lub nie i pobudka po 4... Dziś próbuje z wyższą dawką, może pospie w końcu, marzę o tym, bo może łatwiej by mi było zmagać się z lękiem...

 

Kiedyś brałem Trittico na sen,jak przywaliłem 2/3 tabletki to na drugi dzień wylądowałem na SORZE,na pół przytomny masakra..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko oki. Przestalem sie spinac i mam coraz bardziej wyjebane na wszystkich :). Moze to poczatki schizofrenii i tworzenie wlasnego swiata, dziwnie sie czuje ostatnio. Tzn dobrze za bardzo ;). Nie spalem 36 godzin, poszedlem spac i dzis caly dzien w domu , spalem na raty lacznie 14 godzin :). Cos w tym jest ale omincie sobie spanie na jedna noc i depresja jest duzo duzo slabsza, leki tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko oki. Przestalem sie spinac i mam coraz bardziej wyjebane na wszystkich :). Moze to poczatki schizofrenii i tworzenie wlasnego swiata, dziwnie sie czuje ostatnio. Tzn dobrze za bardzo ;). Nie spalem 36 godzin, poszedlem spac i dzis caly dzien w domu , spalem na raty lacznie 14 godzin :). Cos w tym jest ale omincie sobie spanie na jedna noc i depresja jest duzo duzo slabsza, leki tez.

 

Hmm no dziwne,może ten kratom ma coś z tym wspólnego ? Ale nie spac 36 godzin,masakra nie wyobrazam sobie tego,no ale fajnie ze lepiej sie czujesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×