Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Dzisiaj zapomnialem wziasc rano wenli. Wrocilem z pracy wzialem, pojechalem na silke i w drodze powrotnej poczulem blogostan. Zwolnilem motocykl, lapalem promyki slonca, oddychalem czystym wiatrem, poczulem sie jak wiele wiele lat temu kiedy nie znalem fobii ani depresji. Poczulem sie cudownie, szczesliwy ale tak naprawde. Nie do opisania przezycie. Teraz slucham bardzo przyjemnej muzyki relaksacyjnej, jest mi dobrze, spokoj ducha i radosc w sercu. Pzdr serdecznie, licze na to ze Wam tez sie uda to wkoncu poczuc.

 

-- 07 cze 2015, 21:07 --

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dzisiaj zapomnialem wziasc rano wenli. Wrocilem z pracy wzialem, pojechalem na silke i w drodze powrotnej poczulem blogostan. Zwolnilem motocykl, lapalem promyki slonca, oddychalem czystym wiatrem, poczulem sie jak wiele wiele lat temu kiedy nie znalem fobii ani depresji. Poczulem sie cudownie, szczesliwy ale tak naprawde. Nie do opisania przezycie. Teraz slucham bardzo przyjemnej muzyki relaksacyjnej, jest mi dobrze, spokoj ducha i radosc w sercu. Pzdr serdecznie, licze na to ze Wam tez sie uda to wkoncu poczuc.

 

-- 07 cze 2015, 21:07 --

Hipomania na bank :tel2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no to miodzio. Mój nastrój jest płaski jak brzuch fitnes laski...nie reaguje na żadne przyjemne bodźce, nie potrafię się zachwycać widokiem zachodzącego słońca, czuje tylko smutek i ból.

Jesli nastrój mi sie poprawia, to sam tak po prostu, nie jest to zwiazane z zadnymi wydarzeniami,

 

Kodeina (opioidy) działa u mnie natychmiastowo antydepresyjnie, rozjaśnia nastrój, zmniejsza anhedonie i daje przyjemność z rozmowy i kontaktu z ludzmi, swiat zmienia sie calkowicie, jest optymizm i nadzieja. Jednak to krótko trwa no i do leczenia sie nie nadaje, każdy chyba wie dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie też benzo działa, jednak gdy nastrój jest naprawdę bardzo nisko, a lęk wysoko, to antydepresyjnie nie zadziała. Zmniejszy lęk ale tak powierzchownie bardziej, ten głęboko zakorzeniony gdzieś tam nadal odczuwam, ciężko to opisać.

 

Z kodeiną tak jest, że na niektórych nie chce działać. U mnie po 300mg jest euforyczny wjazd, czuję jak po ciele rozchodzi się taka przyjemna energia, później wchodzi apatia ale taka błoga przyjemna - chociaż ten ostatni efekt szybko zanika gdy wyrobi się tolerka. Ogólnie więcej szkody niż pożytku można sobie narobić, bo bardzo szybko wpada się w błędne koło, które robi się coraz mniejsze i mniejsze....

 

-- 07 cze 2015, 23:50 --

 

Wziąłem teraz psy na spacer, tak się cieszyły jak zobaczyły smycz, a ja się nawet cieszyć nie potrafię z tego że psy się cieszą, spacerowałem gdzieś po lasach, ciepły wiaterek pięknie pachniał latem, a ja nic... czuję tylko ból. Aż załączyła mi się nostalgia jak przypomniałem sobie młodość, kiedy potrafiłem odczuwać przyjemność z takich rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mi cudownie dzisiaj, niech ten stan trwa do konca mojego zycia. Totalnie odplywam a nic nie bralem. Zreszta to nie tyle co euforia ale orgazm z blogostanem.

Niestety to minie albo przejdzie w stan mieszany gdzie duzo energii bedzie powiazane z fatalnym nastrojem i wtedy latwo o samoboja.

Z jednej strony sie ciesz ale z drugiej pilnuj chlopie bo to nie sa zarty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kodeina a trzeba wziasc ?? Zeby poczuc euforie ?? Na mnie nic nie dziala jestem zwykla ciota a nie mezczyzna ;/ przemuje sie wszystkim ciagly strach do tego te chorobliwe skapstwo nie wiem skad to sie u mnie wyrobilo moze wymaginowalem sobie ze pieniadze w jakis tam sposob daja mi poczucie bezpieczenstwa chore to jest dla mnie ciagle odkladnie rozliczanie sie z kazdej wydanej zlotowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniołki cudowne musicie mi pomóc. Odstawiam symfaxin nie brałam go 3 dni i jak widać po godzinie tego postu zresztą coś jest nie tak. Kładę się normalnie spać,relaksuje się i.. Nagle zasypiam. Po kilku dosłownie minutach czuję ogromny rozrywajacy mój mózg ból. Potężny ucisk,prądy,miazdzenie mózgu. A gdyby tego było mało nie mogę się obudzić. Czuje się świadoma tego co się dzieje widzę różne przerażające obrazy,próbuje ruszyć ręką, noga,wstać prędko i szukać pomocy a nie mogę podnieść powiek. Siluje się z powiekami ale na marne. Niedawno się obudzilam bo Moj oddech się zatrzymał nie mogłam oddychać. moje serce biło tak szybko że Poczułam ból. Kochani moi nie wiem co mam robić, tak jest ciągle, boję się ze się nie obudze,gdy zasne to wszystko wróci. Czy moje neurony się poprzestawialy? Co robić bardzo się boję :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dzisiaj zapomnialem wziasc rano wenli. Wrocilem z pracy wzialem, pojechalem na silke i w drodze powrotnej poczulem blogostan. Zwolnilem motocykl, lapalem promyki slonca, oddychalem czystym wiatrem, poczulem sie jak wiele wiele lat temu kiedy nie znalem fobii ani depresji. Poczulem sie cudownie, szczesliwy ale tak naprawde. Nie do opisania przezycie. Teraz slucham bardzo przyjemnej muzyki relaksacyjnej, jest mi dobrze, spokoj ducha i radosc w sercu. Pzdr serdecznie, licze na to ze Wam tez sie uda to wkoncu poczuc.

 

-- 07 cze 2015, 21:07 --

 

 

hehe dobre :mrgreen: Przecież to nie możliwe. Lek kumuluje się w organizmie, metabolity. Nawet jakbyś 2 dni nie brał to nic byś nie poczuł.

 

Niech żyje siła sugestii. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artur1978 wenla tak silna serotoninowo jak paro? Dobry żart :) Jakby tak było to by była w czołówce leczenia ZOK a tu nadal króluje paro i klomi - dwie siekiery serotoninowe. Inny przykład to leczenie przedwczesnego wytrysku (dość dobry wskaźnik siły serotoninowej) - tu też króluje paro i klomi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniołki cudowne musicie mi pomóc. Odstawiam symfaxin nie brałam go 3 dni i jak widać po godzinie tego postu zresztą coś jest nie tak. Kładę się normalnie spać,relaksuje się i.. Nagle zasypiam. Po kilku dosłownie minutach czuję ogromny rozrywajacy mój mózg ból. Potężny ucisk,prądy,miazdzenie mózgu. A gdyby tego było mało nie mogę się obudzić. Czuje się świadoma tego co się dzieje widzę różne przerażające obrazy,próbuje ruszyć ręką, noga,wstać prędko i szukać pomocy a nie mogę podnieść powiek. Siluje się z powiekami ale na marne. Niedawno się obudzilam bo Moj oddech się zatrzymał nie mogłam oddychać. moje serce biło tak szybko że Poczułam ból. Kochani moi nie wiem co mam robić, tak jest ciągle, boję się ze się nie obudze,gdy zasne to wszystko wróci. Czy moje neurony się poprzestawialy? Co robić bardzo się boję :-(

 

Też tak miałem dużo razy,ale to nic grożnego.Nazywa się to paraliż przysenny,bardzo nie przyjemne,ale nie zagrażające życiu czy zdrowiu ;) pozdrawiam ;)

 

-- 08 cze 2015, 07:40 --

 

No szału dostanę z tym poddenerwowaniem. Wiem, że się stresuje jutrzejszym pójściem do pracy, ale kurna. Dziś robiłam rzeczy, do których w mojej nerwicy raczej bym na początku nie podeszła (centrum handlowe). Nie moge spokojnie leżeć, bo mnie nosi i serce mi wali (tętno ok. 100). No ja już nie chce tego czuć!

 

Jeszcze przez jakiś czas stan ten będzie się utrzymywał,ja też miałem jazdy z tym poddenerwowaniem i rożne wkręty,musisz być cierpliwa ;)

 

-- 08 cze 2015, 07:44 --

 

Hej. Dzisiaj zapomnialem wziasc rano wenli. Wrocilem z pracy wzialem, pojechalem na silke i w drodze powrotnej poczulem blogostan. Zwolnilem motocykl, lapalem promyki slonca, oddychalem czystym wiatrem, poczulem sie jak wiele wiele lat temu kiedy nie znalem fobii ani depresji. Poczulem sie cudownie, szczesliwy ale tak naprawde. Nie do opisania przezycie. Teraz slucham bardzo przyjemnej muzyki relaksacyjnej, jest mi dobrze, spokoj ducha i radosc w sercu. Pzdr serdecznie, licze na to ze Wam tez sie uda to wkoncu poczuc.

 

-- 07 cze 2015, 21:07 --

 

Gratuluje,cieszę się razem z Tobą ;) niech moc będzie z nami ;):D

 

-- 08 cze 2015, 07:50 --

 

artur1978 wenla tak silna serotoninowo jak paro? Dobry żart :) Jakby tak było to by była w czołówce leczenia ZOK a tu nadal króluje paro i klomi - dwie siekiery serotoninowe. Inny przykład to leczenie przedwczesnego wytrysku (dość dobry wskaźnik siły serotoninowej) - tu też króluje paro i klomi.

 

Fakt paro wydłuża stosunek znacząco,po wenli już tak nie jest kolorowo,ale jaki popęd seksualny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół nocy nie spałam przez to pójście do pracy. Teraz nie dość, że się trzęse to jeszcze mnie mdli i mi słabo.

 

Powiedz czego najbardziej sie obawiasz w pracy ?

 

-- 08 cze 2015, 08:19 --

 

Ja przez długi czas miałem lęk paniczny przed śmiercią,wystarczy że zle sie poczulem odrazu wkrecalem sobie ze umieram i zaczynala sie jazda,ale nauczylem sie to kontrolowac.Duzo zalezy od nas samych,musimy nauczyc sie pozytywnie myslec o naszych lekach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mam pojęcia. W tej chwili tego, że nie podołam,bo tak się kiepsko czuje.

 

-- Pn cze 08, 2015 8:21 am --

 

Wiem, że leki za mnie nic nie załatwią...

 

-- Pn cze 08, 2015 8:25 am --

 

Teraz już jestem w pracy i myslalam, że przejdzie, ale nic z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mam pojęcia. W tej chwili tego, że nie podołam,bo tak się kiepsko czuje.

 

-- Pn cze 08, 2015 8:21 am --

 

Wiem, że leki za mnie nic nie załatwią...

 

-- Pn cze 08, 2015 8:25 am --

 

Teraz już jestem w pracy i myslalam, że przejdzie, ale nic z tego.

 

Czyli Twój lęk jest uogólniony,dodatkowo wenla pobudza Cie za bardzo i powoduje niepokój.W takim przypadku tylko zlagodzic moze to hydro albo benzo,albo zacisnac zeby i przeczekac ten trudny okres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko ja nie wytrzymam takiego stanu na dłuższą metę.

 

-- Pn cze 08, 2015 8:38 am --

 

Jak dziś jeszcze wezmę hydro to chyba usne na siedząco.

 

Najgorsze jest to ze hydro usypia,tylko pozytywne myslenie pozwoli Ci to wytrzymac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artur1978 wenla tak silna serotoninowo jak paro? Dobry żart :) Jakby tak było to by była w czołówce leczenia ZOK a tu nadal króluje paro i klomi - dwie siekiery serotoninowe. Inny przykład to leczenie przedwczesnego wytrysku (dość dobry wskaźnik siły serotoninowej) - tu też króluje paro i klomi.

Wklejalem tu wyniki badan ktore pokazuja ze wenla blokuje sert tak samo mocno jak paro wiec nie wiem czy to zart.

To ze paro jest lepsza na fobie moze wynikac z wielu czynnikow bo za malo wiemy o tym jak dzialaja leki zeby wnioskowac na temat ich dzialania na podstawie prostych zaleznosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×