Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

blah!, no zupełnie inną siłę rażenia ma "dasz radę" od osoby, która mimo szczerych chęci nie ma bladego pojęcia o czym Ty w ogóle mówisz, a od kogoś kto ma rękę w tym samym nocniku... :D

Wiesz, jak dla mnie to są takie dwie kwestie, pierwsza, to obcować z osobami, które mają takie same problemy bo mozna się od tych osób naczyć wiele, zobaczyć że da się sobie z tym poradzić itp. Ale druga, to jednak obcować dużo tez ludźmi, którzy takich problemów nie mają bo wg. mnie wtedy są największe szanse na wyjście jak najszybciej na prostą. Komunikując się tylko i wyłacznie z osobami o tych samych zaburzeniach i wiecznie i nich rozmawiając człowiek też nie ruszy z miejsca bo to jest takie ciagłe taplanie się w tym samym. A jednak przebywanie wśród osób, które tak na prawdę nigdy nie zrozumieją istotny naszych problemów determinuje również potrzebe poradzenia sobie z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, blah!, czytając o Waszych problemach natychmiast włącza się empatia, najszczersza, najbardziej uzasadniona. Ja przenoszę się wraz z Wami w te stany lękowe, męczące, osłabiające...tak, tylko ktoś taki jak my, może to zrozumieć...

No z tą empatią, to proszę za bardzo nie przesadzać ;). Ze mną, to trzeba twardo i ostro :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, serio mowie. Ze mna nigdy nikt sie nie piescil wiec glaskanie po glowie, to chyba nie dla mnie. Sama zbyt wiele empatii nie wykazuje wiec i nie czekuje ;).
czyli co, lac po tyłku? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Kochani:********

Ja juz z jazda wstalam na temat "cytologia" Chociaz w sumie nie lubie tego badania od kiedy moja mama umarla na raka szyjki macicy wiec teraz mam tym wiekszego stracha i co za tym idzie jazdy. A wrrrr.

Musze sie do pionu postawic.Pozniej do Madzi i dentystka .

Milego , spokojnego dnia Wam zycze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, serio mowie. Ze mna nigdy nikt sie nie piescil wiec glaskanie po glowie, to chyba nie dla mnie. Sama zbyt wiele empatii nie wykazuje wiec i nie czekuje ;).
czyli co, lac po tyłku? :mrgreen:

 

Ojj tam, że odrazu lać po tyłku. Ale nie głaskać po głowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam sobie domenę na bloga, ale nie wiem, czy czegoś nie pokiełbasiłam, bo miałam dostać jeszcze hosting gratis. Piszą, że do 3 dni roboczych, ale się martwię, że coś przeoczyłam i nie dostanę.

 

Zjadłam omlet z warzywami i drukuję materiały dla klienta. Klient męczący.

Wrócę, to się wykąpię i będę grać w grę.

 

Jutro mam trochę wolnego, tak że same przyjemności :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×