Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Heyyy Kochani:********

Ja z bolem brzucha po antybiolu , nic to ze pije jogurty i jem oslonowe , brzuch boli.

Ide ze znajomymi na festiwal lodow czekoladowych oraz na spacerek . Nie wiem czy pogoda sie utrzyma bo zapowiadaja jakies zalamanie.

Jakie macie plany na dzisiejszy dzien?

 

Milej niedzieli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje plany sa proste obiad - leki-kolacja - leki. Miedzy tym wszystkim spędzanie czasu towarzysko. Coś mi się wydaje, że jestem już na wylocie ponieważ nie biore już żadnych benzodiazepin. Generalnie czasami jest tak wesoło, że nie chce się iść spać. Chociaż weekendy zawsze się dłużą. W tygodniu są lekarze, jest terapia zajęciowa, wyjścia na spacer i czas leci szybko. Nie chce sie wychodzić ze szpitala, chociaż jak wyjdę stąd to ide na nerwice na sobieskiego. Ale tutaj też mam objawy nerwicowe, szczególnie taki ucisk na głowie. Przez ten czas pobytu tutaj zapomniałem pinu do karty bankoatowej i numeru klienta wbankowości internetowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani moi :) widze, że każdy ma jakiś plan na dziś. Ja dziś u teściów standardowo. Wczoraj z wycieczki na piknik wyszła wspinaczka górska :great: nie lubie chodzic po górach, ale tak nas jakoś mąż zagadał, że nawet moja córa (5 lat) z trudem ale wspięła sie na szczyt :) Jestesmy z siebie dumne, ale dzis zdychamy :)

Pogoda rzeczywiscie cos sie psuje...W nocy u mnie padało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje plany sa proste obiad - leki-kolacja - leki. Miedzy tym wszystkim spędzanie czasu towarzysko. Coś mi się wydaje, że jestem już na wylocie ponieważ nie biore już żadnych benzodiazepin. Generalnie czasami jest tak wesoło, że nie chce się iść spać. Chociaż weekendy zawsze się dłużą. W tygodniu są lekarze, jest terapia zajęciowa, wyjścia na spacer i czas leci szybko. Nie chce sie wychodzić ze szpitala, chociaż jak wyjdę stąd to ide na nerwice na sobieskiego. Ale tutaj też mam objawy nerwicowe, szczególnie taki ucisk na głowie. Przez ten czas pobytu tutaj zapomniałem pinu do karty bankoatowej i numeru klienta wbankowości internetowej.

 

Cieszę się, że lepiej się czujesz. Tak trzymaj i życzę powodzenia! ;)

 

Cześć ludziki! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

U mnie chmurzyska zasnuły niebo, atmosfera ciężka, aż głowę przygniata.

Ja dziś ze względów wiadomych bez żadnych planów, udało mi się romantycznie wyjśc po papier toaletowy do rosska. ;) Teraz piję drugą herbatkę ziołową, robię jakieś dziwne porządki, żeby głowę zając i tak dzień minie, na zasadzie byle do jutra.

 

Miłego popołudnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, wróciłam "na chwilę" bo rzuciłam palenie i jakoś staram się czymś zająć myśli a nie chce mi się pracować dziś bo intensywnie odczuwam skutki rzucenia fajek :D. Poza tym, znowu buszuję po forum poszukując info w pewnej kwestii ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×