Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Z bardziej przyziemnych rzeczy, to zjadłam jajecznicę i teraz mi niedobrze bo zjadłam żółtko a po nim zawsze mi niedobrze :(.

Z mniej przyziemnych lipa dziś straszna, niestety związana z przeszłością, której zmienić się nie da :(.

jasaw, spokojnie, nie spiesz się. Przyjemnego spaceru z psiurem ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, pocieszyłbym Cię jakoś, ale wiem, że Ty nie lubisz głaskania, więc klepnę Cię tylko dość stanowczo w ten różowy tyłek i napiszę, żebyś nie poddawała się, bo przecież jutro też jest dzień. I może być zupełnie bezjajeczny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, oj Ty moje biedactwo... pomarudz sobie

a o przeszłosci staraj sie zapomniec (wiem ze to sie nie da)... albo przynajmniej staraj sie do niej nie wracac

 

btw... jak juz Ci kiedyspisałam... ja nie umiem pocieszać ;) ale sie staram więc docen :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, ja sobie zawsze potem mówię, że już nigdy nie zjem jajecznicy ale co poradzić - lubię ją, a potem zawsze marudzę, że mi niedobrze - człowiek to jednak bardoz głupie stworzenie :mrgreen: .

A tak na poważnie, to wiem - pewnie zepchnę gdzieś na bok dzisiejsze myśli i jutro będzie zarąbisty dzień.

Aranjani, trochę źle to ujęłam - to niby przeszłość ale niestety do dnia dzidiejszego ma swoje konsekwencje. No ale co zrobić, czasem i mnie dopada dół :(. Doceniam, doceniam ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×