Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nikomu do łóżka nie zaglądam jeśli ktoś chce byc homo prosze bardzo. Nie znaczy jednak że trzeba z tego wzglegu dawac ludziom przywileje. Niech kazdy pilnuje własnej alkowy we własnym domu.

 

Nie chodzi o przywileje, ale o równe traktowanie, prawo do zawarcia ślubu powinien mieć każdy, właśnie bez zaglądania ludziom do alkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK!

To ja w swoim (udawanym) prawicowym zacietrzewieniu założyłbym temat "Homoterroryzm" (ale mi się nie chce, więc pospamię tu):

 

Uważam, że homoseksualiści naruszają moje prawo do nieoglądania ich, niesłuchania ich, nieoddychania tym samym powietrzem i niemycia się w tej samej wodzie co oni. Wszędzie latają z tymi gołymi dupami, liżą się, za niedługo to to nawet loda będą pierdykać na przejściu dla pieszych, całkowicie ruch uliczny ignorując.

 

Ta promocja homoseksualizmu to jest nawet gorsza niż propaganda Goebbelsowska! Co gorsza - jest skuteczna!! Od pewnego czasu gdy tylko robię zakupy, przechodząc obok działu warzywnego, łapię erekcję na widok bananów, cukinii czy choćby ogóreczków. A ostatnio w autobusie był tłok i taki dwumetrowy czarnuch (inaczej tych żydowskich podludzi nie nazwę!) z wigwamem w dżinsach dotknął mnie kroczem swym niebanalnym w pupę i tak stał przytulony. Nie miałem dokąd uciec, zaczął mnie pot oblewać, serce szybciej biło, nagle klimaks i pociekło mi po nogawce, a z buta na podłogę się sturlało, białe gęste coś zwane przez degeneratów "spermą", a przez porządną i moralną część społeczeństwa "nasieniem". Wysiadłem 7 przystanków dalej, patrzę - a tu jakaś siksa wsiada do środka, taka wiecie, spódniczka ledwo za dupę, dekolt głęboki jak podział Kościoła w 1054 - i co? Poślizgła się na mojej flegmie. A dobrze tak tej wszetecznicy! Sama się o to prosiła z tak kusym strojem. Nie zrozumcie mnie źle, nic nie mam do takich dupeczek, sam bym zapukał, może nawet przed ślubem, ale mam majkro i stuleję, więc chyba będzie mi musiał ksiądz wikary dać "z przydziału" jakąś młódkę z RAM-u.

 

Jednak AD REM. Od tamtego feralnego dnia nieustannie trzęsę się ze strachu, że złapałem HIV, rano to nawet wylałem kakao - tak mi się łapy trzęsą. Czy jest jakiś lek na wirus homoseksualizmu? Boże Chryste, dlaczego tych dwóch pedziów pełznących razem za rękę tak obrzydliwie musiało mi wejść w pole widzenia? Dlaczegóż podła ubecka phezydent Hajka Grundbaum postawiła homożydokomunazitęczę na Placu Zbawiciela coby w mnie zaszczepiała zbrodnię pożądliwości monopłciowej?? Dlaczego musieliście mnie, honorowi obywatele miasta Sodoma sprowadzić do nieszczęśliwego myślogrzesznika, walczącego z narzuconą mi namiętnością????? Czy ja Wam do łóżka zaglądałem??? Przecież ja byłem tolerancyjny, chciałem tylko zakazać homopromocji, żeby się nam polskie dzieci nie spedalliły, względnie też stukrotnie wyryć w Konstytucji "ZAKAZ PEDAŁOWANIA, MAŁŻEŃSTW ZAWIERANIA, DZIECI ADOPTOWANIA", nic więcej, przecież ja Wam do łóżka nie zaglądam!!!!!

 

Ale i tak wolę pederastów od feministek. Te feministki to tak propagują, że aż mi cycki wybuliło i miesiączkuję z odbytnicy (a może to przez cukinię).

 

 

 

koniec głupot, idę robić coś produktywniejszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×