Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Helvetti, mnie rodzina też stanowczo odradzala szpital mówiąc, że to nie jest miejsce dla mnie, że są tam beznadziejne warunki, a pacjentami nikt się nie przejmuje i cieszę się, ze ich posluchałam, chociaż już od kilku lat jestem pełnoletnia i miałam wolną rękę. A jeśli Ty nie jesteś, albo czujesz, że szpital może Tobie pomóc, to walcz o swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, w końcu się przełamałam i zadzwoniłam, nie powiem, pomogło. Chciałabym potrafić tak robić bez poczucia winy i co chwilę mówienia, że jeśli 4 obi coś innego to okej. W każdym razie większość dnia czułam się lepiej, choć wiem, że chwilowo, ale może takie dni będą się zdarzać częściej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly czas walcze z samym soba, wczesniej w postach opisywalem moja historie...

Caly czas mam w glowie mysli, ze lepiej by bylo odejsc patrzac wstecz, daleko wstecz jak i nie daleka przeszlosci, takze terazniejszosc. Jedyne co mnie jakos napedza to przyszlosc, ktora w najblizszym/dlugim czasie nie bedzie kolorowa...

Lecz wiem ze moj charakter nie pozwoli mi na bycie szczesliwym, dazenie do szczescia bo i tak przez ciagla chec zmiany (zalamania w trwalosci do osiagniecia celu, duzo cech bardzo interligentnej, refleksyjnej ale takze strasznie destrukcyjnej osoby...) wszystko sie rozpadnie.

Czesto mysle ze najlepszym rozwiazaniem byloby poukladanie wszystkiego co jest do poukladania i po prostu odejsc z czystym sumieniem z czysta karta - czesto o tym mysle, jest to bardzo gleboko przemyslane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, tak jest ponieważ jeśli już w przeszłości one pojawiały się wiele razy to wyrzeźbiły koryto czyli skłonność do takich myśli.

To znaczy, że już zawsze tak będzie? Już zawsze w rozpaczy czy w sytuacji bez wyjścia będzie pojawiać się myśl "zabij się bo to jedyne rozwiązanie", "po co tak cierpieć, wystarczy się zabić i wszystkie cierpienia się skończą"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×