Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki dzięki za życzenia!!!*******

 

Cudnie jest w sweterku na ogródku robic, ale już mnie ręka boli, więc basta, nie mogę jak Quasimodo do pracy jutro pójśc. ;) Teraz czas na herbatę. Nie wiem, czy to wiosna, czy magiczna chińska herbatka, ale energia mnie roznosi, rozkoszuje się tą chwilą, żeby ją miec w pamięci w gorszy dzień. :105:

Notesik monsz mi kupił na Dzień Kobiet, czerwony, pasuje mi do torebki. Ma zakładkę i gumeczkę i w ogóle... :yeah:

 

amelia83, mirunia, Hej Dziewczynki, dobrze, że u Was nie najgorzej. :great: Mam nadzieję, że będziemy miały teraz dużo tych lepszych dni.

 

Jakie macie plany na popołudnie?

 

-- 08 mar 2015, 16:24 --

 

Infinity, Kochana , co się dzieje? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani :*********

Wrocilam do domu , bylam na mega dlugim spacerze bo pogoda wiosenna----slonce piekne , i temp plus 15 tak ze wskoczylam w wiosenna kiecuszke i kurteczke , :105: Pozniej bylam z przyjazxielem na przepysznej czokoladzie --- czekolada deserowa z musem truskawkowym , galka lodow waniliowych i gesta bita smietana , najlepsza jaka w zyciu pilam a pilam ich sporo!

 

10313620_791431564267680_8769317156636757210_n.jpg?oh=639789e7174a186312bd4940a9dfa58f&oe=55780206&__gda__=1433810063_7fdc73de2b41bca11fde161b292d1746

 

Dziekuje za zyczenia !!!!!!! Bardzo to mile.

 

kosmostrada, mirunia, jak Wam mija po poludnie ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Hej Kochana!***** Ale się zaśliniłam!!! Teraz lekko uważam na słodycze i dziś tylko pozwoliłam sobie na ciasteczko po obiedzie. Zazdroszczę kawki! :why:

No to masz atrakcje przez ostatnie dwa dni. :great: Już nie mogę się doczekac, co sobie kupisz za zarobione pieniążki. Obiecałaś coś ładnego dla siebie. ;)

 

Ja właśnie wróciłam, kupiłam rano bombonierki dla nauczycielek na Dzień Kobiet, ale dziecko mi uświadomiło, że o jedną za mało i musiałam znów dygac do sklepu. :time: Teraz tylko nastawię ostatnią pralkę i zasłużone lenistwo. Książeczka , komputer i luzik.

 

Makabra, Hejka! Jak tam weekend?

 

-- 08 mar 2015, 18:36 --

 

JERZY1962, Witaj Jerzyku, czy wiosna też Cię trochę naenergetyzowała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, Sprytny plan, może im kartkówek nie zrobią słodkością przekupione... Jak nastroju nie masz, toc wiosna przyszła, do życia trzeba się obudzic! :P

 

Po takiej ilości słodkości tak się roztyją, że do ksera nie dojdą i kartkówek nie będzie :lol: Spadaj wiosno :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!!!

 

Makabra, jestem z Tobą, jeszcze nie chcę wiosny :( Zimy było mało...

 

Ja upiekłam dla Męża muffinki z budyniem, zrobiłam deser z truskawek świeżych z bitą smietaną i czekoladą, teraz oglądam mecz. Znowu brakuje mi czasu...chciałam poczytać, ale piłki nie chcę odpuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, :lol: Kochana, ale ja z przyjemnością i dla zdrowia w tych krzaczorach siedziałam. Taka forma ruchu na świeżym powietrzu. A pralka to u mnie standard. Zresztą ja już się przez zimę należałam. :D Na spacerku z przystojniakami byłam, prezencik zaliczyłam, w sephorze jakimś nowym zapachem się wypsikałam, teraz będę się luzowac - wszystko zaliczone. :mrgreen:

Fajny dzień dziś dzięki temu ciepełku, nie? Cieszę się, że pokorzystałaś. Może ten tydzień z lepszą energią minie.

 

Aluś, hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Witaj! No to rozpusta smakowa była dziś u Ciebie, jak u Plateczkowej. :smile:

 

-- 08 mar 2015, 19:25 --

 

DarkMaster, Hej! No jeszcze trochę musisz wytrzymac, w końcu studia nie trwają wiecznie... A niedługo Wielkanoc, to ani uczelni, ani roboty. Odsapniesz, bo wątpię byś w wir przygotowania mazurków i pasztetów wpadał. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×