Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

hello, ja posprzątałam goście poszli, mam meliske jestem na maks spieta i rozdrażniona dostałam piękne kwiatki, wysle wam fotke

jutro mam urodziny i zaprosiłam rodzinke na dzisiaj :D

nie mam siły czytać wszystkiego o czym dziś rozmawialiście a trochę popisaliście

buziaki kochani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Trzymaj się jutro w drodze na terapię i napisz koniecznie jak było. Zyczenia Ci już złożyc dzisiaj, czy jutro się odezwiesz? :smile:

 

mirunia, dokładnie, mam kilka próbek i ich używam też dla odmiany, jak się uodparniam na zapach, tak jak mówisz, mogłabym doprowadzic do kichania moich współpracowników. :D

 

Makabra, zainspirowałaś mnie idę jutro w spódnicy do roboty, może to ostatnia chwila włożyc kozaczek na obcasie. :smile:

 

acherontia-styx, Hej, a jak myślisz, czemu nie masz apetytu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, zainspirowałaś mnie idę jutro w spódnicy do roboty, może to ostatnia chwila włożyc kozaczek na obcasie. :smile:

 

Yay, jestem czyjąś muzą! :105::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Och to ładne zapaszki... :105: Ja mam ukochanego mojego Angela Muglera to jest mój ubiór na wyjście, a na co dzień co akurat mi się podoba i jest akurat w dobrej cenie. Tu lubię zmieniac. Byle był mocny i niebanalny. :smile: Żadne tam kwiatowe, czy świeże. Nie pasują do mnie tak jak koronki i falbanki w ubiorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, życzenia mogą być jutro wdepnę zdac relacje pierwszych wrażeń po terapii :)))

Makabra, jasaw, mirunia, :*** ściskam

co do perfum to lubie euphorie i bruno banani not for everybody i jakiś z avonu mam i dior j'adore ale to perfumentki dostałam i nie mam pojęcia czy to oryginałki? po czym to w ogóle sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, mam Chloe :105::105::105: jeszcze 1/3 flasi mam :)

a ostatnio lece na Zarkowej Black Peony ---uwielbiam , Coco Mademoiselle i Sandrze orientalnej z Rehaba oraz Rihanna Reb'l Fleur .

 

Makabra, Dzis kanapki z e zlotego orkisza ze slonecznikiem z wedlina i ogorkiem zielonym plus kielki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, Nie mam zamiaru, po prostu będę się bronił, a jak Cie obalę, to może poczujesz coś innego, niż nienawiść;>

 

Wściekłość? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×