Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, ja zauważyłam, że z wiekiem gust w kwestii zapachów się zmienia bardzo.

Ja też poszukuję...aktualnie mam te, o których wspomniałam, ale nie przywiązuję się zwykle do jednego zapachu. Wyjątkiem jest Chloe...najczęściej dostaję w prezencie od Synów /są dla mnie za drogie/.

Koronki i falbanki do mnie też nie pasują :mrgreen:

 

amelia83, Karinko Kochana, trzymamy kciuki jutro za udane pierwsze spotkanie terapeutyczne, a życzenia oczywiście jutro<3

 

Lubię też niektóre zapachy Bruno banani, przymierzam się do zakupienia w przyszłości czegoś z Avonu. Podobno są bardzo ładne...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, Nie, nie. Nie słucham, ale gatunkowo muzycznie jestem w tym, jeśli można nazwać to co on robi Rapem :) Po prostu trenowałem :))

 

Bonus AGD? :lol:

 

-- 08 mar 2015, 22:13 --

 

chcialam Wam wyslac fotke bukietu jaki dostałam ale obrazek ma za dużo pikseli :roll:

Dziękuję:*****

 

Pomniejsz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ja jestem człowiekiem północy. Lubię po prostu śnieg, mróz...zimową aurę.

Tak mam od dziecka, zresztą jeden z moich Synów odziedziczył po mnie to upodobanie... :D

Ciepłe, stosowne do temperatury, ubranie, twarz zabezpieczona kremem i spacer pod wiatr, smagający twarz do czerwoności :yeah:

Ja jestem z kolei fanką słonecznych zimowych dni, ewentualnie późnej jesieni czy bardzo wczesnej wiosny. Dzisiaj mi się podobało na polu 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×