Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Helou towarzystwu :P

 

Chłopaki przywlekli 3 metrowego świerka i znów z litości kupili, mówią, że z jednego boku łysa i pewnie bidulki by nikt nie wziął... :D

Ja miałam tak samo jako dziecko ... jak widziałam w jakimś kiosku takiego niewydarzonego misiaczka czy inną maskotkę, to zawsze kupowałam z litości, a potem traktowałam jak najukochańszą zabawkę. Raz przywiozłam z kolonii zielonego pieska, a mama myślała, że to owieczka :roll: ( w sumie to był bardzo oczojebny zielony ). A miałam jeszcze większą akcję, jak byłam raz sama z ojcem nad morzem ( z 20 lat temu :lol: ) dostałam 10 zł na zakupy na śniadanko, a ja zamiast z bułkami i serkiem wróciłam ... z wielkim wściekle czerwonym pieskiem z rozdziawioną paszczą ... tatuś się zdenerwował lekko, chociaż jest tolerancyjnym człowiekiem ... przynajmniej na moje wybryki :lol: Także kupowanie czegoś z litości to ja dobrze znam ... to chyba przez tę empatyczną naturę i wrodzony indywidualizm :roll: A za nic nie kupiłabym tego, co wszyscy :pirate: Ja od zawsze musiałam być inna :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, jasaw, dzięki kochane :*****

Musicie mnie teraz jakoś motywować, żebym się do końca nie poddała :bezradny:

 

Ale myślę, że krasnal nie dostanie w okresie świątecznym L4, bo musi pomagać mikołajowi ... co najwyżej jakiegoś turbo speeda RC :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, tez bym poszła na śnieżki :yeah:

wiecie, co, jak czuje się gorsza przy innych ludziach i doły mnie nachodzą to mówie sobie to co mówi i powtarza mi moja doktor ...że jestem dobrym człowiek, jestem normalna tylko mam atkie problemy które niczym nie odbiegają od np. nowotworu czy grypy, mi to pomaga ;)

Ja tak niestety nie mogę powiedzieć, bo ja się chyba taka urodziłam, nawet nie lubię, jak ktoś mówi, że "zachorowałam", albo mi miesza przyczynę ze skutkiem. No ale to ja. Z wami jest trochę inaczej.

 

A ty, na prawdę, ostatnią rzeczą jaką możesz i powinnaś myśleć to, że jesteś niefajna albo "zła".

A śniegu się doczekasz, a rzucać masz z kim :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, po co terapia ?

mikołajowi wenlafaksynę

bałwankowi lamotrygina albo wenla+kweta lub amisulprydu

reniferowi wellbutrin lub metylofenidat

a krasnalowi zwolnienie lekarskie :lol:

:brawo: dobre

zwierzakom dają te same leki np kotu fluo czy klomi można weterynarz wypisuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora na kolejną herbatkę ;)

Jutro terapia, mam nadzieję, że dojadę i wysiedzę :roll:

 

-- 21 gru 2014, 20:42 --

 

Pogralam w Big farm i do tego popralam recznie bluzeczki . Pozniej pocwiczylam na stepie zeby produkowac endorfinki!

 

Płatku szacunek :uklon: Zazdroszczę Ci energii ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, Kochana ja dzis to kapec na sil e to robie , najgorsze ze poszlam nalalam wody do miski , wlalam plyn i mysle co ja mialam tam wrzucic.... No dramat odmozdzenie mam . Ale sie nie dam , jutro wychodze i mam zamiar pozalatwiac wszelkie sprawy , smieje sie w duchu ze jak mnie calkiem odmozdzy to nie trafie do domu :lol: bede musiala gps wlaczyc w telu :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×