Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zalatana23, ja też kolejna herbaatke pije :D

 

-- 21 gru 2014, 19:50 --

 

cyklopka, pokaz , pokaz :105::uklon:

Może jutro, bo jeszcze chcę jakieś akcenty kolorystyczne dodać i śnieżynkę.

a co tam tworzysz? ;)

 

-- 21 gru 2014, 19:51 --

 

platek rozy, :************* kochana jesteś wiesz !!!! Ty tez masz wielkie serducho a to, ze madra babka jesteś to chyba nie muszę przypominać .. :!:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Slonce poza tym kazdy zyje na swoj sposob , nie musisz byc profesorka zeby sie czuc spelniona osoba :********** dlatego nie sadze ze masz gorszy sposb na zycie od innych ludzi, bo to nie jest prawda .Masz wspanialy charakter i osobowosc a to sie liczy dla madrych ludzi bardziej niz fura zlota i wielki dom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, pokaż pazurka!

 

Myślę, że wielu z nas urodziło się z pewnymi predyspozycjami, tylko czynniki po drodze ujawniły je w określonym momencie. Ja też byłam specyficznym dzieckiem i pokręconą nastolatką. Odżyłam po liceum, aby zapaśc się w beznadzieję parę lat temu... Tak że okazem normalności to nie byłam , tylko odmiennośc się przyczaiła na parę lat w moim życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, mi nawet nie chodzi o dobra materialne tylko o to żeby szkola sobie cos udowodnić i dlatego robie ja dla siebie, tyle szkol zaczelam i porezygnowałam ze to też mi zaniza samoocenę w sensie, ze sobie poradzę mimo depresji i lęków skończyć tą szkołę, że dam arde pracować a nie poddawac się, miejsc pracy tez miała w ciul, od depresji do depresji najczęściej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Kochana tez zrezygnowalam z prawa administracyjnego bo juz mnie tak choroba sieknela ze nie dalam rady a Ty jestes milion razy dzielniejsza niz ludzie ktorzy sa zdrowi bo Ty sie starasz i funkcjonujesz normalnie przy takich trudnosciach. Zawsze bede podziwiala ludzi ktorzy mimo przeszkod pra do p-rzodu! a Ty idziesz naprzod, pamietaj o tym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, nooo, nie jestem taka pewna :oops::D

 

 

platek rozy, dziękuję Ci bardzo, staram się kochanie :****

 

wiecie, co...ja często dochodzę do wniosku, że nie mam osobowości, że jestem zmienna jak chorągiewka na wietrze i ze nie mam swojego zdania, nie umiem się wyluzować i jestem sztywniara na maxa :roll: dlatego chcę iść na terapię, chcociaz na wyluzowanie działa wenla a teriapia na to ze sztywna jestem nie pomoże a z wiekiem chyba gorzej z tym luzem :P byłam na kilku terapiach i chyba nigdy tak mi nie zależało jak kiedyś..a może to dlatego, ze już czekam ponad pół roku na terapie nie wiem

chociaż jak chodziłam w podstawówce to chodziłam do mojej psycholog i czekałam na jakies cuda po tej teraii :D ale to dlatego ze było mi bardzo ciężko ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizli, Fizlik nie rycz, ciebie też byśmy zaciągnęły na kawkę, albo na imprezkę ze wspólnym gotowaniem. ;) Jak za dobrych czasów, dobre żarcie, dobre wino i śmichy- chichy...

 

Fajnie by było móc się tak spotkac, każdy z nas w swym najlepszym okresie ( ale z pamięcią złych chwil). ot taki towarzyski raj...

 

-- 21 gru 2014, 21:54 --

 

amelia83, dobra, bierzesz jaką kcesz, bylebyś z nami poszła... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizli, hejka :)

kosmostrada, platek rozy, jesteście niesamowite :))))))

ide zapalić

 

-- 21 gru 2014, 21:01 --

 

Yyy adres wam podac?? Dzis karpatka sernik na zimno oraz tiramissu, kawa parzona albo rozpuszczalna, smaki wanillia,czekolada,mohujajituo (tak wiem ze to mohito) granat, mieta pieprzowa oraz karmel.

yyyyy....to u Ciebie takie zaopatrzenie ?Wow :shock::shock: powiedz ile czasu Ty spędzasz w kuchni na codzien?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×