Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć fajni ludzie.

Ja leżałem w łóżku i przepowiednia się sprawdziła. Zrozumiałem, że swoją tożsamość budowałem na myśleniu. Myślę więc jestem. Teraz trzeba tylko znaleźć coś innego niż myślenie. Bo być tym wyizolowanym bytem, który może sobie wymyślić co mu się podoba nie jest przyjemne. Dobry by był jakiś lek na schizofrenię nowym, ale nie pogardzę też nowym wglądem w samego siebie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z was kucharki :) Podziwiam. Bo ja się kuchni nie tykam. No chyba że już z głodu przymieram i pizza/tosty wychodzą mi bokiem :P Ogólnie ostatnio stwierdziłam, że po prostu nie lubię jeść i że wszystko mi smakuje (tzn: nie smakuje) tak samo. Powinnam z automatu mieć figurę Chodakowskiej :P Tymczasem i tak wyglądam jak kluska :D To pewnie przez tą pizzę/tosty/hot-dogi:D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, i jak tu nie wierzyć w prawo karmy. :D

Mam dziś lepszy humor i o dziwo czuję jakby inni to odwzajemniali.

 

Ale zmęczony jestem, czekam na sen. Wstawię zdjęcie mojego pierniczka. :-)

https://kzlvja-sn3301.files.1drv.com/y2pK-G1yd444qYTE0y_-KVl_BtgKWzx3UELYY9Dfe1vCNALPKL7SXDgofvxeAtYpGOgYJM5rtq6nwo3gQjURnMhayJBZjANcCxC1zbFvgBg1y8aJbynTPcXh9ymH4SROo9aXgbrnWEx_lWDi7dN-06n2Q/WP_20141214_001.jpg?psid=1

 

Pierniczek wieża. Nie zmieścił się, a nie będę zmniejszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, nie czuc sie dosc dobrym a nie byc dosc dobrym to nie to samo. Czemu postawilas akurat na szkole? Wybierz cos w czym ci idzie dobrze.

Ja np nie mam pojecia o modzie i makijazu, ale na silownie chodze juzdrugi rok :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, Tosiu nie mam pojęcia dlaczego akurat szkoła, :? miałam kiedyś aspiracje na studia, ale to wiem ze odpada, zaczęłam chyba 5 szkołę i chcę robić ja dla siebie , chodzic do niej, mimo lęków, dołów... chciałabym i będę się strała ja skończyć ... zazwyczaj rezygnowałam z pracy, szkoły z powodu deprechy i lęków tym razem chciałabym z tym powalczyć zanim odpuszczę czy się poddam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :papa:

paskudna pogoda, a ja od rana latałam po mieście i załatwiałam formalności związane z nową pracą, ale na szczęście już prawie wszystko załatwione :yeah: mogę zaczynać :mrgreen:

jeszcze muszę wyjść do sklepu po jakieś żarło do pracy na jutro co bym z głodu nie padła przez 12 h ;)

 

amelia83, na siłę nic nie musisz robić. jak to mówią szkoła nie zając nie ucieknie, a spełniać się możesz poprzez inne czynności niekoniecznie związane z edukacją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×