Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim moim Przyjaciołom, Znajomym, Spamowiczom...

 

weo_gwiaz_vg_orig.gif

 

-- 24 gru 2014, 01:21 --

 

cyklopka, nie wierzę, udało się dziekuję raz jeszcze-brakuje mi wiedzy w jakimś momencie, denerwuję sie i rezygnuję. Jednak dzisiaj próbowałam do skutku, korzystając oczywiście z Twoich wskazówek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

nie mielismy pradu od wczoraj w nocy, przed chwila wlaczyli, mama M zglosila grzebali coś z elektrowni , bo chwila nie było swiatla za chwile było swiatlo a nie było gdzie indziej:evil: akurat w swieta

poszłam spac o 3, zrobilam drugie ciacho i z latarka i przy świeczce

nie czuję się najlepiej ale tez nienajgorzej, rano wstałam i myślałam ze ucieknę spowrotem do wyrka :oops:

 

Kochani Wesołych :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani!!! Jestem już w amoku, więc pewnie nie będę miała już okazji pożyczyc, więc załączam caps locka i:

 

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

 

SPOKOJNYCH, abyśmy się nacieszyli i odczuli magię, ZDROWYCH, coby nam choróbska odpuściły, RADOSNYCH, żebyśmy przeżyli choc przez chwilę troszkę dobrych emocji.

 

Sciskam Was bardzo mocno i dzielę się opłatkiem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani ja od rana tez szaleje w kuchni :********** niestety samopoczucie mam fatalne , spalam tylko dwie godziny bo sasiad menel z dolu swoja rodzine zamykal w nocy na balkonie i wyzywal od szmat i dziwek :( Magia swiat :(

tak sie zdenerwowalam ze musialam wziac na uspokojenie leki .

 

Jestem spiaca i zdolowana .

 

oplatkiem sie z Wami dziele :

 

9b9d1587-249e-4c26-9d3f-e38478c883a9_20121216115913_Przepisy-na-boze-narodzenie-63.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja dołączam się do życzeń:

 

Dobrego stanu ogólnego,

Przytomności, mobilności i zachowanego, łatwego kontaktu słowno-logicznego.

Obyście nie zgłaszali nigdy dolegliwości bólowych, nie przyznawali się do palenia papierosów, nie przemęczali się i alkohol pili "okazyjnie". Spali dobrze i apetyt mieli w normie. :mrgreen:

A przede wszystkim SPOKOJU. ;)

 

Wesołych Świąt :!::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się dołączam z moimi życzonkami dla wszystkich moich spamowych przyjaciół mniej lub bardziej znanych. Przede wszystkich zdrówka, spokoju, pogody ducha, radości i miłości ( a jakże :P ) na każdy dzień Wam życzę i spełnienie wszystkich najgłębiej schowanych w czeluściach duszy marzeń. Bądźmy dla siebie nadal oparciem i promykiem słońca w pochmurny dzień. Wesołych Świąt ;-)

 

a33.gif

 

Ja Wigilię mam zawsze późno ( po 19 ), więc zdążyłam dzisiaj jeszcze kupić ostatnie prezenty 8) I przy okazji całkiem udany spacer zaliczyć ... piękną pogodę mieliśmy dzisiaj na południu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×