Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, no niektórzy to naprawdę sobie wybierają czas i miejsce.

 

Ja tam się nie chcę licytować i nie sądzę, żeby to kogoś pocieszyło, ale jeden niedoszły mąż wysłał moim rodzicom kartkę od siebie i swojej obecnej konkubiny, a drugi niedoszły mąż się nie odzywa od miesiąca. Więc technicznie nawet nie mogę się z nim rozstać,bo nie mam jak mu tego przekazać, przecież nie będę robić cyrku na profilach w internecie.

 

Ogólnie święta spokojnie, bo tylko rodzice i ciocia, żadnych podejrzanych ludzi, trochę TV, jakoś leci. Tylko praktycznie nikomu nie składałam życzeń, jakieś mnie zwątpienie ogarnęło, że te formułki o radości i rodzinie nikomu w życiu nic nie zmieniają.

 

Wysłałam aż 2 kartki, z księżniczkami Disney'a. Ale obie przyjaciółki twierdzą, że ładniejszych nie widziały. O.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka , U mnie też spokojnie. Mój Wnuczek - 1 rok 9 miesięcy - pięknie mówi, a gdy powiedział "babcia, kocham Cię, myślałam, że

się przewrócę z wrażenia... to niesamowite uczucie :shock::cry:

Było cudnie...

Cziko bardzo zazdrosny o uczucia okazywane Filipkowi...

Jutro spokój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani :******** :papa::papa:

Wczoraj mialam nawet mily dzien , przyjechala siostra , przywiozla mi wlasnorecznie robione pierniczki , pyszne sa bo inne z maki kukurydzianej wymieszanej z maka pelnoziarnista razowa , pojechalysmy zobaczyc zywa szopke , oraz na jarmark swiateczny , pochodzilysmy , porozmawialysmy.Mam teraz z siostra lepszy kontakt , jakos tak w czasie mojej choroby wyszlo ze znalazlysmy wspolna pasje ---robienie bizu i to nas zblizylo, mozliwe tez ze jej rozwod nas zblizyl bo miala tak walnietego meza (zabranial jej miedzy innymi kontaktow z rodzina i ze znajomymi) ze naprawde wszyscy sie ucieszyli jak go zostawila .

 

Dzis mam miec gosci wiec tez dzien zleci.

 

A jak Wasze swieta?Co porabiacie? Jak sie czujecie?

 

Buziaczki cieplutkie :*********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, to cudnie :105:

Mój siostrzeniec ma prawie 5, a umie tylko wybełkotać marki zabawek, brzydkie słowa i formy rozkazujące. O niczym nie pogadasz.

 

pozwolili mi leżeć dłużej w łóżku, bo źle zasypiam wieczorem, a strasznie mnie męczy przymuszanie do jedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry moi mili!

 

Wczoraj widziałam padający śnieg! Niestety nie utrzymał się ani przez chwilę, trochę u mojej siostry na dzielni było zimy, bo u nich jest mikroklimat. Dziś piękne słońce, ożywczy spacer z psem rano w świetle i rześkim powietrzu. Teraz dochodzę do siebie po zamieszaniu świątecznym, dzięki Bogu zero dziś gości i chodzenia w gości, dopiero znów jutro.

Jestem obżarta i zmęczona. Miałam wczoraj niedobrą zwałkę, blisko było ataku paniki, ale udało się przeczekac. Nie wiem, czy też tak macie, że emocje i zamieszanie powodują działanie na podwyższonych obrotach ożywcze energetyczne, niestety potem jest zejście parę stopni niżej, a nie powrót do normalności. Mam nadzieję, że dziś się zregeneruję- mamy w planach oglądanie Krainy Lodu, partyjkę karciochów, spacer po lesie i zajęcia własne - chyba połknę pod kocykiem i z herbatką kryminał pożyczony z biblioteki.

 

Miłego dnia wam życzę!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana :******** tulam Cie , niestety za duzo emocji tez na mnie wplywa zle , pozniej mam lęki lub doly.

Ja dzis mam taki niedobry dzien , bylo niezle rano a pozniej mis ie tachykardia wlaczyla i lęki , wzielam lek na serce ic zekam.

Moze minie. W dodatku cos sie czuje jakby na zaziebienie... :bezradny: Niechze sie te swieta juz skoncza!

 

Ferdynand k, cyklopka, tosia_j, :******* buziaczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, Jerzyku a Ty dzis jak? :*******

Tak , niestety miala tak kopnietego meza ze ja odseparowac chcial od kazdego czlowieka z ktorym sie przyjaznila czy od rodziny, na szczescie rozwiodla sie a teraz jest w innym zwiazku duzo bardziej szczeliwa :)

 

 

Tyle sniegu u mnie :

10882241_751305408280296_9019680800208482421_n.jpg?oh=7c56e7ac1d50ac0f025071de19afa319&oe=553A62BA&__gda__=1429525259_7313d4a30b73113c6a6b85edde81374f

 

Niestety nie cieszy mnie on wcale . Chce wiosne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, cudne :105: Uwielbiam takie widoczki. Gdzie trzasnęłaś tę fotkę ?

W ogóle to mi smutno, bo ludzie robią se jaja z mojego konkursu ... wiem, powinnam to olać, bo świata nie zmienię, ale to przykre, bo nic nikomu nie zrobiłam :(

( Tosia, dzięki za głos rozsądku ! )

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, u mnie ciężko :why: nie mam siły zyc

ja nie zasługuje nawet by być z moja rodzina, wstyd mi za siebie, ze znowu jestem z niczym , sama, pojebana, nie wiem czy dama rade zyc

ja nie e wiem jak ja mam zyc, co za roznica czy cos robie czy nic nie robie, to jest i tak gowno warte

teraz czasami będę miała neta, ucieszyłam się jak się zalogowałam :*

dlaczego każa mi zyc, jak ja nie chce nie umiem,

mam wspanialą rodzine wiecie, że są kiedy ich potrzebuje i nie tylko, zawsze sa , jestem wstrętnym pasożytem..na nic nie zsluguje nie powinnam zyc, ktoś fajny zamiast mnie mógłby żyć...by żył naprawdę a nie....przepraszam ale tak mi ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Kochanie :******** Teraz masz ciezki czas ale nie jestes zadnym pasozytem , jestes ciepla , wartosciowa osoba , i kazdy zyje po swojemu nie ma recepty na lepsze lub gorsze zycie . Kazdy z nas jest inny , grunt zeby byc dobrym czlowiekiem a Ty taka jestes :*********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się dziś jednak już wychodzic, swoje fotony z rana zaliczyłam, chłopaków wysyłam i chwilkę pobuszuję z Wami ;) .

 

tosia_j, hej kochana! wzruszonam bardzo, dziękuję :uklon:

 

 

platek rozy, ależ pięknie masz!!! :105: Ja też chcę już wiosny (sam fakt, że nie chce mi się wyłazic, bo zimno), ale zazdroszczę ci chociaż pięknych okoliczności przyrody, bo wtedy łatwiej tą zimę przeczekac...

 

Arasha, hej, hej! Baw się dobrze przy swoim konkursie i tyle!

 

-- 26 gru 2014, 15:13 --

 

JERZY1962, hej! To dobrze, że choc trochę masz lepszy nastrój...

 

amelia83, Tulam cię, bo cóż innego mogę zrobic, na całe szczęście wkrótce powinien ci się nastrój zmienic i jakoś tą zniżkową fazę trzeba przeczekac. I nie jesteś pasożytem, każdy nawet normals ma swoje gorsze chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że dziś się zregeneruję- mamy w planach oglądanie Krainy Lodu, partyjkę karciochów, spacer po lesie i zajęcia własne - chyba połknę pod kocykiem i z herbatką kryminał pożyczony z biblioteki.

 

Miłego dnia wam życzę!!!

Bardzo dobry pomysł, też sobie ściągnę Krainę Lodu na dzisiejszy wieczór. Wczoraj miałam "Nightmare Before Christmas", nadrabiam zaległości filmowe.

 

A próbuję się jutro wprosić na imprezę, tj. maraton filmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, cyklopka, ja dzis tez cos poogladam , wczoraj na wieczor ogladalam "Dawce pamieci" wzruszylam sie. Dzis jeszcze zamierzam ksiazke dokonczyc "Dotknac nieba" Evansa.

No i na znajomych czekam ale nie mam nastroju , mam dol i lękowo mi jakos , ale sama sie nakrecam bo miast mysli odwracac to ja sie rozczulam nad soba .

 

 

amelia83, Kochanie jestesmy i zawsze mozesz na nas tutaj liczyc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, niesamowite i trochę smutne, że ten sam śnieg widzi się inaczej zależnie od kondycji psychicznej.

 

Ech, chciałabym kiedyś mieć taką radość, żeby pierwszy śnieg widzieć tak:

17665470-fantasy-unicorn-winter-holiday-background--greeting-card.jpg

 

-- 26 gru 2014, 14:39 --

 

nie powinnam zyc, ktoś fajny zamiast mnie mógłby żyć...by żył naprawdę a nie....przepraszam ale tak mi ciężko

W sumie miałam podobne myśli jeszcze parę miesięcy temu, dużo się zmieniło, ale spróbowałam z tego wyciągnąć jakiś pozytyw, bo wiemy, że niektórzy ludzie mają depresję, a inni ludzie mają raka, dlatego postanowiłam nawet drobne gesty na rzecz różnych fundacji, żeby jednak coś z tego swojego życia wycisnąć.

 

Inna sprawa, że wierzę, że tak jak już kilka razy wcześniej, tak i teraz szybko wrócisz do nas w odmienionym nastroju. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałam mimo zapowiadanego sobie luzu przetrzec łazienkę - czy u Was też tak cholernie kurzy się w łazience? Niechcący złapałam za maszynkę do golenia za ostrza i obcięłam sobie linie papilarne na kciuku. Zawsze kurczę muszę się jakoś uszkodzic... :(

Idę zrobic sobie herbatki, zapalic i zabieram się za książkę.

 

cyklopka, Przejrzeliśmy, co mamy nagrane i jakoś na dziś Kraina Lodu nam najbardziej zapasowała. Dziś wieczór filmowy animowany.

 

platek rozy, no i super kochana, że masz lightowego plana -książka, film, łatwiej wtedy jakoś lęki przetrzymac.

 

Popiszcie , bo chciałabym łypac na forum czytając mojego kryminała.... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w świąteczne popołudnie :papa:

 

platek rozy, u mnie wczoraj śnieg padał, ale dzisiaj już nie ma śladu :mrgreen: za oknem piękne słońce :mrgreen:

a przyjdą znajomi to Twoja uwaga automatycznie sama się odwróci od lęków i doła ;)

amelia83, tulam! ;* przetrwaj ten gorszy okres, a na pewno znów wyjdzie słońce u Ciebie w życiu :smile:

 

cyklopka, ja też nadrabiam zaległości filmowe ;) wczoraj oglądałam 'Kamerdynera' a na dzisiaj planuję chyba 'Love actually' :mrgreen: a no i ściąga mi się 'Dawca pamięci', o którym wspominał platek rozy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×