Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie by było móc się tak spotkac, każdy z nas w swym najlepszym okresie ( ale z pamięcią złych chwil). ot taki towarzyski raj...

Ja chyba nigdy nie miałam okresu wyraźnie lepszego, jak nie ma depresji i wielkiego problemu, to znajdzie się mniejszy problem, albo cokolwiek do martwienia na zapas; zasadniczo "chwila, która trwa, może być najlepszą z twoich chwil..."

 

Macie:

10857964_10203164229929094_6476821479350683080_n.jpg?oh=4edf8c4c451a64e2a7ab69658745475c&oe=55343232

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, no powiem ci, że fajne, też kcę takie na święta. :105:

Tylko przez ten mój biedny okrutnie złamany paznokiec nie wiem co robic. Obcięłam już na maksa, dalej się nie da bo odsłonię mięcho. Jest jakiś klej żeby to zabezpieczyc przed zahaczeniem i oderwaniem na czas odrastania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizli, o neeee ptasznikow juz sie bojam :D skorpiony og;ladalam takie malutkie swiecace , byly sliczne !

 

-- 21 gru 2014, 22:12 --

 

kosmostrada, sa takie oslonki w aptece , gumowe i zaklejasz w srodku paluszek opatrunkiem , tylko tym miekkim i na to oslonke dajesz , ja tak mialam bo mi pazutrek schoidzil i powiem Ci ze spokojnie dawalam rade wszytsko zrobic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizli, ja się piszę na kawę, ciasto i Cześkę i opowieści o ptasznikach i skorpionach. Ja ci poopowiadam jak byłam na polowaniu na skorpiony, a ty mi opowiesz o ich zwyczajach i będzie końwersacyja. :D

 

-- 21 gru 2014, 22:20 --

 

platek rozy, dzięki Platku za informację, jutro lecę do apteki. Co ja bym bez forum zrobiła... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widać przesiadłem się na kompa, co za tym idzie cześka napierdziela mi po biurku szyi tułowi nogach rękach i właśnie złapała myszkę i nie chce oddać:D

 

-- 21 gru 2014, 22:26 --

 

mniej więcej coś takiego tylko że czesia nie jest już taka malutka http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20140427150627/drzhark/images/4/48/Silly-little-snake.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×