Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, witaj: **********jak sie masz?

 

 

Witajcie Kochani:************ja fatalnie, od rana leki i zawieszam sie strasznie, przeraja mnie te swieta.

Za niedlugo do Madzi ide i boje sie ze nie dam sobie dzis rady.

 

A bylo juz tak niezle. Mdli mnie, boli zoladek i chce mi sie plakac.

Zamiast mozgu mam wate.

To nigdy nie minie.

 

Beznadzieja mnie ogarnela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, Hey Jerzyku :*********

najsmieszniejsze ze wiem czemu sie tak czuje , z powietrza sie nie wzielo .

 

Strach mnie paralizuje .Jestem zawieszona co chwile.

Nienawidze tego stanu.

 

Przerabialam go tyle razy i powinnam to olac to szybciej minie a ja sie nakrecam i doluje .

Musze za 40 minut wyjsc z domu i mysle czy sie tak zawiesze ze nie bede wiedziala co robic u Madzi? i jak cos jej sie stanie ???

Durne nerwicowe mysli>

 

-- 22 gru 2014, 10:11 --

 

&^%*(&^% nawet mam klopot zeby oczy wymalowac! Bo tak mi sie rece trzesa i mam blokade .WRRRRRRR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, hejka, widziałam wczoraj Twój wpis ale nie wiedziałam co mam na to odpowiedzieć, ...wiec może teraz spróbuję...

od zawsze miałam strasznie niską samoocenę, nigdy nie czułam się dość dobra', przez lęki nie byłam w stanie się uczyć, jeszcze zanim zaczęłam brać leki, od zawsze czułam, że odstaję, jak zaczęłam brac leki, łatwiej mi, ale często różne sytuacje się powarzaja i wracam do tego co było kiedyś, ale jestem nadal popieprzona robie ludziom burdel w życiu i przynoszę pecha

a co do szkoły to w końcu chciałabym jakaą skończyć i być W CZYMŚ dobra, wtedy samoocena by mi wzrosła...tak mi się wydaje :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do szkoły to w końcu chciałabym jakaą skończyć i być W CZYMŚ dobra, wtedy samoocena by mi wzrosła...tak mi się wydaje :roll:

Każdy, każdy potrzebuje czegoś takiego. Chce się w czymś sprawdzić i otrzymać pozytywną odpowiedź. Mnie szkoła dużo dała.

 

U mnie szaro, szaro, szaro, wiatr wyje, nawet nie miałam siły budzika wyłączyć, tylko czekałam aż sam ucichnie, trochę sprzątałam, śpiewałam, a na resztę dnia chyba tylko mi sałatka zostaje i wanna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buziaki Kochani:*********

Wrocilam od Madzi , co chwile mi placz wisial u konca nosa , staralam sie bawic z nia , spiewac , troche rysowac ale co chwile mam zawieszenie i na placze mnie zbiera.

 

Pogoda wstretna.

W dodatku zoladek mnie boli i sie zastanawiam jak ja wszytsko to zjem co na swieta bedzie.

A do tego juz bez kasy jestem kmpletnie jednak chcac nie chcac zawsze sie pieniazkow wiecej wyda niz na co dzien.

 

Nie wiem co ze soba poczac taki mam dol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do szkoły to w końcu chciałabym jakaą skończyć i być W CZYMŚ dobra, wtedy samoocena by mi wzrosła...tak mi się wydaje :roll:

Każdy, każdy potrzebuje czegoś takiego. Chce się w czymś sprawdzić i otrzymać pozytywną odpowiedź.

Dokładnie... Temu mam problemy z pracą... Wiecie, jak zniszczyć psychicznie człowieka, jak zrobić z niego idealnego poddanego? Nie dawać mu do roboty NIC. Albo dawać rzeczy żenująco proste lub jakąś syzyfową pracę, gdzie się człowiek urobi a efektu brak, tudzież człowiek się urobi, a tej pracy i tak nikt nie szanuje bo np. za chwilę druga osoba robi tą samą robotę od nowa itp. I tak przez parę miesięcy + chaos organizacyjny + niska płaca.

Taki człowiek w moment zwątpi w swoje możliwości i już nigdy z tej firmy nie odejdzie. Będzie uważał się za kogoś bezwartościowego, gorszego.

Tak właśnie czuję się ostatnio: pomieszanie strachu przed przerwaniem tej sytuacji z wkurzeniem. Poszarpanie.

 

 

platek rozy, amelia83, nie smutajcie dziewczyny :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×