Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Na mnie juz chyba te tabletki nie działają ...albo moze troche...no ale jak maja działać skoro czytam jak poje*** wlasnie czytał

Nie wiem jak wyczuć taki guz w sumie wydaje mi sie ze wyczuwam tylko gruczoly....

 

Angie daj spokój jeszcze tydzien temu nie myślałaś o żadnych piersiach (chyba, ze nie pisałaś). Pamiętam dokładnie:)

Widzę to z zewnątrz. To Twoj kolejny lęk, wyluzuj.

Na kolejnej wizycie gin. popros o USG i tyle.

Nie wiem jakie brałaś, ja na początku brałam Asentre i gówno, 2 mce męczarni. Bioxetin mi pomogł gdzieś po 2-4 tygodniach. Tak wiec roznie to bywa z tymi SSRI

 

-- 04 gru 2014, 22:06 --

 

macie kochane ten eliksir na watrobe;)))zetrzec imbir na drobnej tarce okolo 2 lyzeczki albo wsypac 1/2imbiru w proszku,,zalac 1szkl goracej wody,doprawic cynamonem i cytryna do smaku.Dodac 1/2 lyzeczki curcumy i 2 lyzki octu jablkowego,,poczekac az przestygnie,,i wypic pozostawiajac osad na dnie szklanki;))

 

dacie rade;))))

 

Marta thx :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślicie ze Przerzuty robią sie szybko?

Myśle ze nic konkretnego nie wyczuwam...

Nie wiem jak wyczuć taki guz w sumie wydaje mi sie ze wyczuwam tylko gruczoly....

Przerzuty u młodych kobiet sa rzadkie, bardziej u kobiet po 50-tce. A jesli już to w baaaardzo zaawansowanym stadium, ale wtedy guza wyczułabyś podczas zwykłego mycia, także nie martw się na pewno wszystko ok :) Tym bardziej że jak nic nie czujesz tylko gruczoły tzn że tam nic nie ma !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angie1989 PRZESTAŃ MACAĆ JUŻ TE PIERSI !:P BO BEDE KRZYCZEĆ NA CIEBIE ;)

 

Ja ide w styczniu zrobić swoje pierwsze usg więc jak chcesz możesz też w styczniu zrobić i obie zdamy sprawozdanie :)

 

Ja biore seronil 40 ale muszę dojść do 60. W moim najgorszym ataku brałam seronil 20 rano pramolan 2x dziennie 2x dziennie clonozepam i olanzepine na noc.. Także u mnie było bardzo żle..

 

Zamierzam dzisiaj już powoli dekorować dom na święta, macie już prezenty dla najbliższych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy obudził mnie ból kolana taki jakby mi się ktoś wwiercał. :/ Teraz boli mnie krzyż. Słuchajcie, to możliwe, że mam szpiczaka mnogiego. Na usg kiedyś wyszło, że mam początkowe zmiany zwyrodnieniowe w stawie biodrowym lewym, to oznacza, że juz na dalsze partie kości wszystko poszło i lipa. Nie byłem u internistki , bo zaspałem. To już rozumiem, czemu mi strzelają kości wszystkie, czemu jak dotknę stawów to się czerwienią i czasem bolą ehhh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiozercza_Mysz, ja też miałam po escitilu Seronil tyle ,że 20mg a ja miałam brać połowke czyli brałam tylko 10mg. jak czytam jakie mialaś dawki to ja chyba miałam za słaby. tyle ,ze jak go jadłam to byłam naprawde spokojna

 

-- 05 gru 2014, 10:51 --

 

sinister, to wszytko co piszesz to brak ruchu i leki a ,że ciagle o tym myslisz to Cie bola stawy. bolec stawy moga na zmiane pogody, na zmiane ciśnienia. nie tylko z powodu białaczki. zreszta morfo masz ksiązkowe.

nie daj się zwariować.

miałes plan szukac pracy. uważam to za super pomysł, zamiast googlować wejdz na paracuj.pl:)

w jakim zawodzie szukasz pracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malenstwo to bardzo malutka daweczka. Ja kiedyś efectinu brałam nawet 150 mg. Trzeba mieć dobrego psychiatrę który umie łączyć leki a także dobierać dawki. Wiadomo ja też seronil zaczęłam od 10 ale dla mnie najlepsza opcja będzie 60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poszedłem do internistki,bo nie da mi na pełen pakiet badań krwi na tarczycę tylko na THS, a leki mam jeszcze do 9 stycznia antydepresyjne , więc spoko.

 

Piszmy tutaj jakie mamy postępy w walce z nerwicą, a jakie objawy nie dają nam spokoju i nad nimi pracujemy:

 

Postępy u mnie:

- nie czytam o chorobach

- nie drga mi lewe oko nerwowo

- nie mam już problemów z żołądkiem ( zapalenie żołądka było od nerwicy )

- nie leżę całymi dniami w łóżku

- nie zamykam się na znajomych wychodzę na spotkania z nimi

- nie płaczę

- nie mam napadów wściekłości

Objawy jakie mam najczęściej:

- zimne kończyny

- uderzenia gorąca

- jak siedzę to lewą nogą ruszam jak szwaczka na szwalni

- czasem lęk / bycie niespokojnym

- niespokojne kończyny

- otumanienie

- uczucie bycia pijanym

- bóle mięśni i stawów

- dzwonienie w uchu prawym

- męty na lewym oku

- tkliwa skóra

- szybkie męczenie i potliwość

- bardzo zła tolerancja ciepła

 

Co mnie najbardziej martwi:

- bóle mięśni i stawów

- szybkie męczenie i potliwość

- uczucie bycia pijanym

- bardzo zła tolerancja ciepła

- tkliwość skóry

- męty na lewym oku

- otumanienie

Choroby jakie sobie wkręcam najbardziej białaczka, rak kości, SM - chociaż z SM już nie tak bardzo, bo objawy na to nie wskazują.

 

-- 05 gru 2014, 12:16 --

 

sinister, moim zdaniem musisz zając się jakas praca bo wtedy naprawde musisz wsiąść sie w garść i zapominasz o dolegliwościach.

ja np jak mam mało pracy to wtedy zaczynam googlować choroby, jak zaczniesz prace nie będziesz miał czasu

Powiem tak w kwietniu byl przelom nerwicy, ale jak w maju dostałem pracę i zmienilem miasto, początkowo było beznadziejnie, ale z czasem nie miałem na nic czasu i objawy ustały, jednak w sierpniu zaczęły wracać, byłem ciągle słaby, pociłem się, źle tolerowałem gorąco, miałem uczucie bycia pijanym i od tego znowu zaczęło się czytanie o chorobach. Szef mnie zwolnił, wróciłem do mojego rodzinnego miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja nerwica:

 

Postępy u mnie:

 

- nie mam duszności

- nie mówię, że źle oddycham

- NIe wzdycham

- nie spina mi się krtań przy schylaniu

- nie spina mi się krtań przy rozmowie

- nie spina mi się krtań przy śpiewaniu

- nie ściska mnie przy karmieniu dziecka

- nie boli mnie szyja podczas noszenia dziecka

- nie bolą mnie chrząstki kręgosłupa i okolice żeber

- nie boją mnie chrząstki przełyku

- nie boję się zatoru płucnego

- nie czytam forów onkologicznych

- rzadko wyszukuję objawy w necie

- nie płaczę całymi dniami

- nie oglądam się za siebie ze strachu

- nie boję się zostać sama z dzieckiem

- nie chodzę po lekarzach

- nie robię wielu badań

 

Objawy, które mam najczęściej:

 

- uczucie zatkania nosogardła i okolicy mostka

- uczucie flegmy/kleju w gardle i nosogardle

- ucisk u podstawy szyi

- napiecie i tkliwośc pod żuchwą

- tkwliość węzłów karkowych i podżuchwowych

- uczucie za ciasnego szalika na szyi

- ucisk mięsni bocznych szyi, aż do potylicy

- napięcie mięsnia w gardle w sytuacjach stresowych

- ciągłe przełykanie śliny i flegmy

- problemy z przełykaniem pokarmów, zwłaszcza suchych (stoją w gardle, mam wrażenie że idą do nosogardła-do góry a nie do przełyku)

- chrząkanie, odpluwanie

- zaciskanie zębów

- sporadyczny lęk i popłakiwanie

Choroby jakie podejrzewam:

problem z zatokami, torbiel w nosogardle lub zatokach, refluks żoładkowo-przełykowy, płyn w uchu, zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych od zatok, zapalenie mięsni od dżwigania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w nocy spać nie mogłam...cały czas się macałam...niepokoi mnie węzel chłonny bo to chyba węzeł a nie guz w lewej piersi...

Maż ma mnie dosc krzyczy na mnie od rana że wymyślam ze ciagle tylko choroby ze jak tak dalej bedzie to on ze mna nie wytrzyma...

Guz jest chyba twardy bardzo? Ja nie wiem ale mi to bardziej wezla chlonnego przypomina...

Ale wkret znow jest i oczywiscie fora onkologiczne poszly w ruch i rano byl placz....

Nawet jesli to nie wezel a guz to nie musi byc zlosliwy prawa?

Popoludniu pokarze to mamie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysz ja też pójde na pewno w przyszłym roku na usg modle sie tylko zeby sie teraz uspokoic zeby juz przed swietami nie szalec.

 

-- 05 gru 2014, 12:08 --

 

Maleństwo napisz coś bo się boję....:( a gdyby to byl rak w tak mlodym wieku mam w ogole szanse na wyleczene?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angie1989, jaki rak! tydzień temu miałas raka nerki, pamietasz? o piersi nic nie mowiłaś ,że coś tam masz. Po raz kolejny pisze 80 % zmian w piersiach to zmiany łagodne!!!!!! zaczynasz juz sobie na maksa wkręcać :D:D ogarnij się na siłe chcesz sobie wmówić chorobę.

rak piersi jak kazdy inny rak jak ma Cie dopaśc to tego nie zmienisz. jak masz wyzdrowieć to wyzdrowiejesz, znam dziewczyny co miały raka w wieku 30 lat i najgorszy z najgorszych, gdzie statystyki mowią o dużej agresywności i częstych przerzutach i co?? smigają w zdrowiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angie1989, jaki rak! tydzień temu miałas raka nerki, pamietasz? o piersi nic nie mowiłaś ,że coś tam masz. Po raz kolejny pisze 80 % zmian w piersiach to zmiany łagodne!!!!!! zaczynasz juz sobie na maksa w.

 

Malenstwo pozwól ze się podpiszę.

Angie miałam włókniaka w piersi. Wyczułam go sama, zgrubienie podłużne. Wycieli mi to i tego samego dnia poszłam do domu. Wybadałam sama, tego nie da sie przeoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×