Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pożegnanie na czas nieokreślony


Gość SmutnaTęcza

Rekomendowane odpowiedzi

Kurdę Aurorka , Ja Ci załatwiam tu ruchanie , a Ty zwiewasz :nono:

 

powodzenia w życiu :)

No właśnie to zwykła ucieczka przede mną i propozycją spotkania, a nie jakaś tam nauka prze maturą. Zresztą ja z geografii mam wiedzę większa od większości jej absolwentów( ileż to flaszek i piw wygrałem w zakładach ze studentami geografii ;) ) i sporo mógłbym nauczyć. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, życzę Ci maksymalnych wyników na maturze original?v=mpbl-1&px=-1 i spełnienia pozostałych zamierzeń.

Wcześniej nie miałam okazji się pożegnać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Wróciłam.

 

I nie, nie mam wcale dobrego humoru mimo tego, co się wydarzyło przez ten czas, gdy miałam "wakacje" od forum (a o czym część z was już wie). A przygnębienie wielkie za sprawą pewnych bieżących, w zasadzie dzisiejszych wydarzeń. I tylko dlatego znów tu jestem, nie planowałam powrotu w najbliższym czasie.

Poza tym za 1,5 tygodnia wyniki matur - znowu zj*bałam swoją szansę.

 

Tak czy inaczej dziękuję za miłe słowa i na razie znowu będę tu przebywać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani!!!

 

Ponieważ jutro wyjeżdżam z kraju " za chlebem " i nie wiem jak to będzie w moim nowym miejscu zamieszkania, czy będzie internet i w ogóle, chcę się z Wami pożegnać, mam nadzieję, że na krótko. Cieszę się, że kilka miesięcy temu trafiłam na to forum. Przyznam, że polubiłam zaglądanie tu i trudno mi będzie się z Wami rozstać. Jak tylko będę mieć możliwość, to będę do Was pisać. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i moja nerwica nie będzie płatać mi żartów ;) Gdybym padła ofiarą handlu " żywym towarem" i trafiła w jakieś szemrane towarzystwo, to wiedzcie, że będę o Was myśleć i miło Was wspominać. Chcę szczególnie podziękować kilku osobom, które przez te kilka miesięcy towarzyszyły mi w mojej niedoli : lunatic, Zebrec, Tańczący z lękami, Arasha, qxy, estera1 , Wam dziękuję najmocniej. Bardzo chciałabym uczestniczyć kiedyś w jakiś zlocie forumowym z Waszym udziałem. Bardzo chciałabym poznać Was osobiście. W przyszłym roku w sierpniu na pewno będę w kraju, bo już od dwóch lat nie byłam na Woodstocku i pora wrócić do starych przyzwyczajeń :) Kto będzie chciał jechać, to zgłaszać się. Jest tam cudownie, nigdy nie wróciłam stamtąd zawiedziona. Także polecam z całego serca, jeden z lepszych festiwali w Polsce. A więc mówię Wam papa i mam nadzieję, że żegnam się na króciutko ! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×