Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zmęczona jestem, ręka boli, więc na jutro sobie ostatnie ogarnięcie na błysk zostawię...

Widziałam z okna dzieciaki latające w przebraniach za słodyczami. Denerwuje mnie to przejmowanie amerykańskich zwyczajów...Zastanawiałam się, czy zapukają, bo przecież dzieciaków nie przegonię, a żadnych cukierków nie mam. ;) Na całe szczęście chyba się to jeszcze nie przyjęło i biegają tylko po znajomych i sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam.

Bylam jeszcze w sklepie bo jutro przeciez wolne .

Na wizycie pani laryngolog mnie zbadala i stwierdzila ze na 90 % to wyglada na blednik , dala jeszcze skierowanie na badanie dna oka zeby wykluczyc zapalenie nerwu i na badanie eng ktore musze zrobic prywatnie bo niestety terminy sa na marzec na to.

Za dwa tygodnie mam przyjsc do kontroli.

 

Ledwo w sklepie dalam rade , tlum ludzi , moj blednik dostal wariacji malo nie wyglebilam , na wymioty mnei zbieralo ale zakupy zrobione mam .

Bylam z ciotka wprawdzie bo do laryngolozki kawalek drogi mialam ,w dodatku po ciemku wracalam .

 

Niestety leczenie potrwa bo w moim wypadku repionizacji sie nie da ponoc zrobic bo mam dziabniety mocno szyjny. :why::why::why::why: powoedziala ze nawet pol roku moze to trwac z tym blednikiem :( Ma mi po badaniu eng wypisac papiery do grupy. Dojdzie mi jeszcze jedno schorzenie.

Jak ja bede funkcjonowac taki czas ??????? :bezradny::bezradny::hide::hide::hide::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja też specjalnie weszłam właśnie...najważniejsze,że dotarłaś, że jest nadzieja, że masz zlecone badania dodatkowe...

Wyobrażam sobie, jak niepewnie i źle czujesz się z tymi dolegliwościami. Najważniejsze, że dajesz radę i nie poddajesz się :brawo:

Jesteś bardzo dzielna i silna.... :great:

Pozdrawiam Cie serdecznie bardzo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Aniu , ale ja wiem co bedzie za kilka meisiecy takiego stanu? moze dostane d epresji znow takiejz e nie wyjde z lozka :why::why: chociaz nie , nie moge na to pozwolic!

Lęki mam jak chodze bo sie boje wywrotki. Ucieka mi ziemia .

 

-- 31 paź 2014, 19:34 --

 

mam po tym badaniu dostac jakies cwiczenia na rownowage i na blednik , zobacze co to warte.

Naprawde mam szczescie w zyciu jak cholera !!!! :?:?:?:pirate::pirate::pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja wrocilam z zakupow niedawno , zapomnialam , ze sklepy pozamykane , u nas dobrze , ze cieplo i slonko..

 

-- 31 paź 2014, 19:42 --

 

platek rozy, Bedzie lepiej , tylko uwazaj na drupe mi debile dali 2 , ale calkowita niezdolnosc do pracy.

 

-- 31 paź 2014, 19:43 --

 

wieslawpas, Co Tobie? tak zle sie czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Aż mi się odechciało narzekac na moją rękę.... A to lekarstwo to nie rozkręci się z czasem, może będzie trochę lepiej? Ciężko jest, ale jakoś funkcjonujesz, siłę w sobie masz i to dobrze, bo przetrwasz. Wydaje mi się, że łatwiej jest pogodzic się i dopasowac do choroby ciała, więc może dobrze wiedziec, że te zawroty to z błędnika, a nie z nerwicy. Kochana tulam cię mocno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, nie dostane calkowitej niezdolnosci , raczej dwojke z okreslona , zobaczymy .

 

kosmostrada, Nie wiem na otolity lekarstwo nie pomoze tylko te repionizacje ale jesli mam ud\szkodzenie to lekarstwo troche pomoc moze . A jesli mam niedokrwienie blednika bo tez wysnula dzis ta teorie to pomoze najbardziej ten lek.

Wszystko ma wyjsc w tym badaniu eng.

 

jasaw, wiem ze jestem tytan baba ale jak stale mi sie cos na glowe wali to ja w koncu naprawde wysiade calkowicie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No że nie ma w kalendarzu takiego bytu jak "Święto Zmarłych", a już na pewno nie jest to dzisiaj.

Ale chyba "Wszystkich Zmarłych" i "Dzień Zaduszny" to synonimy. Bo jak ktoś nie wierzy w Dusze, to musi jakoś inaczej wspominać Zmarłych :bezradny:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek ;)

 

Dzisiaj Wszystkich Świętych imieniny każdego z nas. Przydało by się iść na cmentarz ale wcale mi się nie chce.Ogólnie mi się nic nie chce to czemu miało by mi się chcieć iść na cmentarz, ale może pójdę. Od dawna prawie nic mnie nie cieszy. Ogólnie źle się czuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×