Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hey Kochani :************* :papa::papa::papa:

 

A ja usilowalam zrobic krem z dyni i mi sie mleko zważyło :why::why::why: wszytsko poszlo do kosza.

 

Czuje sie dzis bardzo nerwowo , az mam takie napiecie w glowie.

Od tych zawrotow pewnie .

Na cmentarz sie dzis nie wybieram , bylam we czwartek. Tlumy beda i nawet bym nie dojechala dzis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej!

U mnie już po obiedzie i popołudniowej kawie ;) Do południa byłam z rodzinką na cmentarzach. Nawet luźno i bez korków było.

Kilka miłych i wzruszających spotkań za mną. Spotkałam rodzinę koleżanki, której nagle, 3mce temu zmarł mąż :( Ją spotkałam wczoraj... dzisiaj nie była w stanie przyjść na cmentarz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja usilowalam zrobic krem z dyni i mi sie mleko zważyło :why::why::why: wszytsko poszlo do kosza.

A nam kurki co miały iść z dynią do kremu zgorzkniały i smakowało jak wymiociny. Też poszło w kanalizację.

 

Za tydzień robię sama, dyniowo-cebulową z odrobiną ostrej papryczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam popołudniowo...

Ja też dzisiaj nie byłam na cmentarzach, załatwiłam to wcześniej, ponieważ źle znoszę tłumy, najrózniej zachowujących się ludzi...

Też dzisiaj od rana byłam niespokojna, cisnienie za wysokie. Nie wiem dlaczego? Dałam sobie z tym radę relaksacją i spokojną muzyką...

Teraz jest lepiej :D

Miłego, spokojnego, wieczoru życzę wszystkim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis sie wyszykowalam , wymalowalam i poszlam na spacer :uklon::uklon: wprawdzie z leksza mna wozilo ale nie chcialam siedziec caly czas w domu.

cyklopka, prosze o przepis na ta zupke :uklon::uklon::uklon:

 

jasaw, ja to samo dzis mega napiecie i nerwy ale pozniej minelo , po spacerze zaczelam czytac gazete i ogladalam sobie film i jakos przeszlo.

 

Zaraz leki biore i poogladam, sobie cos jeszcze .

JERZY1962, brawo Jerzyku :great::brawo::brawo:

 

 

Zalatana23, jak sied zis czujesz? spokojniej?

 

 

Zycze WAm dobrej , spokojnej nocki :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No że nie ma w kalendarzu takiego bytu jak "Święto Zmarłych", a już na pewno nie jest to dzisiaj.

Ale chyba "Wszystkich Zmarłych" i "Dzień Zaduszny" to synonimy. Bo jak ktoś nie wierzy w Dusze, to musi jakoś inaczej wspominać Zmarłych :bezradny:

Dzis Wszystkich Swietych. Jutro Dzien Zaduszny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No lubiłem łazić po cmentarzu nocą, fajnie to wygląda i takie "ciepło" czuć przyjemne. Jutro sprzątam w samochodzie i nie obochodzi mnie że święto jakieś, dziś miałem to w zamierze, to matka mówi że nie wypada, z szacunku dla zmarłych ale myślę że babcia świętej pamięci nie miała by nic przeciwko. Co ją to...

 

-- 02 lis 2014, 03:43 --

 

to jutro, to już dziś jest.

Spać mi sie nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×