Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, dziękuję moja droga,kręgosłup lepiej, ale tylko wtedy, gdy nie siedzę przy komputerze...to przykre, bo lubię buszować po necie, a przede wszystkim odwiedziny forum ograniczone :(

 

platek rozy, Kamilko, w sumie nieźle, ale nie spałam dzisiaj w nocy - mniej więcej co druga noc przesypiam w miarę normalnie, więc i dzisiaj kondycja słabsza ;)

Jednak mimo to mam ochotę do działania, głównie wyżywam się w kuchni, sprzątaniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, dziękuję moja droga,kręgosłup lepiej, ale tylko wtedy, gdy nie siedzę przy komputerze...to przykre, bo lubię buszować po necie, a przede wszystkim odwiedziny forum ograniczone :(

A nie myślałaś coś pokombinować z rodzajem siedzenia, wysokością monitora i klawiatury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja nie jestem aniołem czasem się zezłoszczę a największą moją winą jest to że prawie nic nie robię, żle się czuję i się mi nie chce robić, ciężko mi robić coś :(

Dzisiaj spałem w nocy może dwie godziny.

Jerzyk ( nie wiem, czy mogę się tak do Ciebie zwracać ? ) też masz problemy ze snem, czy to jednorazowa akcja ?

 

Dzięki za nutę, którą wczoraj zapodałeś ... właśnie ją sobie odsłuchuję :D Lubię muzykę relaksacyjną, wycisza nawet takiego szaleńca jak ja :great: Nie można przecież cały czas w kółku Arasha odtwarzać :mrgreen: Gościu ( a raczej moje CD ) musi też trochę odpocząć od mojej fascynacji arab love music :angel:

 

Taka prośba na przyszłość do Ciebie. Jak będziesz miał jeszcze jakiś ciekawy uspokajający kawałek z neta, to prześlij mi linka na PW, żeby wątku nie zaśmiecać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem ze sie zawzielam , ubralam i poszlam sama do sklepu!

Niedaleko ale sama i z tymi kreciolkami!

Dumna z siebie jestem jak nie wiem , lęk byl ale szlam spokojnie oddychalam i myslalam a najwyzej wyglebie to poprosze zeby ktos mi pomogl wstac :shock::shock::shock::shock: i kupilam sobie jarzyne do obiadu , chleb i na oslode lizaka w ksztalcie misia!

:great: Bardzo się cieszę :********* A jakiego smaku był ten miś :mrgreen: ???

 

Ja dzisiaj małe pranko zrobiłam ( a raczej dokończyłam płukanie z wczoraj ) i poszłam do apteki po ampułki na wzmocnienie włosów.

 

Nie, no ... Tosiu ... każdy może słuchać. Po prostu nie wiem, czy lubicie takie klimaty ;)

 

-- 31 paź 2014, 15:32 --

 

Tak trzymać! Przez umalowane oko inaczej się patrzy na świat :yeah:

Ja tam oczu nigdy nie maluję :bezradny: 2 razy w życiu mi się zdarzyło ( serio :D )

Szkoda mi czasu i po co gałki oczne podrażniać :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ludki

czy to z okazji swieta zmarłych takie tłumy na wyspie?

A coś Ty za nowe święto Antonino wymyśliła? Nie ma czegoś takiego jak święto zmarłych hi hi. W kalendarzu jest święto Wszystkich Świętych 1 listopada i Dzień Zaduszny - 2 listopada. Gwoli ścisłości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno co wróciłam. Cmentarz zatłoczony że hej. Ciężko mi było ogarnąć grób w takim tłoku ludzi. Teraz mam stresa że coś zrobiłam nie tak i jutro rodzinka mnie skrytykuje. W sklepach też tłoczno, a podobno bida w kraju, pewnie, najbardziej widać z okazji jakiś świąt.

 

-- 31 paź 2014, 18:17 --

 

A co za msza jest w tvp2 :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×