Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, :********** ja tez nawet jesli ide tylko po chlebek to zawsze sie maluje , zawsze czyms wypachnie , sprawia mi to radosc no i jak sie tak szykuje to mniej mam stresa przed wyjsciem:)

 

Zmylam farbe, teraz odzywka na wloskach.

Tak ciesze sie ze zapowiada mi sie wiecej pobytu wsrod ludzi , ostatnio bardzo lakne ich towarzystwa i staram sie wychodzic jak najwiecej jesli mam okazje spotkac sie z kims.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Ty wiesz, że masz rację, szykowanie się uspokaja...

 

Miałam spotkac się dziś z przyjaciółką, ale dostała takiego nawrotu nerwicy( po wielu latach), że nogi nie wystawi... Wpadła na chwilę do Polski, pojutrze wyjeżdża... :cry: Może jakoś żoładek jej się uspokoi trochę do jutra, bo rozmowa przez telefon to nie to samo co spotkanie przy herbatce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś pomysł, jak tu z lekkim zyskiem pozbyc się zawartości szafy? Bardzo mi się marzy uszczuplenie i lekka zmiana garderoby. Dużo już oddałam siostrze i na caritas, ale chciałabym też coś opchnąc z tych praktycznie nieużywanych. Macie jakieś doświadczenie ze sprzedażą ciuchów np. na allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, ja juz na nowy czekam , bo juz troszke temu ogladalam wszytskich walkingow

szczerze ja się wczuwam w postacie u mnie immersja jest mocna

 

gdybym był na miejscu Ricka zamiast eliminować to bym sobie płot z żywych szwędaczy zrobił wbitych na pal

byle bandyci dali mi spokój :zonk:

bym na ludzi pułapki robił sidła kolce miny i fugasy zapalające byle dali mi spokój :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, Brawo kochana, załatwiłaś, nie ma już odwrotu pani maturzystko! :brawo:

nie ma odwrotu :?

 

-- 21 wrz 2014, 18:54 --

 

Wzięłam wcześniej leki. Może jak zaczną działać to coś zjem bo apetyt zerowy. Do tego mama już poszła na kielicha z bratem i jego kolegą. Tym bardziej mi się jeść odechciało, jednak wiem że muszę, dla zdrowia, bo niejedzenie wzmaga wahania nastroju które od paru dni mi dokuczają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, ja juz na nowy czekam , bo juz troszke temu ogladalam wszytskich walkingow

szczerze ja się wczuwam w postacie u mnie immersja jest mocna

 

gdybym był na miejscu Ricka zamiast eliminować to bym sobie płot z żywych szwędaczy zrobił wbitych na pal

byle bandyci dali mi spokój :zonk:

bym na ludzi pułapki robił sidła kolce miny i fugasy zapalające byle dali mi spokój :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, hej! Ja chcę wyleźc z tej szafy na amen i zostawic tylko kilka rzeczy... Już tu błagałam o pomoc - pomysły co z tymi ciuchami zrobic. Jak pisałam częśc oddałam siostrze i dla biednych, ale częśc chciałabym sprzedac ( bo zawsze inaczej mi będzie szkoda), a nie wiem, jak i gdzie. :why:

Zimno ci kochana, bo może cię coś bierze, a może po prostu cię nerwicowo telepie... Ale dobrze że spacerek zaliczyłaś, to może dobrze będziesz spac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×