Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Poprosilam moją psych o wenlę o ona mi na to, że jeszcze się zastanowi, bo nie chce mnie zdestabilizować :shock::( Ale ja już jestem zdestabilizowana, chcę umrzeć, buuuuuuuuuuu :cry::why:

 

dziwna ta Twoja doktor... biorę aktualnie ten lek ale też równocześnie Elicea ale z tym drugim chyba dam sobie spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dofinansowanie terapii w ramach Letniej Kampanii Be FreeMind

- 50 minutowe konsultacje psychologiczne w cenie 50 zł za spotkanie,

- dziesięć 50 minutowych sesji psychoterapii indywidualnej w cenie 80 zł za spotkanie, oraz stałą zniżkę 20 zł na kolejne sesje psychoterapii indywidualnej.

 

Szczegóły: http://freemind.com.pl/oferta-dorosli/kampania-be-freemind

Kontakt 511332517

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem trochę ćwiczyć siłkę. I muszę stwierdzić że jakoś depresyjnie na mnie to działa.

Dzialanie depresyjne ma nawet na ludzi bez depresji, bo czasami sie poprostu nie chce isc dzwigac zelastwa :mrgreen:

 

-- 07 sie 2014, 20:43 --

 

Mam pytanie czym rozni sie velafax xl- o zmodyfikowanym dzialaniu, od velafaxu zwyklego albo o przedluzonym dzialaniu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem trochę ćwiczyć siłkę. I muszę stwierdzić że jakoś depresyjnie na mnie to działa.

Dzialanie depresyjne ma nawet na ludzi bez depresji, bo czasami sie poprostu nie chce isc dzwigac zelastwa :mrgreen:

 

-- 07 sie 2014, 20:43 --

 

Mam pytanie czym rozni sie velafax xl- o zmodyfikowanym dzialaniu, od velafaxu zwyklego albo o przedluzonym dzialaniu??

 

http://leki.wieszjak.polki.pl/abc-lekow/307335,Tabletki-nowej-generacji.html

 

Nie chciało mi się słownie pisać.Btw. Google nie gryzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tez dziwne zeby brac 2 lata lek ktory absolutnie nic nie pomaga :roll:

Choc rozni sa lekarze jak widac, ja tez mialem poprawe po kilu miesiacach po paroksetynie i lekarz mowil ze rok

i powinno mnie puscic, a biore poltora roku i mnie nie puscilo do konca, wiec proboje wenlafaksyne aktualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to ktos dobrze mi kiedys powiedział, słuchaj innych ale swój rozum też miej, po pierwsze dawka 37,5 mg wg danych wychwytu serotoniny moze nie wykazywac dzialanie terapeutycznego a po drugie nie ma czegos takiego ze taki lek dziala po roku, no bez przesady juz, jak jest za małą dawka to nie zadziala i po 10 latach, a jak jest dobra to zadziała i po 2 tygodniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

37,5 mg już rok czasu

 

Lol bierzesz 37.5mg rok czasu? Co to za lekarza masz? dawka terapeutyczna to min. 75mg na dzień. Ja od takiej

zaczynałem (był to mój pierwszy lek z serotonine reuptake). Dziwnego lekarza masz. Dla mnie 75mg zdziałało jak zbawienie

po paru miesiącach musiałem zwiększyć do 150mg żeby się utrzymało, ale się wypsztykało i musiałem zmienić. Ciągle mam

w głowie jak ten lek cudownie zadziałał i ile rzeczy pozytywnych potrafiłem załatwić w życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponuryżniwiarz,

po jakim czasie wenla przestałą u Ciebie dzialac? juz ktorys raz czytam o tym ze przestaje dzialac, ja brałem bardzo dawno temu i tez mi sie tak wydaje ze po kilku miesiacach przestała dzialac ale dokladnie nie pamietam jak to było

 

To był mój pierwszy lek tego typu wcześniej brałem mianseryne, na 75mg pociągłem dobre 3-4miesięcy potem poczułem spadek i lekarz mi zwiększył do 150mg, czytaj dodatkowe 2miesiące

wspaniałego samopoczucia, potem przestało działać zacząłem się pocić jak świnia, zaczęły się problemy z sercem nadciśnienie holesterol, teraz musze beta blokery brać, niestety

po kilku próbach powrotu nie zdziałało nic, ale te początkowe stany to najlepszy moment w moim życiu, czyste przemyślane sprawy, załatwiłem sobie mieszkanie miałem na to siłe

żeby latać z papierami i spotykać się z ludźmi mimo że moja sytuacja rodzinna była bardzo ciężka. Wenla niestety obciąża serce :/ Więcej skutków ubocznych się pojawiło i musiałem zmienić

a to nie było łatwe, dla mnie ciężko było wenle zastąpić czymś innym, skutki uboczne były bardzo ciężkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×