Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

A ja lubię te brain zapsy, dla mnie to nie problem, najgorsze jest to mega wkurwienie, które mam przy odstawianiu wenli i innych SSRI.

 

A ja czasami mam stany lekko maniakalne jak odstawiam leki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię te brain zapsy, dla mnie to nie problem, najgorsze jest to mega wkurwienie, które mam przy odstawianiu wenli i innych SSRI.

 

 

A ja lubię sex analny. Też tak macie? :mrgreen:

 

Nie rozumiem tego dowcipu :(

Gdybyś napisał, ze lubisz np. nekrofilie to by znaczyło, że insynuujesz, że jestem jakimś dziwadłem, ale o co kaman z tym porównaniem do seksu analnego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię te brain zapsy, dla mnie to nie problem, najgorsze jest to mega wkurwienie, które mam przy odstawianiu wenli i innych SSRI.

 

 

A ja lubię sex analny. Też tak macie? :mrgreen:

 

Nie rozumiem tego dowcipu :(

Gdybyś napisał, ze lubisz np. nekrofilie to by znaczyło, że insynuujesz, że jestem jakimś dziwadłem, ale o co kaman z tym porównaniem do seksu analnego??

 

 

Pomyśl a się dowiesz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam do wenli mirtazapine 15 mg czyli zaczynam CRF dla ubogich :105: Mam nadzieję, że na tym miksie będę spał w nocy i był przytomny w dzień. Lekarka pozwoliła mi zwiększyć wenle do 225 jak 150 będzie dla mnie za mało :mrgreen:

 

właśnie biorę 225 mg wenli, ale ręcę mi się trzęsą, pomimo brania wyciszacza w postaci Chloroprothixenu 60 mg. w poniedziałek jadę do lekarza, bo i sen płytki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od 2 dni jestem na zwiekszonej dawce Efektinu. Biore 1-1-0. I co drugi dzien Benzo Tranxene 5 mg.Jestem przymulony troche a dzis dostalem napadu "niepoznawania siebie w myslach".minelo po 3 minutach ale jestem wyczerpany psychofizycznie przez to.

 

-- 15 sie 2014, 19:05 --

 

Jak czuliscie sie oo zwiekszeniu dawki z 75mg na 150mg ?Ja czuje, ze lęk jest co prawda przychmowany ale myslenie takze mimo uczuciw pobudzenia w głowie.Co prawda dzis 3 dzień na zwiększonej dawce póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem tak zwłaszcza po przebudzeniu było to jakoś po wejściu na wenlafaksyne

 

 

Ja zwiększyłem dawkę z tydzień temu ze 150 na 225, ale trudno mi zasnąć i nie wiem czy nie wrócić.

 

Wiesz, brać 3 tabletki na sen "wyciszacza" to jest trochę bez sensu. Muszę przecież wstawać rano a nie o 9.00...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też lekarka mówiła że docelowo będę brał 225 mg, a ja przy 150 czuje się kiepsko .Podaj nr na prv może porozmawiamy w tym temacie zawsze to łatwiej niż przez forum

 

-- 15 sie 2014, 21:32 --

 

Strasznie mam scisnieta glowe dzis po tym bliskim utracie przytomnosci napadzie.Ciekaee jki wplyw ma lekarstwo na to.A konkretnie zwiekszona dawka z75mg na150.Nie wiem czy brac dzis benzo Tranxene 5mg, ktora mam na noc przepisana.Tro he sie boje jeszcze wikszefo otumanienia niz w hwili obecnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sasiadow mam lekarzy.Chyba dzis sie zapytam sasiada neurologa co to moze byc czy taki stan to wina lekow czy nerwicy.Czy to normalne ze z rana jest tai stan bliskiej utraty rzytomnosci a po nim stan nieomal pustki w glowie i totalnego rozbicia i depresji

 

-- 16 sie 2014, 06:49 --

 

Od 3 dni biore 1 tabl 75 mg rano i 1 tabletka 75mg w poludnie.Do tego Tranxene na noc mam brac przez jkis czas

 

-- 16 sie 2014, 06:52 --

 

Ja stany takiego napadu gdzie bylem bliski utraty przytomnosci miewalem od czasu do czasu na paroxetynie ale to było chwilowe i zs raz czulem sie w miare dobrze tzn. wiadomo jak czlowiek z nerwics ale jakos funkcjinowalem, a teraz po prostu taki napad rozwala mnie totalnie inie moge sie pozbierwc psychicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byles u neurologa z tym ??

 

-- 16 sie 2014, 07:06 --

 

Ja dzisiaj zjadlem czwartka tablete sertraliny, wypilem przed chwila kawe i czuje sie jakbym zjadla jakas extase :mrgreen:

Antydepresanty to rzeczywiscie dziwne leki, najpierw zdychasz szmat czasu, pozniej nie dzialaja nic, a tu nagle bach, wypierdala cie z butów :pirate:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sasiad jest neurologiem.mieszka za płotem.Jak go spotkam to zapytam.Moze uda sie otrzymac skierowanie na jakies TK głowy, by sprawdzic czy wszystko jest ok.W glowie mam taka pustke ze szok.Wzialem wlasnie Efektin 75mg ale czy to da cos choc troszke..brak mi juz sil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×