Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

dziś mnie wszystko wkurza. Nic mi nie wychodzi i wszystko nie tak. W dodatku kumpel przyszedł nacpany,jego chore teksty od samego progu ostateczne wyprowadzily mnie z równowagi

 

-- 01 lip 2014, 15:54 --

 

Niech ktoś da mi silną wolę

Bo inaczej - zapierdolę...

Nie gap się na moje ręce

Weź mnie już nie wkurwiaj więcej!!!

 

 

Dedykowane wszystkim irytującym szefom na świecie

Ja przyłączam się do dedykacji, z jedyną różnicą ze nie o irytujacych szefów mi chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Wszyscy ludzie bez wyjątku.

 

I że zapomniałam wziąć tabletkę.

 

Że byle jełopy, co chodziły ze mną do jakiejkolwiek szkoły i ledwo na 2 zdawały, pozdawały już wszystkie egzaminy i bronią licencjatu, a ja nie mogę, bo jakaś za przeproszeniem stara kurwa mnie nie przepuściła, choć uczyłam się do tego egzaminu od początku semestru. :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenistwo.Brak motywacji i to,że muszę iść w miejsce, w które nie mam ochoty iść.

Że muszę wysprzątać pokój, choć mi się nie chce.

Kupić bilet, choć nigdzie ostatnio nie jeżdżę.

Załatwić zylion spraw, na które nie mam ochoty :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nożeszkurvajapierdolęmać.

 

Coś we mnie zgrzytnęło, kropla przelała czarę, linka się zerwała, żyłka pierdząca pękła. Mam dość klientów próbujących udawać debili. Od dziś zaczynam ich tak traktować - wedle ich własnego życzenia.

 

No bo jak inaczej postępować z takimi ludźmi? Dzwoni do mnie przed kwadransem klientka, chce wydrukować coś na jutro na 10. Zaczynam jej uczciwie tłumaczyć że możemy mieć z tym problem bo raz że facet który kieruje działem odpowiedzialnym za taki typ wydruków jest na urlopie i zastępuję go ja, o mniejszej wiedzy o tym typie zamówień, a dwa - dziś dodatkowo drukarz wziął sobie wolne. Innymi słowy w firmie jestem ja, jeden koleś od prostszych prac i księgowa. No i szef. Czyli możemy mieć problem żeby jej na jutro na 10 przygotować to zlecenie. Baba idzie w zaparte, posługując się religijnym chyba w pojęciu klientów argumentem "ale ja to muszę mieć na 10". Czemu według mnie "religijnym"? Bo jest tak samo skuteczny jak modlitwy - ch*ja pomoże a tylko traci się czas, i mój i klienta.

 

Ale, jak już wspomniałem, coś we mnie pękło. Skoro baba powtarza 5 razy że musi coś mieć i 5 razy słyszy że mogą być z tym problemy, po czym uparcie zaczyna powtarzać po raz szósty - no, to dupa, rozkładam ręce. Baba nie chce przyjąć do wiadomości to co się do niej mówi, i uparcie swoje powtarza. Zachowuje się jak debil. Więc zaczynam ich traktować jak debili. Nie powiedziałem po raz szósty że możemy mieć problemy. Powiedziałem że zrobimy. I w dupie mam czy to się okaże prawdą. Może jak przyjedzie do nas jutro o 10 i się okaże że nie ma tych jej pierdolonych wydruków to się jebnie w łeb i coś jej zaskoczy że "możemy się nie wyrobić" oznacza - niespodzianka! - "MOŻEMY SIĘ NIE WYROBIĆ"...

 

Tyle że mnie ta jej ewentualna przemiana już nie interesuje. Od dziś każdemu debilowi będę przytakiwał. Człowiek uczy się na błędach - trzeba tym tępym ch*jom wreszcie trzepnąć po ryju ich błędami a nie wiecznie je cichaczem naprawiać za nich.

 

Pierdolcie się, tępi klienci. Mam na was wyjebane i to tylko dzięki wam :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIC Z TEGO KURWA NIE BĘDZIE!PIERDOLE-NIE ROBIĘ! Jak mi teraz nie pomogą/nie dobiorą leków i nie zrobią wkońcu kurwa rozpoznania to biorę całą kasę z konta, jadę w jakieś dziewicze przyrodnicze miejsce (może Nowa Zelandia...) i tam się zaleję or zaćpam na spokojną śmierć. Nie mam zamiaru orać w takim jak obecnie stanie do stetryczałej starości gdzie i tak na koniec będą pasy i cewnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×