Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Samej głupio mi wychodzić... Żałuję, że nie mieszkam w mieście, wtedy mogłabym poznać nowych ludzi chociażby przez internet, a tak siedzę w tej mojej dziurze, gdzie każdy zna mnie dzięki przypiętej łatce wariatki...

 

Przechodziłam przez to.

Ale u mnie nawet poznawanie ludzi przez internet nie wychodzi, rozwala się na różnych stopniach z krzykiem.

 

Ja mam internetowe przyjaciółki, które znam już po kilka lat, ale one są z daleka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie już tego nienawidzę: jestem potrzebna ludziom TYLKO gdy mają interes; czyli gdy trzeba coś wytłumaczyć, pomóc w zaliczeniach i generalnie nauce. Wówczas magicznie staję się widoczna i jak to cudownie, że mi tak pomogłas! Przeżera na wskroś od lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie już tego nienawidzę: jestem potrzebna ludziom TYLKO gdy mają interes; czyli gdy trzeba coś wytłumaczyć, pomóc w zaliczeniach i generalnie nauce. Wówczas magicznie staję się widoczna i jak to cudownie, że mi tak pomogłas! Przeżera na wskroś od lat.

 

Ja też najczęściej jestem potrzebny jak ktoś czegoś potrzebuje i to nawet z rodziny tylko szkoda że to nie działa w drugą stronę. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie już tego nienawidzę: jestem potrzebna ludziom TYLKO gdy mają interes; czyli gdy trzeba coś wytłumaczyć, pomóc w zaliczeniach i generalnie nauce. Wówczas magicznie staję się widoczna i jak to cudownie, że mi tak pomogłas! Przeżera na wskroś od lat.

Ja tam "przyzwyczaiłem" do tego większość znajomych mi ludziów,tak jest też prościej,przynajmniej rzadko kiedy trują, a patrzeć na większość innych humanoidów też mi się nie chce ^_-.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się czuję, czasami gorszy od innych, w wielu sprawach, choć tak naprawdę nie jestem gorszy od innych. Ale jak człowiekowi czegoś brakuje w życiu, czego nie ma, a inni mają, to wtedy jest to poczucie gorszości.

Odczuwa się też zazdrość czegoś lepszego. No ale z tym trzeba sobie dawać radę, ale psychicznie nie jest łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, gdy mam poprosić kogoś o pomoc, to najpierw czuję wstyd, przeczekuję tą chwilę, próbując dalej zrobić dane coś sam, chociaż i tak wiem, że nic z tego nie będzie; po chwili robię się wewnętrznie wkurzony i wtedy proszę, bo staje mi się obojętne, jak to inni odbiorą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×