Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie anafranil wykazuje działanie jako pierwsze? Bo ja po pierwszych tabletkach półtora roku temu miałem ochotę machac do ludzi z autobusu. Teraz jak po przerwie zacząłem brac też odrazu pojawiły się plany, że jakieś kursy będę robił, a po niedługim czasie to przechodzi i jest już zamuła, otępienie.

 

 

Hej, dwa dni temu odstawiłem Anafranil, a właściwie to wczoraj wziąłem ostatnie pół tabletki. Katastrofa. Poszedłem do Tesco i straciłem ostatnie pieniądze kupując niepotrzebne na dzień dzisiejszy rzeczy. Na dodatek w większej dawce nasilił objawy choroby. Mi nie pomógł w każdym razie.

 

A moze za krótko brales ten lek i nie zdzazył sie rozkrecic? to jest jeden z najlepszych leków na nn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladywind teraz juz pobiore dluzej taka dawke 75mg. On jest dobry na leki, natrectwa, ale z domu sie nie chce wychodzic. Sport tez by sie przydal jakis, moze praca bo renty przeciez nie mam;) a ciezko sie doczegos zmusic tak naprawde. Bierze ktos jakies dopalacze do anafranilu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest jeden z najlepszych leków na nn

Nie oszukujmy sie , nie ma leku na NN ;) są jedynie leki blokujące odczuwanie lęku i przez to osłabiające wtórną zależność objawów NN od jego poczucia, a SSRI robią to w taki sam sposób i często równie efektywnie bez miliona zbędnych oddziaływań z innego rodzaju receptorami i wykańczania człowieka (szczególnie w lato :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy sie , nie ma leku na NN ;) są jedynie leki blokujące odczuwanie lęku i przez to osłabiające wtórną zależność objawów NN od jego poczucia

 

Niestety z przykrością muszę się zgodzić z Zygmuntem.

 

z tym tez sie zgadzam bez dwóch zdań, bo tak czy siak zawsze to w nas tkwi, chodzi o to że dzieki dobrze dobranym lekom da sie jakos zyc, wstac z wyra, coś zrobić, ewentualnie pracować, w przeciwnym razie to tylko inwalidztwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, jak było u was z potliwością na anafranilu? Szukam alternatywy dla paroksetyny, którą biorę trzeci raz i która przestaje powoli działać. Jeżeli potliwość jest taka sama jak na wenli, to podziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dzisiaj wejść na anafranil, bo te SSRI jakoś się u mnie wypalają. Skończyło się to napadem lękowym, zimnymi potami, osłabieniem, ogromnym tętnem i ciśnieniem. Nigdy więcej. Wygrzebałem ostatnią tabletkę benzo i się uratowałem. Już powoli zbierałem się do szpitala, bo mdlałem i miałem mroczki przed oczami. Szpitala unikam jak ognia, więc ten stan był masakryczny. Ale benzo mnie uratowało i niech będzie chwała za ten lek.

 

elo, a jak u Ciebie działa taka duża dawka na NN? I skutki uboczne minęły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, przekonałem się o tym dziś doskonale. Nigdy więcej kombinowania. Już powoli pakowałem się do szpitala, serce szalało, zawroty głowy. Zostaję przy połączeniu paro+kweta, to najbardziej mi służy, takie mam wrażenie.

elo, nie czujesz, bo brak skutków ubocznych czy brak działania na NN? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×