Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zmniejszyć dawkę anafranilu z 75 mg na 37,5 mg. Niestety anafranil jak dla mnie ma za dużo skutków ubocznych przy dawce dobowej 75 mg. Miko84 pisał ostatnio ze mianseryna potęguje działanie anafranilu. W związku z tym mam pytanie, czy dodanie 30 mg mainseryny zrównoważy zredukowanie dawki anafranilu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi klomipramina pomogła na sen. zanim zaczęłam ja brać, miałam niesamowity dół - np. dwa tygodnie bez snu i niewyobrażalne ataki. już po pierwszych tabletkach zaczęłam sypiać normalnie, było kilka tygodni, gdzie sypiałam po 7h i budziłam się zawsze po upływie tego czasu wypoczęta i aktywna. teraz to minęło i sypiam tak jak wtedy, gdy byłam zdrowa - dużo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie powiem, bo nie wiem. Mam takiego kolege co pali zielone i bardzo sobie chwali i mnie namawia, kiedy sie z nim spotkam pogadać. Wie że biore leki,ale to logiczne chyba że nie można. Nawet sie o to lekarza nie zapytam bo to głupio zabrzmi. Korci mnie taka chęć wyluzowania się, a tu nic nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pink_hope lekarka powiedziała że w życiu a jest po 70 - tce żadnego benzo nie przepisała, gdzie tymczasem mojemu ojcu przepisała nasennie clonazepam. Myślałem że mi przepisze mirtę lub miansę, zazdroszczę ludziom którzy to biorą. Ona na mnie chyba experymentuje. Dostałem ostatnio, w sobotę, Amizepin przeciwpadaczkowy na lęki i powiedziała że mi to przepisuje bo boi się, żebym nie wpadł w manię. O Chadzie u mnie do tej pory nie było mowy tylko o tzw. dużej depresji z epizodem psychotycznym. Na początku choroby też się bałem wychodzić z domu, teraz nie mam z tym problemów, ale pewne miejsca wywołują na mieście u mnie lęk. Ostatnio jechałem busem do Krakowa, mam do Krakowa 50 km, i dostałem takich ataków, że po prostu się dusiłem. Nie wiem co będzie dalej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na teraz to mam taki plan zeby sprobowac odstawic. Biore juz pótora roku. Nie chce brac cale zycie leków. Mam wsparcie u psychologa, mam dobrych kolegow ktorzy mnie ciagna na imprezy, a ja jestem zawsze w konsternacji bo nie moge nawet piwa wypic, chociaz ostatnio wypilem 2 i nie umarlem od tego. Tylko nie wiem czy isc do lekarza, czy poprostu poleciec tym schematem zaczarowanej z venlafaksyną. Z tym ze ja bym ze 150 zjechal na 112, na 75 to chyba za drastycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×