Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

no, to nieporównywalne dawki. u mnie anafranil przy 20mg działał już tak dobrze, że przejście o to 10mg wyżej było tylko eksperymentem, ale już tak zostało. próbowałam też 40mg, ale wtedy zasypiałam na stojąco, więc wróciłam do 30. psychiatra stwierdził, że skoro przy 20mg zaszła u mnie taka poprawa, to widocznie chemia mojego mózgu nie była jeszcze tak bardzo zachwiana. miło było mi to usłyszeć :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 150 biore. Wybieram sie do swojego miejskiego, bo slyszalem dobre opinie. No chemia nie jest moją mocną stroną. Miko co to są pieniądze, ja mam gdzieś te pieniądze. Teraz chodze na terapie co tydzien za 60 zł. Nie widze w tym problemu bo rodzina mnie sponsoruje:) Najważniejsze jest zdrowie, a ja tego nie mam. Będę rozmawiał o amilitryptylinie. U mnie i tak nie wiele da sie wymyślić, bo już prawie wszystko brałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depresyjny, jeżeli noradrenalina działa na Ciebie negatywnie i masz problemy nerwicowe, np. lęk społeczny to nie chcę Cię straszyć, ale ami może te problemy nasilić. Ale poprawa nastroju pojawia się o wiele szybciej niż np. w przypadku SSRI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zdaje z tego sprawe, ze moja osobowosc jest zaburzona. Bo zawsze zle sie czulem wsrod ludzi. Sztywno, dretwo. A teraz gdy taka ładna pogoda jeżdże sobie rowerkiem i te nerwy mi sie nakręcają, bo zobacze ładną dziewczyne i czuje ból. Zastanawiam sie czy to jest lęk społeczny, czy ból wynikający z mojej niemocy, czy poprostu nerwica. To wszystko mi sie wydaje bez sensu. Jaki sens ma doświadczanie tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depresyjny, Ty to bardzo sympatyczny człowiek jesteś ;) a może Ty masz bardzo silną fobie społeczną ? - która prowadzi do mnóstwa innych zaburzeń, tak z Twoich postów wnioskuje. Ja bym spróbował na Twoim miejscu tej amitryptyliny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depresyjny, jeśli mógł bym Ci coś doradzić to nie sugeruj się zbytnio opiniami innych na temat danego leku, bo jak nie sprawdzisz na sobie to się nie dowiesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depresyjny, Ty to bardzo sympatyczny człowiek jesteś ;) a może Ty masz bardzo silną fobie społeczną ? - która prowadzi do mnóstwa innych zaburzeń, tak z Twoich postów wnioskuje. Ja bym spróbował na Twoim miejscu tej amitryptyliny ;)

Heh, bo mi sie tutaj dobrze pisze. Fobia spoleczna towarzyszy mi od urodzenia. To tak jest wiesz że inny jestem w środku, ale przez fobie nie potrafie sie wyrażać wśród ludzi. Przez fobie, czy jak by tego nie nazwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anafranil stawia tame, ale coś na nią napiera.

o, coś w tym chyba jest. ja czuję się super, ale jednak nie jest to jeszcze normalność. może dlatego dostałam anafranil 'do matury', żeby mnie jakoś postawić na nogi, psychiatra powiedział, że potem 'zobaczymy', nie wiem co dla mnie szykuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depresyjny, mirtazapina zdecydowanie bardziej pobudza i dodaje więcej energii, miansa seduje, ale również powoduje większy dystans, wyciszenie, co pokrywa się z Twoim doświadczeniem na miansie. Spróbuj mirty, bo to inny lek niż miansa

EwaBraun, jeśli jesteś z wielkopolski, to chętnie porozmawiam o anafranilu w 4 oczy, a i korepetycji do matury chętnie udzielę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×