Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

seba1502

Użytkownik
 • Zawartość

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. To znowu ja :) Jak myślicie czy 75 mg wieczorem ma jeszcze jakieś działanie dnia następnego?
 2. Dziękuję. Poprosiłbym o jeszcze jedno podpowiedz, który z zmieników będzie najtańszy?
 3. Mam pytanie wie ktoś może czy któryś z zamienników pregabaliny 75 mg ma podziałkę? Chciałbym zacząć kurację od połówki. Z góry dziękuję.
 4. Jak myślicie (...) Myślimy, że to pytanie do Twojego lekarza.
 5. https://bazalekow.mp.pl/leki/doctor_subst.html?id=456 Dziękuję!
 6. Mam pytanie to wtajemniczonych. Po podaniu 1/2 tabletki Anafranilu SR po jakim czasie osiąga maksymalne stężenie we krwi ( Tmax ) i ile wynosi okres półtrwania (T1/2) ? Z góry dziękuję.
 7. Czy mianseryna obniża kortyzol? Na pewno robi to mitrazipina ale czy mianseryna?
 8. Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Jak najlepiej dawkować Mianserynę by jak najskuteczniej obniżała kortyzol. Chodzi mi o dawkę (czy potrzebna jest tak duża dawka jak przy depresji) i porę zażycia (jednorazowo na noc czy w dawkach podzielonych). Troszeczkę zweryfikowałem swoje dolegliwości i jestem przekonany, że mój główny wróg to kortyzol.
 9. Chyba faktycznie Mianseryna rano to zły pomysł. Liczyłem na działanie uspakajające, a jestem raczej senny i otumaniony. Od dziś całe 45 mg będę aplikował wieczorem. Zobaczymy jak to wpłynie na sen i samopoczucie w ciągu dnia. Jeszcze raz dziękuje Wam za wskazówki.
 10. Miałem już próbę dołożenia do 30 mg Lerivonu zarówno Asertinu jak i Anafranilu, niestety bezskutecznie. Pewne napięcie/niepokój towarzyszył mi przez całą kurację. Skoro piszesz, że dawka terapeutyczna Mianseryny zaczyna się od 30 mg, może powinienem podzielić ją na pół i łykać 15 mg rano i 15 mg wieczorem. Może zmniejszona dawka wieczorna wpłynie na mniejsza sedacje w dzień?
 11. Dziękuje za szybka odpowiedz. Takie dawkowanie ma swoje jedną zaletę, działa przeciwlękowo w dzień, a co za tym idzie nie muszę sięgać po Afobam. Spróbuje pozostać na takim dawkowaniu jeszcze do końca lutego, zobaczymy czy sedacja w dzień będzie choć trochę mniejsza. Przy okazji spytam czy dawka dobowa 45 mg to odpowiednia dawka w leczeniu zaburzeń lękowych? Jak wiadomo w depresji okno terapeutyczne zaczyna się od 60 mg.
 12. Mam pytanie do Was. Obecnie przyjmuje 45 mg mianseryny w dawce podzielonej ( rano 15 mg + 30 mg wieczorem). Po wieczornej dawce śpię doskonale, ale sedacja po pooranej jest dość duża. Czy jest szansa, że ona minie? Taki zestaw łykam od 3 tygodniu.
 13. Co myślicie o takim połączeniu: 25 mg sertraliny + 15 mg mianseryny - oba na noc. Wiem, że nie są to dawki terapeutyczne ale podobno te leki w połączeniu działają synergicznie. Depresji jako takiej nie mam ale lęk/ nerwica towarzyszy mi nieustanie. Jak myślicie to zbyt małe dawki, żeby cokolwiek wskórały? Nie chciał bym zwiększać dawek bo niestety mam uszkodzoną wątrobę.
 14. Asentra nie jest lekiem wskazanym przy anoreksji. Swoją drogą proponuje na początku skupić się na swoim odżywianiu, 33 kg wygląda przerażająco
×