Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze sny


eee

Rekomendowane odpowiedzi

w 1 czesci autokar na wzgorzu sie popsul i stoczyl sie do lasu w ktorym ukrywalo sie zlo z labu i porwalo mi psa i inne zwierzatka zatruwajac niemal wszystko zas w 2 czesci juz wiedzialam ze sie zjawi i zalozylam rekawiczki przez ktore moglam je dotknac i wsadzic do hiperszczelnej folii ktora by je zabila tylko problem w tym ze liscie nim przesiakly a ja juz nie mialam rekawiczek i balam sie ze mnie zakaza takze zaczelam uciekac przez las podazajac za jakims chlopcem ktorego tez scigali i razem przebieglismy przez jezioro a wtedy on stwierdzil ze bedzie bezpieczny dopiero gdy wroci do swojej ksiazki i kazal mi isc caly czas w dol az dotre do pierwszego rozdzialu a jak juz bede miec pewnosc ze nizej sie juz nie da to mam zadzwonic by poprosic o winde na sam parter i ona mnie juz dalej powiezie... no ale okazalo sie ze winda sie popsula i musze z parteru zapierdalac na ostatnie pietro zeby wiedziec co dalej po czym uslyszalam ze pomylilam pietra i mam zejsc dwa na dol to mi pomaga i tam spotkalam jakiegos typa ktory mnie oswiecil ze na jednym pietrze moze przebywac tylko jedna osoba wiec mam se znalezc jakies inne ale drugie juz bylo wolne wiec usiadlam zeby odpoczac po czym nagle dzwonia do mnie ze mam sie przesiasc na lewo bo z prawej mi nie wolno i podali mi nr pokoju typa z ktorym mam sie skontaktowac w sprawie windy ale tu sie zaczynaja schody bo pojecia nie miala jak go znalezc i latalam po wszystkich pietrach a jak juz tam dotarlam to sie okazalo ze jest mega kolejka do niego i musialam sie przepychac by tam wbic no a jak juz pozwolili mi wejsc do srodka to okazalo sie ze to oddzialowa namowila moich psychiatrow zeby mnie podraznili i sprawdzili jak zareaguje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy macie tak jak ja, ze mi systematycznie, raz na jakis czas, sni sie dokladnie taki sam sen, niezaleznie od okolicznosci zewnetrznych?

 

jo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy macie tak jak ja, ze mi systematycznie, raz na jakis czas, sni sie dokladnie taki sam sen, niezaleznie od okolicznosci zewnetrznych?

 

jo ;)

 

Cool, może mój mózg nie jest więc aż tak zjechany :P

 

No wątpię bo mój akurat jest zjechany. porównywanie się do mnie jako do normalności to czysta hipokryzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie standardowe danie co noc:

-szkoła podstawowa

-kościół

-POCIĄGI :D

 

Swoją interpretację już gdzieś pisałem.

 

W skrócie chodzi o powrót do "dawnego ja". Pojęcia tego używam też w ciągu dnia. Po prostu moje ego się rozpadło jednego dnia i weszła pustka. Sny są jakby marzeniem o powrocie. Za dnia uczę się żyć bez tego, a w nocy przypominam sobie jak to było, gdy byłem ministrantem, wzorowym uczniem i myślałem, że tak będzie zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W małych skrócie :

-windy

-Rosja

-wojna

-sex

-sex

-sex

-koniec świata

- pociągi

-krew

-cyganie

-koty

 

:hide:

 

Mam takie wyobrażenie z tego wszystkiego:

Kupmitrumne zjeżdża windą z 6 piętra, wychodząc z bloku widzi rozjechanego kota we krwi, przerażona ucieka na dworzec do pociągu byle jakiego. Po drodze uprawia potrójny seks z przypadkowym cyganem. Gdy już wreszcie dociera do Rosji, w zgrozie widoku dostrzega wojnę i jako orędowniczka pokoju owładnięta niepokojem krzycy to już ,,koniec świata''. The end.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się śnią czasem windy, zazwyczaj są w jakichś nieznanych mi budynkach i jadą w jakieś dziwne miejsca; w ostatnim śnie z windą, jaki miałem, to wsiadłem do niej na parterze jakiegoś budynku, potem winda najpierw zaczęła jechać do góry, a potem w bok, a następnie znowu do góry i wywiozła mnie na szczyt jakiegoś rusztowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×