Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze sny


eee

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nie wiem jak to nazwać wiec opiszę : naga dziewczyna w mym pokoju próbuje ja pocałować odmawia. Przechodzimy na łóżko wtedy dopiero mnie całuje i zaczyna się ale ja się niestety budzę :( .

 

Czyli mówisz,że prawie-seks? :lol:

 

Może to byłaś Ty tego nie wiem :twisted: mam nadzieję wiesz że to................. :D

No chyba że Masz ochotę .................. :D

Z tego co pamiętam to tak Kobieta była Twojego wzrostu................ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Jak zwykle nie pamiętam dokładnie szczegółów snu, a szkoda, bo był jakiś poryty. :shock: Dodam też, że z tego, co pamiętam, już kiedyś mi się to śniło:

 

Byłam w swoim domu. Przez okno było widać, jak do domu z nieba coraz bardziej (ale dość powoli) zbliża się słoneczko... Ale nie takie zwykłe - przypominało trochę z ryja (tak!) demona albo złego klauna. :lol: Trzymało jakąś broń (noże? miecz? pistolet?). Mimo że na zewnątrz było za jego sprawą niezwykle jasno, w środku panował mrok. W końcu słoneczko przeniknęło przez ściany do środka dalej poruszając się stosunkowo powoli i zaczęło mnie ścigać. :lol::lol: Biegałam jak jakaś nawiedzona po pokojach, do piwnicy, a słoneczko cały czas mnie szukało. :lol: Nie wiem, co było dalej, bo się obudziłam (całe szczęście). To był jakiś koszmar. :lol::lol:

 

Chyba muszę iść do psychiatry. :lol: Nie chcę nawet wiedzieć, co mógł oznaczać ten sen (w dodatku dwukrotny :shock: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freak696, :hide:

A podobno z wiekiem ludzie nabierają mądrości :D

Co do fantazji to moja ostatnia okazała się koszmarem! Potem widzę tego człowieka w innym śnie(świadoma tamtego snu)- kolejnym i świecę oczami przed nim xD

Jak mi się znowu przyśni to go ukatrupię to już się nie przyśni. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziwny sen,śniła mi się Joanna Czechowska,która miała zatrzymać mężczyzn po 30, za gwałt i zabójstwo psycholożki.Blondynki po 30,Czechowska była sama, była przerażona.Ci składali jest seksualne propozycję.Na szczęście zjawił się Sebastian Wątroba i ich aresztował.Jeden z morderców, jak okazało się miał syn z 7 lat.Tłumaczył mu,że tatuś idzie bo musi coś załatwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszej nocy śniło mi się, że byłem w jakimś pomieszczeniu i w tym pomieszczeniu była jeszcze jakaś kobieta i jakiś facet. Dowiedziałem się, że ten facet zamierza zgwałcić tamtą kobietę, z kolei ta kobieta zamierza zastrzelić tego faceta. Potem się dowiedziałem, że ten facet należy do jakiegoś gangu. Wyszedłem z pomieszczenia mówiąc do tej kobiety i do tego faceta, że sytuacja jest bez wyjścia i na pewno co najmniej jedno z nich popełni zamierzony czyn. Następnie spotkałem się z jakąś osobą w jakiejś kawiarni i opowiedziałem o tamtym facecie i o tamtej kobiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śniła mi sie sesja zdjęciowa, wokół pełno apetycznych lasek. agencja ogłasza przerwe na poczęstunek, na poczęstunek popcorn. modelki biegną do popcornu i garściami wrzucają w gardełka. przychodzi boss, zauważa progres w konsumpcji i gada laskom po kolei, że mają ziarenka wypluwać, bo im w biodra pójdzie. i każda pluła posłusznie do zlewu nadprogramowymi kcal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śniła mi sie sesja zdjęciowa, wokół pełno apetycznych lasek. agencja ogłasza przerwe na poczęstunek, na poczęstunek popcorn. modelki biegną do popcornu i garściami wrzucają w gardełka. przychodzi boss, zauważa progres w konsumpcji i gada laskom po kolei, że mają ziarenka wypluwać, bo im w biodra pójdzie. i każda pluła posłusznie do zlewu nadprogramowymi kcal

 

chyba jakieś nienażarte były. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×