Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze sny


eee

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że byłem w jakiejś przychodni i zauważyłem, że z dłonie pewnej dziewczyny zaczynają się pokrywać jakąś dziwną substancją i ta dziewczyna mówi, że jest to bardzo nieprzyjemne. Chciałem ją uwolnić od tego i chwyciłem tą dziewczynę za dłonie, by moje dłonie pokryły się tą substancją, a jej dłonie stały się normalne i tak się stało. Później jestem przed tą przychodnią i widzę, że w jednym miejscu jest na ziemi jakby rozlana jakaś substancja i pewna inna dziewczyna przechodząc koło tamtego miejsca jakoś się trochę zatoczyła i oparła dłońmi o ziemie, gdzie była rozlana substancja. Również, by uwolnić ją od tego, chwyciłem ją za dłonie, by substancja z jej dłoni również znalazła się na moich. Później akcja snu przenosi się na przystanek tramwajowy, jestem z matką i matka jakoś wie o tym forum i zna bukę i chce do niego jechać. W tramwaju zauważam, że w pewnym miejscu na jednej z poręczy jest ta dziwna substancja, co powoduje nieprzyjemne dolegliwości na dłoniach. Chwyciłem się poręczy w tym miejscu, aby nikt inny się tam nie chwycił i nie musiał mieć tej substancji na dłoniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszej nocy śniło mi się, że byłem w rezydencji głównego szefa jakiejś międzynarodowej organizacji przestępczej. Mieszkał on tam z żoną, córką i synem. Najpierw rozprawiłem się z ochroniarzami, potem miałem iść rozprawić się z szefem, który był na piętrze, ale jego żona poczęstowała mnie obiadem, postanowiłem, że najpierw sobie zjem. Podczas obiadu do kuchni weszła córka tego gangstera, wydała mi się fajną dziewczyną, patrzyłem się na nią i rozmyślałem, czy do niej nie zagadać, ona w ogóle ani razu na mnie nie spojrzała i zrobiło mi się przykro. Gdy zjadłem obiad, poszedłem na piętro rozprawić się z gangsterem, a gdy już miałem się z nim ostatecznie rozprawić, obudziłem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prakseda, Na moje wyczucie i na tą chwilę:

 

Sen pierwszy: Trzeba otwierać usta Wartościowym facetom - bo Oni są potrzebni Nam tak jak my Im. Trzeba kochać bardzo mocno. Pewnie jesteś albo bardzo wrażliwa albo myślisz o kimś, kto ma wielkie problemy. Zastanów się czy ma pełny żołądek i jak jak znasz jakiś pusty to go nakarm.

 

Sen drugi: To świadczy tylko o tym, że mamy teraz ogromne problemy w komunikacji. Na skutek tej przyczyny, że od pokoleń uczono nas nie tego języka. Do do serca trafia się przez żołądek. Proszę pamiętaj o tym. I kochaj, bo bez tego nie ma nic, albo wszystko jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się śniło że jestem w jakimś miejscu gdzie są stare grobowce papieży i że ci papieże tam spoczywający wcale nimi nie są.

 

 

Kochaj. Dzisiaj są Święta. Karm głodnych, jak takich nie widzisz, to znaczy, że straciłeś ich z oczu. Wtedy myśl, że ich karmisz. Tylko Mężczyzna potrafi Wizualizować. Jesteś zdrowy:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenka30, te grobowce to może mają coś wspólnego z zmartwychwstaniem Jezusa obchodzonym dzisiaj , ale czemu fałszywe ciała tam były, może to przez mój ateizm. :mrgreen:

 

Uwierz mi. Dziś są Święta nie przyczyny...W te święta potrzebni są Humaniści!!! Ciesz się i raduj. Odrodzisz się!!! Skup myśli na karmieniu wszystkich Głodnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym śnie pierw jechałem samochodem jako pasażer,razem z wujkiem,po lewej był przystanek autobusowy,po prawej zaś 2 pociągi jadące w przeciwne strony,zastanawiałem sie co w niedziele o 19 robią na takim zadupiu 2 pociągi.

----

Kolejna część snu odbyła sie nie wiadomo skąd wokół namiotów cyrkowych ,gdzie było (nie pamiętam ilu?) moich towarzyszy/przyjaciół czy ludzi których znałem jeden coś robił przy laptopie ,2 z nas miało przy sobie miecze,w tym ja i postać którą nazywałem "tygrysem" (był to wiecznie bojowo nastawiony facet) nagle z 1 wagonu cyrkowego zszedł jakiś gość z ochroniarzem który to też miał miecz.

Co jakiś czas nerwowo za nimi chodziłem wyciągając miecz do połowy ale nie okazując agresji,po jakimś czasie owy ochroniarz zaatakował mnie,zmuszając do walki,nerwowo gadałem by spytał tego drugiego,ten jednak nie odpuszczał,po krótkiej walce jego miecz był odbity w kierunku ziemi ,tak że potrzebował sporego zamachu by cokolwiek zrobić,kazałem mu sie poddać ale nie odpuścił, moje ostrze zaś szpicem lekko dotykało jego szyi szpicem,widząc jednak że ten zbiera sie by zacisnąć rękojeść miecza i wykonać zamach pchnąłem jego gardło swoim mieczem na wylot,po chwili ostrze z gardła wysunąłem zaś mój przeciwnik padł trupem na glebę.

Pod koniec ktoś z towarzyszy stwierdził że "to był jego,czyli >mój< 1 pojedynek i pierwszy w którym kogoś zabił".

Później się obudziłem D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się śniło, że byłam na wakacjach, hotel był nad morzem i chciałam pobiec się pomoczyć bardzo wcześnie rano w samej koszulce nocnej. Potem ten obraz morza zniknął, uświadomiłam sobie, że mogę sobie wybiec najwyżej z mieszkania na podwórko, spotkałam po drodze sąsiadkę z psem (w rzeczywistości obecnie nie ma ona psa, a i tak miała zupełnie nie takiego jaki mi się śnił). otworzyłam drzwi na podwórko, tam było dużo dzieci (sąsiadów) i ktoś mnie walnął kamieniem w głowę, bardzo autentycznie to poczułam. :shock: Co ciekawe, nie obudziłam się od razu, jeszcze śniła mi się dawno niewidziana koleżanka z liceum,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałam chyba najdziwniejszy sen w całej swojej karierze , a mianowicie śnił mi sie szatan , który dzwonił do mnie na skypa aby pogadać czy znam jakieś złe duszę którymi mógłby się ewentualnie zająć , oraz , żeby nie chodzić w leginsach , bo są produkowane w Rosji i kazał mi zaśpiewać piosenkę której nie mogę sobie przypomnieć :lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×