Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze sny


eee

Rekomendowane odpowiedzi

No to zczajcie ziomy mój poranny sen, teraz mi się przypomniało. Dostałem chyba w prezencie zwierzęta, kozę i żółwia, nie wiem czemu akurat kozę i żółwia, ale bardzo się cieszyłem, że w końcu mam jakieś zwierzątka. Ale jak to można było się spodziewać mama była bardzo na nie i kazała trzymać moje zwierzątka na balkonie. No i tak sobie siedziała koza i żółw na balkonie, widziałem je tylko przez szybę drzwi balkonowych, dziwiłem się, że tam mogą tyle wytrzymać w upale, deszczu itd., a pewnego dnia patrzę a żółw rucha tę kozę. :hide:

 

dream sponsored by Noopept & Centrophenoxin :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się dzisiaj, że nie miałem rodziców. Później mi się śniło, że byłem niby niemowlakiem i leżałem obok jakiegoś drugiego niby niemowlaka, ale umieliśmy mówić i rozmawialiśmy ze sobą.

 

-- 03 lip 2014, 00:20:45 --

 

Ostatniej nocy najpierw miałem sen tego typu, który prześladował mnie w dzieciństwie; potem śniło mi się, że zamierzałem wybrać się do psychiatry po skierowanie do szpitala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym śnie,wędrowałem po lotnisku,(które o dziwo było....podziemnym parkingiem,przypominającym dolną płytę dworca PKS w Krakowie ),sprawdzałem kible obok stanowisk parkingowych (czy raczej łazienki) z pistoletem M9,szukając jednego z użytkowników forum,który leciał mi hajs i był równocześnie moim kolegą z klasy,potem 2 razy "zmaterializowałem" się w swojej dawnej szkole gdzie chodziłem do gimbazjum,ale w klasie gdzie było nauczanie początkowe,pojawiałem się tam za każdym nieudanym przeszukaniem kibli i "lotniska" wracałem do klasy,chowając gnata do kieszeni od spodni,w klasie też był dyrektor szkoły...którym był...

Janusz Korwin Mikke,za 1 razem tylko podejrzliwie się popatrzył,za 2 razem - kazał mi oddać gnata i powiedział że spisze mnie na policje,po oddaniu gnata (ni stąd ni zowąd) złapałem stresa,ubłagałem go jeszcze bym mógł usunąć historie przeglądania netu w komórce,potem "grzebiąc" w niej - obudziłem się(w jednej z łazienek spotkałem też o dziwo kumpli z dawnego LO,wcale nie byli zdziwieni faktem że nagle wpadam tam i celuje do nich z gnata )

 

Brain.....dafuq-is-this-shit.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dni temu śniło mi się, że wędrowałem z jakąś osobą po jakimś prywatnym szpitalu; właścicielem szpitala była korporacja Umbrella. Szpital miał 10 pięter, większość pięter była normalnych, a kilka ostatnich była opustoszała i kręciły się tam zombie. Dużo przebywaliśmy na opustoszałych piętrach, bo ta osoba miała coś tam do sprawdzania.

 

Przedwczoraj śniło mi się, że rozmawiała ze mną kołdra, a potem mnie przytuliła (miała ręce).

 

Wczoraj miałem sen o pewnym bardzo nieciekawym rodzaju przestępstwa.

 

Dzisiaj śniło mi się, że byłem w jakiejś przychodni u lekarza po... dyplom ze studiów. Ostatnie piętro tej przychodni było opustoszałe i miałem ochotę na nie wejść, ale nie mogłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że z kumplami dwoma byliśmy gdzieś daleko. Ja byłem niepełnoletni w tym śnie. Kupiliśmy w śnie czipsy i idziemy na lotnisko, a babka mówi, że ja mogę polecieć, ale oni zostają, bo kupili czipsy niepełnoletniemu, co stanowi demoralizację i muszą zostać ukarani. Wyszedłem z kumplem z lotniska i poszliśmy do lokalu bardzo przytulnego - bo to w sumie jakbyś poszedł do kogoś do domu - jakiejś mojej chyba cioci, co to żarcie robiła i można było sobie zjeść. Potem jakoś-coś-nie pamiętam, ale z kumplem byłem w spożywczaku i chyba pół godziny wybierałem alkohol. Przeglądam półki i widzę dziwne trunki - Warka 'zwykła' o różnych smakach, piwo w oprawie graficznej puszki "My Little Pony", piwo "Studenckie", Amarena luksusowa za 80 zł i parę innych, których już nie pamiętam. Wziąłem fresco i 3 różnosmakowe warki. Ja nie burżuj, więc po długim namyśle wziąłem 3 Warki i wino Fresco. Gdzieś na miejscówie wypiłem Fresco, potem jedno piwo, kiedy kumpel mnie opieprzył, że mam nie pijakować. I ruszyliśmy w drogę do mojego domu, długą. Luzik, sedacja, nieogar trochę sytuacji, prawie nas auto potrąciło.

 

Co było przed i co było po, nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszej nocy śniło mi się, że się zastanawiałem, czy ojciec po pijaku zrobi tym razem awanturę.

Potem śniło mi się, że byłem w klasie maturalnej i chcieli mi dać niedostateczny z jednego przedmiotu.

Później śniło mi się, że chciałem w internecie zobaczyć swoje oceny z przedmiotów, nie wiem, czy to były studia, czy szkoła średnia, ale nie mogłem zobaczyć ocen, bo były jakieś zabezpieczenia, jakiś jakby kolega pokazał mi jak obejść zabezpieczenia, by normalnie zobaczyć oceny, a potem się okazało, że obchodzenie tych zabezpieczeń związanych z ocenami w szkole miało na celu odnowienie zapadłego krateru jakiegoś wulkanu na jakiejś wyspie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)w klasie też był dyrektor szkoły...którym był...

Janusz Korwin Mikke,za 1 razem tylko podejrzliwie się popatrzył,za 2 razem - kazał mi oddać gnata i powiedział że spisze mnie na policje,po oddaniu gnata (ni stąd ni zowąd) złapałem stresa,ubłagałem go jeszcze bym mógł usunąć historie przeglądania netu w komórce,potem "grzebiąc" w niej - obudziłem się(w jednej z łazienek spotkałem też o dziwo kumpli z dawnego LO,wcale nie byli zdziwieni faktem że nagle wpadam tam i celuje do nich z gnata )

 

Kurde, ostatnio też mi się Korwin śnił. I też jako "socjalista" ( :P ). Wracałem do domu i żeby przejechać drogą trzeba było uiścić opłatę 3,27 zł. Ja się nie zgadzałem i chciałem przejść, Korwin mnie zatrzymał i zaczął wrzeszczeć. Więc poszedłem inną drogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy sen.

4-6h przed snem wypite 3 browary, więc podejrzewam, że załączyło się REM z odbicia.

Obudziłem się z normalnego snu bez marzeń sennych, nie mogłem zasnąć, usiadłem na lapka, pokręciłem się trochę, w końcu i położyłem 2h później. Powoli przestawałem czuć kończyny, zdawało mi się, że wznoszę się lekko do góry. Powoli to uczucie się intensyfikowało, aż zasnąłem.

Nie wiedziałem, że zasnąłem. We śnie leżałem w łóżku i wciąż męczyłem się by zasnąć. Co rusz gdzieś szedłem i widywałem różne przedmioty oraz postaci, których być nie powinno. Przecież leżałem w łóżku i próbowałem zasnąć, więc skąd oni się wzięli? Sam fakt moich pieszych wojaży wydał mi się absurdalny. Zaczęło mnie to niepokoić. Może śnię? Nie sądzę... Chyba po prostu wpadłem w obłęd - delirium, majaki. Wszechogarniający strach przed tym, co mój skołatany mózg wytworzy jako następne, przygniatająca obawa, że do końca swego życia będę warzywkiem rozmawiającym z fantomami. Nie potrafiłem rozróżniać rzeczywistości od halucynacji i choć miałem świadomość jak chorobliwy jest ten stan, nic nie mogłem na to poradzić. Skreśliłem sens swojej egzystencji. Leżę w łóżku, cały się trzęsę, po moim ciele rozlewa się potężne mrowienie, serce bije mi jak młot kowala. Przytula mnie dziewczyna i mówi do mnie, ale słyszę ją jak z głębi wody, jak przez gruby, betonowy mur. Tłumaczę jej, że to koniec - jestem chory, szalony, wpadłem w obłęd i delirium, nie potrafię jednak wytchnąć płucami tyle powietrza, aby moje słowa były dostatecznie głośne i zrozumiałe dla odbiorcy. Jest ze mną źle, dlaczego więc ona nic z tym nie robi? Może to jednak sen? Kilkukrotnie próbuję się wybudzić. W końcu mi się to udało. Przy wybudzaniu widzę śliczny, lecz groźny motyw czarnej firanki jakby. Koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem dzisiaj wyjątkowo pojebany sen.że rodzice mnie wezwali w jakiejś ważnej sprwaie rodzinnej umówili się w podkarpaciu ja przyjechałem a siostra mnie prowadzi do jakiegoś budynku nito salon masażu nito zakład fryzjerski z wyglądu.kiedy weszliśny już do środka w pomieszczeniu leżały nagie prostytutki i jedne sie brandzlowały inne wsadzały sobie jakieś wibroautomaty i się tak "reklamowały".żałosne-pomyślałem i postanowiłem wyjśc z tego budynku.kiedy wychodziłem odezwała sie do mnie jedna naga prostytutka w podeszłym wieku i spytała czy wogóle mam jakieś męskie cechy-ja odpowiedziałem że potrafię rombać drewno,pracować kilofem,piłą mechaniczną i strzelać z kałasznikowa do puszek po czym szybko wyszedłem to pytanie zadała dlatego że wogóle nie przejawiałem zainteresowania nimi i młodo wyglądam.spotkałem ojca który mnie zaprowadził do tego samego budynku z powrotem.podszedł do tych nagich kurwiszonów i wyciągnoł z kieszeni kilkaset złotych na moich oczach.pomyślałem że wpadł na głupi pomysł że postawi mi stosunek z kurwiszonem a tymczasem on sam poszedł sie wyłajdaczyć.odetchnołem z ulgą że nie bedzie mi rył w pamięci.tak sie zachowuje a jest żonaty pomyslałem.nawet jak śpię nie mogę odpocząć.

moge sobie wytłumaczyc że podśaiwdomie myśle o pogodzeniu sie z rodziną ale wiem że to niemożliwe i o tym że podsuneli mi dziewczyne bez dumy z którą uprawiałem seks za jego i siostry namowom i może o tym że kiedyś ojciec zdradził mame.budynek ten przypominał salony masażu do których chodze z konieczności.żałosne było to co te baby robia sobie dla pieniędzy żeby przeżyć , ta ich masturbacja palcami i jakimiś straponami to nie była wysoka chuć tylko marna,żałosna autoreklama mająca przyciągać napaleńców..ta stara babcia była zdziwiona moją obojętnością bo myślę o śmierci i wyżywce strzelniczej a nie o tym co ona myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kolejny sen z serii: zbuntowany, dziki, nienawistny, morderczy, wykolejony uczeń, błąkający się po swojej byłej szkole, uciekający przed obławą. Typek w toalecie szkolnej usunął wszystkie kabiny i zostały nagie tualety, przez co sikać nie mogłem, bo czułem się nieswojo, tak więc postraszyłem go urżnięciem głowy i następnie naprawił on te kyble.

 

Śniło mi się też, że amfce założył wątek ze swoimi wynurzeniami i bardzo wielu ludzi odpisało.

 

Więcej nie pamiętam, a przynajmniej nie chce mi się odświeżać snu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×