Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze sny


eee

Rekomendowane odpowiedzi

śniło mi sie że poleciałem do UK z dwoma znajomymi i poszedłem do miejskiego kibla.tam zobaczyłem hindusa który się powiesił.jeszcze żył.wyjołem aparat i postanowiłem zrobić mu zdjęcie jak wisi wiedząc że niedługo będe wyglądał podobnie.jednak znajomi wparowali i go oratowali.zdążyłem zrobić zdjęcie jak już leżał na posadzce i ciężko dyszał.byłem zły na nich że nie dali mi zrobić refleksyjnego zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śniła mi się moja nieżyjąca już koteńka. Miała na ciele pooperacyjne szwy, nie udało się jej uratować. Zaniosłam ją do tipi przygotowanego do szamańskiej ceremonii pogrzebowej poprzez spalenie zwłok. Ułożyłam jej ciałko na małym hamaku nad paleniskiem i wróciła do życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sny były okropne. Myślałam że nie żyję. W śnie ciągle czułam bardzo intensywny ból, a okazało się że był wyimaginowany. Miałam jakiś potrójny sen. Nie wiedziałam czy rzeczywistość to sen czy to już rzeczywistość. Sen we śnie a tam dalej sen. Chore wizje po których teraz mam niesmak. Tylko uczucia pozostały, nic na szczęście nie pamiętam. Nie wiem co to było ale obudziłam się z niesamowicie ogromnym lękiem i bardzo szybkim biciem serca jakby zaraz było już po wszystkim.. Głupie 4 godziny snu a taka katorga. W głowie mam tylko pozostałości.. Coś złego się tam wydarzyło. Nie żebym specjalnie wierzyła ale.. to było wręcz mistyczne obudzić się z myślą że już nie jestem na tym świecie. Nienawidzę spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się ostatnio często śni że ktoś mnie gwałci

niedawno śniło mi się, że uciekam przed zbiorowym gwałtem, który jest warunkiem opuszczenia społeczności, w której się znalazłam.

 

Parę dni wcześniej atak kosmitów na Ziemię. Zapładniali kobiety za pomocą lewitujących zielonych chmurek, rodziły się z tego mutanty przypominające samą głowę. Miały na celu zniszczyć Ziemię. Też zostałam zapłodniona i po urodzeniu fioletowej głowy z metalowymi zębami zostałam wezwana przez komisję obrony Ziemi, gdzie mutant dostał zastrzyk usypiający a ja musiałam go własnoręcznie udusić.

 

Ostatniej nocy śniły mi się kocięta potrącone przez samochody na ośnieżonej drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów miałam sen w śnie.

Śniło mi się, że śniło mi się, że byłam w załodze łodzi biorącej udział w Volvo Ocean Race. Obsługiwałam żagle, co chwila stawialiśmy spinaker i go zrzucaliśmy, bo to był etap regatowy, z sędziami, bojami i tak dalej. Mnóstwo emocji. Obudziłam się i zaczęłam z opowiadać mamie o moim śnie, kiedy nagle nad domem zobaczyłam zniżającego się Dreamlinera. Samolot wylądował w ogrodzie moich sąsiadów, ponieważ jeden z pasażerów miał atak serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny sen miałem.Najpierw byłem na obiedzie,między możnymi tego świata.Obok mnie siedział król Arabii Saudyjskiej.I był mile zaskoczony,że tak szybko zjadłem barszcz czerwony.Ale te powiedział,że moja mama to nic.No,tak muzułmanin :D

Potem byłem na zlocie Lubimy Czytać i czekałem na koleżankę(42 lata).A miałem pisać opowiadanie papugi w polskich kopalniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę miesięcy temu śniło mi się, że magnolia wróciła na forum pod nickiem goździk.

Czasem mam sny o wyjazdach na kolonie lub obóz z użytkownikami forum. A może to psychiatryk był?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że od jednego użytkownika z forum dostałam pięć pierścionków zaręczynowych :shock::mrgreen:

 

-- 13 sty 2015, 19:04 --

 

A dziś mi się śniło, że przedawkowałam benzo i umarłam (?!). :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×